320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    Aga võtame nii, et ta on Unitediga kõik võitnud, mida võita sai. Ja Real on ilmselgelt alati olnud tema unistuste klubi. Ei saa siis ju ka nii väga pahaks panna, kui inimene vajab uusi väljakutseid, nagu on moodne öelda. Või noh, pahaks panna ju muidugi võib, aga vahel on hea ka lahmimise asemel [see polnud sulle, molbert] natuke lihtsalt sedapidi mõelda, et miks üks või teine asi just nii- või naamoodi läheb.
    Ning olgem ausad, Besti, Cantona, isegi Beckhami sugust legendi ei oleks temast selles klubis siiski iial saanud.
    Real ei olnud tema lemmikklubi, see oli Benfica. Real on lihtsalt klubi, kes pakub talle alternatiivi, ainult igapäevase parema ilmaga

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      Ning olgem ausad, Besti, Cantona, isegi Beckhami sugust legendi ei oleks temast selles klubis siiski iial saanud.
      + 6-8 aastat samade tulemustega ja ei? Ma küll väga ei usu.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Tulemused tulemusteks, iseloom ja suhtumine klubisse oleks pidanud ka mõnevõrra muutuma. Võrreldes kasvõi Evraga, näiteks. Paljude silmis poleks ikkagi ilmselt saanud, on mu subjektiivne arvamus. Aga no mis mina samas tean, ma ennustasin umbes kaks päeva tagasi, et teda ei müüda sel hooajal...
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
          Real ei olnud tema lemmikklubi, see oli Benfica. Real on lihtsalt klubi, kes pakub talle alternatiivi, ainult igapäevase parema ilmaga
          tema ema lemmik. Aga head teed talle. Oli hea, kuniks oli, aga see pidev kära tema ümber hakkas ära tüütama. Kuskilt jäi silma arvamus, et rooney ehk võidab kõige rohkem ja loodetakse tema suuremat esile tõusu. Samas oli see jutt ka eelmine aasta.
          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            Kõige silmakirjalikum minu arvates on see ,et mees vandus truudust ManU-le paar kuud tagasi ja rääkis ,et tahab samasuguseks legendiks saada nagu Ryan Giggs.
            Paistab ,et kaotus CL-i finaalis Barcale muutis ta plaane.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Kõige silmakirjalikum minu arvates on see ,et mees vandus truudust ManU-le paar kuud tagasi ja rääkis ,et tahab samasuguseks legendiks saada nagu Ryan Giggs.
              Paistab ,et kaotus CL-i finaalis Barcale muutis ta plaane.
              Siin pole midagi imestada. Samamoodi ütles Kaka, et ta ei lahku Milanist kuskile. Tavaline häma lihtsalt.

              Kommentaar


                eks ronaldole sobib hispaania jalgpall rohkem pole inglismaa kappe vastas ja ei pane oma külge ka nii tihti maha siis.

                Unitedile hea otsus ja loodan et see müük toob klubile ainult kasu.

                Loodan et Vidic reali ei lähe mingid kuulujutud käivad juba.

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  Ning olgem ausad, Besti, Cantona, isegi Beckhami sugust legendi ei oleks temast selles klubis siiski iial saanud.
                  kas manku fännide seas peetakse beckhami legendiks? ma ei mõtle siinkohal pisikesi aasia tüdrukuid vaid näiteks fännifoorumeid. täitsa huvitab kohe.
                  Jack of all trades, Master of nuns

                  Kommentaar


                    Algselt postitas terroriBanaan Vaata postitust
                    kas manku fännide seas peetakse beckhami legendiks? ma ei mõtle siinkohal pisikesi aasia tüdrukuid vaid näiteks
                    fännifoorumeid. täitsa huvitab kohe.
                    Hea küsimus, seesama teema tekitas just millalgi redcafes elavat poleemikat (peaks vist regamata loetav olema). Eks need seisukohad muidugi lahku lähevad, sõltub, kui laiaks seda mõistet ajada. Legend ehk on tõesti natuke liiga vabalt öeldud, aga lugu peetakse tast küll siiani päris tugevalt, jah. Ma konkreetselt tõin muidugi sama numbri varasematest kandjatest näiteid ja selge on see, et ega ta nüüd Besti-Cantona staatuseni ei küüni. Aga Ronadoga võrreldes julgeks küll väita, et isegi nendel kõige hullumeelsematel posh-aegadel oli klubi ja mäng kui selline Becksi jaoks siiski tähtsam kui enda ego; sellest ka mu esialgne väide.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      90-ndatel, oli Beckham selline vend, kes lahkus väljakult porisena, olles andnud endast 100%. Minu jaoks on ta alati olnud klubi legend. Tema pärast hakkasin ma 99. aastal klubi supportima. Aga kui ta lahkus, polnud mingit probleemi, SAFi olen alati usaldanud ja mul pole tulnud isegi kunagi pähe lemmikklubi vahetama hakata. Red forever

                      igatahes tahaks näha paljud mu tuttavatest nüüd lõpetavad ManU toetamise

                      Kommentaar


                        ma olen kyll täiega mitte manu fänn, aga mu arvates on beckham viimase 15 aasta üks säravamaid tegelasi ning klubile kõvasti kasu toonud, nii rahalises kui ka sportlikus edus. ronaldo mu meelest ei jõua üheski klubis samale tasemele. jah , on kyll hea platsil, kuid midagi on temas puudu, või liiga palju. beckham oli/on samuti olnud suht "ilueedi" kuulsusega, aga pärsi Missiks pole teda siiski vist keegi nimetanud.

                        Kommentaar


                          Samuti arvan, et Beckham'i saab täitsa panna legendide hulka just selle pärast, noorena oli ta vend kes oli mängu lõpuks nii sitaga kokku määritud ja andis kõik, et väravaid lüüa ning aidata neid teistel lüüa. Ronaldoga pole tal isegi sarnane attitude ja just selle pärast Kristiina ei saaks minu silmis mitte kunagi manu legendide hulka. tough luck, mitte keegi pole asendamatu ning selle 80m eest saadakse paar väga head mängijat, äkki suudab SAF vormida noorest nani'st ronaldole right wingil asenduse, kuid seda ei tea veel mõnda aega.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas orly Vaata postitust
                            eks ronaldole sobib hispaania jalgpall rohkem pole inglismaa kappe vastas ja ei pane oma külge ka nii tihti maha siis.
                            seal on argentiina kapid, kes on veel jõhkramad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                              seal on argentiina kapid, kes on veel jõhkramad.
                              Jah, nad on nagu inglise kapid, aga neil on kiirus ja tehnika ka! Ma usun, et Ronaldo lennutatakse mingi Getafe kolli (Diaze) poolt esimese paari vooru järel 11-kuulisele mängupausile.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                                seal on argentiina kapid, kes on veel jõhkramad.
                                pole probleemi, Pepe taob kõik ära.

                                ja see keberniit hakkabki loomulikult juba peale, et maksame aga Valencia eest ulmesummasid. õeh.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X