320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • JuriM
    replied


    Tegelikult ma olen just nv mängu osas ootaval seisukohal, mängijatel ka mingi arusaam kes ja millisel kujul tuleb klubi juhtima ja eks nii mõnigi peab end täiega tõestama hakkama.

    Leave a comment:


  • Mr.Andreas
    replied
    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
    Kui Ten Hag saab suvel kalluriga p*sa kuskile maha laadida, siis võite tasapisi taas nõmedaks olemist harrastama hakata. S**tpile on aga nii suur hetkel, et ühest suvest ei piisa enamaks kui 4th challenge next season. Sealt edasi, eks näis kuidas seda klubi juhitakse. Popcornia.
    Nõus. Ükski normaalne ja töötav süsteem ei toodaks järjepidevalt seda paska, mille tulemust näeme platsil. Isikkoosseis on ikkagi süsteemi tulemus ja paraku kui see ei muutu, siis on varsti eelneva sitahunniku asemel uus sitahunnik, lihtsalt teise järelmaiguga.

    Võib-olla on see ainult minu tunne, aga paistab, et isegi rivaalklubi fännid on võtnud mõnitamise arvelt vähemaks. Iseenesest tore, aga põhjus on kurb. Me mõnitame lihtsalt ennast ise platsil piisavalt.
    Laupäev on mäng, pigem ootan uut töönädalat kui seda.

    Leave a comment:


  • Wingback
    replied
    Kui Ten Hag saab suvel kalluriga p*sa kuskile maha laadida, siis võite tasapisi taas nõmedaks olemist harrastama hakata. S**tpile on aga nii suur hetkel, et ühest suvest ei piisa enamaks kui 4th challenge next season. Sealt edasi, eks näis kuidas seda klubi juhitakse. Popcornia.

    Leave a comment:


  • nimastain
    replied
    Kõige halvem ongi see, prügi on klubis nõnda palju, et ühe-kahe aknaga ei saa kindlasti kõikidest kaigastest lahti.

    Nii palju kui endale kõrva on jäänud, siis rashy jääb päris kindlasti, Ten Hag teadvat kuidas tema mängu arendada. Oli tegelikult aasta-kaks tagasi veel tegu ju väärt mehega.
    Ronaldo pidavat kah jääma, kuigi see tundub täielik spekulatsioon. Läbi karjääri pole CR hooaja keskel aktiivselt uut klubi otsinud. Peale PSG ilmselt üleliia klubisi pole, kes tahaks talle üüratut palka maksta. Et palju valikuid ilmselt pole, vanus ei tule ka kindlasti kasuks. Samas ma usun - väga heas satsis lööks ta siiani kõvasti väravaid.

    Isiklikult tundub, et hetkel on 4 meest, kes on heal tasemel(De gea, Varane, Bruno, Ronaldo). Kellest üks on pidevalt katki, teine pea 40 ning kolmandast on saanud jonnipunn. Lootus püsib veel Shawi, Rashy, Dalot, Tellese, Sancho osas. Ülejäänud võivad ukse selja tagant kinni panna(ei lugenud siia sisse laenul noori, akadeemia poisse, Elangat). Donny on tegelikult ka veel kuskil relekatsoonis - ilmselt saab teenitud võimaluse.

    Tegelikult rotatsiooniks sobiks Lindelöf, Fred võib-olla keegi veel. Põhiraskust kandma, pigem mitte. Igatahes tulevad huvitavad ajad ja äkki õnnestub 2-3 aasta pärast mingile tiitlile, mis ei ole Euroopa Liiga/Carabao cup, taas mängida.

    Leave a comment:


  • plastic'99
    replied
    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

    Kõrge palgalised, mentaalsete kindlate punktidega, aga ikkagi full kährikud ehk siis see on umbes inimlik aluskivi, millele manu squad ehitada? Plastic, mis sa arvad? Natukene üle varju hüppamine?
    Ma isiklikult täiesti nõus ja sama arvamust koguaeg väljendanud. Siin vapiga vennad kuidagi excited olnud tühja koha pealt aastaid või "soovinud aega anda, sest ei ole veel selle treeneri tiim".

    Leave a comment:

Working...
X