320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Danny Welbeck!

    Kommentaar


      Nii nüüd peab kiiresti suvi tulema ja siis saab loodetavasti "krissust" lahti.
      Macheser United
      Roda
      AC Milan

      Kommentaar


        Derby County - Manchester United 1-4
        http://www.videoplayer.hu/videos/play/316377
        http://stream.try.hu

        Kommentaar


          mul jäi ikkagi arusaamatuks, mis kristiina vväravat ei loetud õigeks, kegi saaks mulle seda uuesti seletada? Midagi Giggsy puutega oli vist seotud?

          Kommentaar


            Sellepärast, et ta oli söödu hetkel suluseisus.

            Kohtunik võttis lihtsalt otsustamiseks natuke kauem aega .

            Kommentaar


              Tuleb välja, et joonekohtunik ei olnud kindel, kas Giggs puutus palli või ei (natuke raske küll aru saada, kuidas nii selget puudet ei märka, aga noh). Seetõttu ei olnud ka kindel, kas tõsta lippu või mitte. Kokkuvõttes muidugi õige otsus.


              aa, ja üks siin Ronaldo kallal jälle paugutas - no absoluutselt põhjuseta kriitika, täna suutis karistuslöögi kaks korda täiest jõust Robbie Savage'ile pihta lüüa. enam kui piisav panus minu meelest.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Mina küll ei tahaks, et Ronaldo lahkuks ManU-st.
                Muidu oli hea mäng

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  aa, ja üks siin Ronaldo kallal jälle paugutas - no absoluutselt põhjuseta kriitika, täna suutis karistuslöögi kaks korda täiest jõust Robbie Savage'ile pihta lüüa. enam kui piisav panus minu meelest.
                  Ühe korra neist mitte ainult pihta, vaid suisa kümnesse

                  Ja Ronaldo ei olnud suluseisus, joonel oli. Vähemalt 5-6 täiesti legaalset väravat talt see aasta samamoodi ära võetud. Ideaalne ajastus äärekohtunikele nähtavasti ei sobi. Eriti mõistetamatu on see, et kui too lino väidab, et ta puudet ei näinud, siis kuidas ta saab kindel olla, et Ronaldo puute hetkel sulus oli?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
                    Ühe korra neist mitte ainult pihta, vaid suisa kümnesse

                    Ja Ronaldo ei olnud suluseisus, joonel oli. Vähemalt 5-6 täiesti legaalset väravat talt see aasta samamoodi ära võetud. Ideaalne ajastus äärekohtunikele nähtavasti ei sobi. Eriti mõistetamatu on see, et kui too lino väidab, et ta puudet ei näinud, siis kuidas ta saab kindel olla, et Ronaldo puute hetkel sulus oli?
                    hämmastav loogika.

                    Kordusest oli väga selgelt näha, et Ronaldo oli pool meetrit suluseisus. Kui silmamõõt puudub siis võrdle väljakul olevate joontega .
                    Kohtunikud tegid õige otsuse ja mis siis, et aega võttis rohkem kui tavaliselt, vähemalt õige otsus oli.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                      hämmastav loogika.

                      Kordusest oli väga selgelt näha, et Ronaldo oli pool meetrit suluseisus. Kui silmamõõt puudub siis võrdle väljakul olevate joontega .
                      Kohtunikud tegid õige otsuse ja mis siis, et aega võttis rohkem kui tavaliselt, vähemalt õige otsus oli.
                      Loogika on täiesti terve. Kui äärekohtunik väitis, et ta puudet ei näinud, siis ei saanud ta ju näha ka puutehetke (see tema põhjendus oli, viivitus ei olnud ju mitte mingi sekund või paar vaid kümmekond sekundit). Millest ta siis järeldas, et Ronaldo puute hetkel sulus oli? Vastus on, et ta ei saanudki järeldada, tegi lihtsalt ehku peale otsuse. Isegi kui otsus õige oleks, on tegemist ikkagi äärekohtuniku ebakompetentsusega.

                      Pool meetrit sulus muuseas tähendab, et Ronaldo oli sinu arvates rohkem kui kehajagu kaitsjast eespool. Ma kontrolliks sinu asemel pigem omaenda silmi, kui sa midagi sellist seal nägid.

                      Kommentaar


                        täpselt kehajagu ta oligi ju kaitsjast eespool. Ning ma ei ole küll lugenud mingit ametliku teadet, ütlust , aga siin teemas postitatud "äärekohtunik ei olnud kindel" ei võrdu "äärekohtunik väitis, et ta puudet ei näinud".

                        Samuti on tänapäeval kohtunikel peas mikrofoonid, millega hoitakse üksteisega ühendust ja ehk ta siis küsis äkki üle peakohtunikult .

                        Kommentaar


                          Äärekohtunik kindlasti nägi seda, et Giggs võis palli puutuda, aga ei olnud kindel, sest Giggs oli seljaga tema poole. Kindlasti ta fikseeris ta suluseisu olukorra ka sel momendil (iseasi muidugi kui täpne see otsus olla saab). Küsis väljakukohtuniku käest üle, kas puude oli ning jaatava vastuse järel tõstis lipu.
                          Kui Giggs poleks palli puutunud, ei oleks suluseisu olnud, sest Foster viskas palli käega. Ei ole küll kindel kas ka siin see kehtib, aga nt audisisseviske järel suluseisu olla ei saa. Iseasi muidugi kas pall oleks ilma Giggsi puuteta Ronaldoni jõudnud.

                          Lõppude lõpuks tegid vilemehed kamba peale õige otsuse.

                          Kommentaar


                            See, kas väravavaht viskas palli käega või lõi oma riistaga ei ole oluline. Ja ilmselt otsus õige ja üldiset nagunii sittagi ei muutnud.

                            Kommentaar


                              pildimaterjal: http://www.redcafe.net/f6/ronaldos-offside-goal-236262/

                              Kommentaar


                                Kõike ei saa kullana võtta aga ..
                                Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!
                                >>

                                Kommentaar

                                Working...
                                X