320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Robbie Fowler siirdub Leedsi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Ligi 30 on nad mängijate müügist saanud. Hasselbaink, Huckerby jne.
    Aga tunnistan 40 välja käia paari aastaga on päris kõva.
    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

    Kommentaar


      #32
      Ja ma kujutan tõesti ette, et Juve oleks võis kui saaks Thurami eest 18 milli , sama lugu Parmaga, kes Cannavaro eest rohkem küsida ei julgeksi .
      Ei hakkagi parem rääkima sellidest nagu Nesta, Samuel, Roberto Carlos, Kuffour jne.


      Lugesin seda teksti 2 minutit aga ikka ei saanud ära mida sa nüüd täpselt öelda tahtsid ??

      Niipalju võin su rahustuseks öelda et sinu nimetatud mängijad on kõik Riost väärtuslikumad (ka rahaliselt).
      hmm...kui oma jutust enam aru ei saa, siis on küll midagi valesti...eks me püüa siis sulle tõlkida

      väide, et £18 milli eest saab ÜKSKÕIK millise maailma kaitsjatest on vähe kentsakas...
      kindlasti ei müüdaks selle raha eest nestasid, carloseid jne maha

      Kommentaar


        #33
        kurat, 2 korda kirjuta ühte ja sama

        Peaks vist paari lihtsat asja selgitama

        1. Nestad, Cannavarod, Thuramid, Samuelid, Carlosed ja veel mõned, on väheke kõrgemast klassist kui on seda Ferdinand.
        2. Mina pidasin siisk silmasi et £18 miljoni ees sama klassiga kaitsja ja isegi mitu. Sõnastus ei olnud mul tõesti kõige parem, eelnevas postis.
        3. Vaevalt et eelnev seltskond isegi teab kus selline koht nagu Leeds üldse asub, rääkimata siis selle klubiga liitumisest.

        (Tunnen kuidas juba mõnel mehel hari punane on ja jutt "me jõudsime ju CLi poolfinaali" ja muu taoline tulemas )

        Martinile ka vist vaja selgitust.

        Jah, kõik on väga õige. Leedsile on tõesti 29.11 seisuga löödud Premieris kõige vähem väravaid. AGA OTSELOOMULIKULT jätsid sa mainimata et Leeds ISE ka just väga resultatiivne ei ole.

        Praegusel hetkel on koguni 9 klubi löönud rohkem väravaid kui all-mighty Leeds ja 4 klubi sama palju (16 väravat).

        Mida sellest järeldada ? Suurt midagi. Aga midagi ikka võiks ?

        1) nõrgad ründajad
        2) saamatu keskväli, kes ei suuda mängu käima panna.

        VÕI

        3) on hoopis tegu sellega, et Leeds istub kogu meeskonnaga kaitses. Sinu teooria järgi Leedsi tugevusest (vähe väravaid) oli Eesti koondis ka jube tegija (0:0 viigid Shoti, Türgiga jne.)
        Nii et Eesti koondise kaitse (kaitsjad) oli(d) ka jube tugevad. Lihtsalt muud mehed ei saanud oma tööga hakkama ?

        Nii, et Martin selgitusi vaja. (ahjaa, üldiselt jutt "nii loll ei saa olla" ja "sina ei tea asjast midagi" hakkab üle viskama)

        Aga kõigele vaatamata on Leeds siiski 2. positsioonil ja sellepärast minu poolt väike respekt olemas. Pole vist vahet kuidas võidad, pea asi et võidad.

        Keep





        Vänn

        Kommentaar


          #34
          Orginally posted by lell
          1. Nestad, Cannavarod, Thuramid, Samuelid, Carlosed ja veel mõned, on väheke kõrgemast klassist kui on seda Ferdinand.
          Esiteks on see väde vägagi vaieldav. Mis alustel sa ütled, et näiteks Roberto Carlos on parem kui Ferdinand? Mis teeb ta kasulikumaks ning paremaks kaitsjaks? Nii palju kui mina neid võrrelda suudaks, siis kaitse osas on Rio Carlosest peajagu üle. Roberti suur populaarsus (just populaarsus) seisneb tema karistuslöökides, mitte niivõrd tema oskustest kaitses mängida.

          2. Mina pidasin siisk silmasi et £18 miljoni ees sama klassiga kaitsja ja isegi mitu. Sõnastus ei olnud mul tõesti kõige parem, eelnevas postis.
          Nagu näiteks?

          3. Vaevalt et eelnev seltskond isegi teab kus selline koht nagu Leeds üldse asub, rääkimata siis selle klubiga liitumisest.
          Vinge argument.

          Jah, kõik on väga õige. Leedsile on tõesti 29.11 seisuga löödud Premieris kõige vähem väravaid. AGA OTSELOOMULIKULT jätsid sa mainimata et Leeds ISE ka just väga resultatiivne ei ole.
          Jutt oli nagu kaitsest, mis pidi kehva olema, see ei läinud sul läbi, nüüd siis asume rünnaku kallale

          Ok. Asume. Jah - Leedsi rünnak pole just kõige resultatiivsem olnud ning arvatabasti ongi seetõttu nüüd Robbie Fowler Leedsi vormis ning pühapäeval ka juba vist väljakul.

