320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pullisitt.

    Vidic denies critical comments


    Inglismaa ajakirjandus at its finest.

    Kommentaar


      Pagan, tahtsin ise vastata. Sellest hoolimata jääb SW postituse alumise tsitaadi sisu igati õigeks.
      Which ship has never docked at Liverpool?
      The Premiership.

      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

      Kommentaar


        Usun jah Manu PR osakonda, kus damage control'i tiim poolest ööst üleval ja teeb oma tänamatut tööd. LOL. "Jah rääksin, et vihma sajab jubedalt ja raske sisse elada, aga vaata seda Manchester on kolgas juttu ei rääkinud kindlasti". Vene reporter mõtles kindlasti jutu raudteejaamast välja.

        Päeva lõpuks who gives a shit. Ma ise ei ole seal käinud, aga sõbrad keda usun 100%, kinnitasid et täiega peldik. Olekski pidanud Vidic selle üle kinnitama not only trains, but buses too... stiilis.

        Nagu kunagine makedoonlane Barnsley's: The local girls are far uglier than the ones back in Belgrade or Skopje. Our women are much prettier. Besides, they don't drink as much beer as the Barnsley girls which is something I don't like at all." "England is a strange country and I found it hard to adapt to living here. The main thing is that I am not on my own. To be honest I expected more of Barnsley as a town and a club."
        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

        Kommentaar


          ma ei tea, mulle on räägitud, et city ei ole kõige jubedam koht?

          Kommentaar


            Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
            ma ei tea, mulle on räägitud, et city ei ole kõige jubedam koht?
            Martinile, enne kui delete nupp leitakse.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Kusagil Fletcheri väravat saaks näha? :O
              #20 FLORA!

              Kommentaar


                Ühes kohas saab.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Algselt postitas aws0m3 Vaata postitust
                  Kusagil Fletcheri väravat saaks näha? :O
                  Siin näiteks.

                  Siit saab allalaetava versiooni. Ainult kasutajaks pead end enne regama.

                  Otsi ise teinekord.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas fitti Vaata postitust
                    Ühes kohas saab.
                    www.onegoal.com?
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      Martinile, enne kui delete nupp leitakse.
                      no mida sa kägised ahv?
                      ju siis olen valesti aru saanud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                        no mida sa kägised ahv?
                        ju siis olen valesti aru saanud.
                        kägises? mina? sõbralikult jäädvustasin austatud tiitli, aasta posti, kandidaadi kaasfoorumlasele.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Traaaaaa, neid manu-laste lollusi ei jõuaks Balthasar Russow ka üles kirjutada. Pärleid kukub juba iga päev.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                            ma ei tea, mulle on räägitud, et city ei ole kõige jubedam koht?
                            Oh damn... and I thought you´re a countryboy.

                            Kommentaar


                              okei mida iganes, mõte oli teistmoodi mul mõeldud vähemalt.
                              mitte et man city meeskond pole kõige jubedam, muidugi on... aga city ei tohiks vist olla ju mingi kole/väike/nõme linn?


                              või on midagi totaalselt pe*ses ja ma ei saa aru?
                              ei ole manchesteris käinud.
                              pole nagu väga mõtet kohe kõrri hüpata vms.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                                okei mida iganes, mõte oli teistmoodi mul mõeldud vähemalt.
                                mitte et man city meeskond pole kõige jubedam, muidugi on... aga city ei tohiks vist olla ju mingi kole/väike/nõme linn?


                                või on midagi totaalselt pe*ses ja ma ei saa aru?
                                ei ole manchesteris käinud.
                                pole nagu väga mõtet kohe kõrri hüpata vms.
                                Ma pole ammu nii segadusse aetud olnud.
                                Ma ei saa üldse aru, kuidas sinu aru saad, kuidas asjad on seal. Pakun, et midagi on totaalselt pe*ses ja sa ei saa aru.

                                Faktid sulle: City ja United asuvad samas linnas, seega ei saa üks neist kuidagi ilusam/toredam olla linnana. Manchesteris on nii vähe näha, et isegi linnatuuri pole saada kuskilt. Ainult jalgpall, pidu, vägivald, shopping ja immigrandid. Mine ja vaata, tegelt on tore vahel.

                                Unustasin lisada, et geipealinn on ta ka Brightoni järel.
                                Which ship has never docked at Liverpool?
                                The Premiership.

                                "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                                Kommentaar

                                Working...
                                X