320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mömm Vaata postitust
    kas sa oled nüüd oma õnneliku meeskonda vahetanud vä, mis värk on, its irw
    Möh ? Mis on mömmi... Ei talu, kui mitte ManU fännid kommenteerivad ? Mulle meeldib Saha ja mul oli iga õigus avaldada oma arvamus selle tobeda ruumori kohta.

    Kommentaar


      kommenteeri hea meelega, aga ila pole mõtet ajada

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        27,5 pluss Saha... see teeks siis kokkuvõttes mingi 15 milli Berba väärtuseks või? odav nagu.

        nali naljaks, seda transferimöla liigub praegu igalpool nii palju ringi, et ei maksa hakata iga mõttetut kõlakat postitama, eriti veel nii absurdsete sihtmärkide puhul nagu Berbatov - Spurs peaks täiesti ogar olema, kui seda meest müüma hakkaks. säästke natuke teemat, ennast ja teisi.
        Selle hinnaga oleks see Spursile hea äri ja uttedele lauslollus.

        Kommentaar


          Algselt postitas jaamu
          Kui kellelgi on sellest, et hooaeg kahe kaotusega lõppes, tuju nukravõitu, siis täna on paras meenutada sündmusi 26. mail 1999
          hariv videojupp - ma ei teadnudki, et maailma ainus oranž jalgpallur nii vana on.

          Kommentaar


            Minu lemmikklipp tollest õhtust on see.

            The Munich players are on their knees, they don't know what's hit them, Manchester's hit them!

            Kommentaar


              ja clive tydesley lööb kätte

              Kommentaar


                SAF on vist päris õnnelik, et ta van Nistelrooyl'le Sahat eelistas
                Little things worry little minds.

                Carlo Ancelotti, 2009

                Kommentaar


                  Algselt postitas mihk3l Vaata postitust
                  SAF on vist päris õnnelik, et ta van Nistelrooyl'le Sahat eelistas
                  On jah, üheksas tiitel taskus.

                  Kommentaar


                    Saha eelistamine RVNle oli väga õige otsus ning seda tõesti kinnitab Epicu poolt välja toodud 9. tiitel. Tänu RVNist lahtisaamisele tulid meie väravad ikka igalt poolt perssest. Tema ajal valdavalt vaid sööt/tsenderdus Ruudile ja kas lööb ära või ei löö. See hooaeg: alguses Saha,Rooney,Ronaldo,Scholes,Vidic,Giggs,O'Shea,Sol skjaer....mina ei kurda.

                    Kommentaar


                      Minu arust RVN ikka selgelt parem kui Saha. Mees lihtsalt läks tülli Fergusoniga. Saha on suht keskpärane ründaja. Rossi on parema klassiga ründaja minu arust ja ei üllatuks kui ta järgmine aasta algkoosseisus.
                      Glooory glooory ManUnited!!!

                      Kommentaar


                        kui tohib ka sõnna sekka öelda, siis minu arvamus on selline, et Nistelrooij mängib täpselt nagu tema meeskond. Kui meeskond mängib hästi, siis Nistelrooij taob väravaid, kui meeskond on vilets, siis on Nistelrooij null platsil

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Epic Vaata postitust
                          suvel taas Aasia tuur
                          väikesed plaani muutused

                          Saabki nädal varem sealt tulema ning koju asjalikke mänge mängima. Üks neist on näiteks Interi vastu

                          Kommentaar


                            ennustan, et Interi vastu jääb seis 0-5

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              ennustan, et Interi vastu jääb seis 0-5
                              www.bet24.com või mida iganes
                              AILTON

                              Kommentaar


                                Homme siis peaks Hargreaves kirjutama alla 5 aastasele lepingule Unitediga! Welcome To Old Trafford !!
                                MU FCUK

                                Kommentaar

                                Working...
                                X