          Mis puutub kogu meeskonnaga kaitses istumisse, siis soovitaks ikka natuke mänge ka vaadata ning niisama mitte lahmida. Leeds mängib täpselt nii nagu vaja - tugevama vastu võõrsil kaitsest lähtuvalt (Arsenal - 1:2 Leedsi võit muide või ka nt. 1:1 ManU vastu). Kodus siis teisiti - ründavamalt ja lahtisemalt.

          Kuid mis on oluline - tulemus ning hetketulemus on - Leeds Inglismaa meistriliiga teisel kohal.

          Vilets meeskond? Rohkem pole vist nagu vaja midagi öeldagi.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            #35
            Väike täiendus kah

            Hästi kiire ülevaade siis....

            2001-2002 hetke tulemused Leedsil:
            Pld W D L F A GD GFA GAA PpG Pts Rank
            Kodus 6 3 3 0 8 2 6 1.33 0.33 2.00 12 6
            Võõrsil 7 3 3 1 8 6 2 1.14 0.85 1.71 12 4
            Kokku 13 6 6 1 16 8 8 1.23 0.61 1.84 24 2

            200-2001 hetke tulemused Leedsil (sama aja jooksul):
            Pld W D L F A GD GFA GAA PpG Pts Rank
            Kodus 8 5 0 3 16 12 4 2.00 1.50 1.87 15 6
            Võõrsil 6 1 4 1 5 7 -2 0.83 1.16 1.16 7 11
            Kokku 14 6 4 4 21 19 2 1.50 1.35 1.57 22 10

            Esmalt torkab siis silma see, et Leedsi kaitse on tohutult arenenud - kui eelmisel hooajal lasti mängus 1.35, siis nüüd 0.61, kusjuures kodus 0.33 (eelmine hooaeg 1.50). Võõrsil nii suurt vahet pole.

            Samas on Leeds kodus vägagi korralikult esinenud (ei ole veel kaotanud), kuid edu taga on kindlus välismängudes, mis eelmisel aastal sellel ajal puudus.

            Rünnak on nõrgem olnud just kodus, mis on suhteliselt üllatav, kuid samas võibolla aja küsimus kui kõik korda jälle saab. Ainukesed nullimängud on ka olnud kodus - Boltoni ja Chelsea vastu - mõlemad 0:0.

            Ehk - tundub, et asjad on ikkagi suhteliselt ok ning tänu kõvasti parenenud kaitsele on võimalused eduks veelgi suuremad.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              #36
              1. Carlos

              Vaieldavat pole siin midagi. Leia mulle üks inimene (mitte Leedsi ja Barca fänn), kes ütleb, et Rio Ferdinand on parem, kui Roberto Carlos.

              Loomulikult on Carlose tuntusel suur osa tema karistuslöökide sooritamise oskus. Üks väga hea lisaomadus, mida Ferdinandil kahjuks pole

              Aga, Carlos on EELKÕIGE hinnatud kaitsja selletõttu, et osaleb aktiivselt rünnakul. Läheb mänguga kaasa. Ja mis on jalgpalli ülesanne rünnakul ? Luua ülekaal. Ja just seda see mees oma spurtidega vasakul äärel ka teeb.

              See aeg kui 4 kaitsjast põkki 90 minutit kohapealt tammuvad on jalgpallis kahjuks möödas. Mis loomulikult ei tähenda et nii mängida ja võita ei või.

              2. Nagu näiteks ?

              Ma ei tea. Take your pick. Inglismaa liigas sellise tasemega mehi kümneid. Itaaliast, Hispaaniast rääkimata. Loomulikult väga vaieldav. Milline liiga kellegile imponeerib.

              3. See ei olnud argument. Leeds on teatud mõttes must lammas. Ta ei ole klassikaline suurklubi. Sest suurvõite pole ju ajaloost ette näidata (või on ? sina oled asjatundja). Arvan, et Leeds on enamike mängijate jaoks lihtsalt üks tavaline average klubi, kes viimasel aastatel on selgelt tõusuteel.

              4. Kaitse ei ole kehva. Kaitsjad on kehvad. Saad sa aru. Ja vaikimine Eesti koondise näite kohta tähendas nõusolekut ?

              MEESKONNA kaitse on ju hea. Aga rünnak on ikka nüri.

              Ja olen ma öelnud et on kehv meeskond ? Jutt sai alguse ju rahasummadest.

              Rohkem kasutaks sõna ebasümpaatne. Tead küll miks.

              Minu poolt teema ammendatud.
              Vänn

              Kommentaar


                #37
                1. Carlos.Loomulikult on Carlose tuntusel suur osa tema karistuslöökide sooritamise oskus. Üks väga hea lisaomadus, mida Ferdinandil kahjuks pole Aga, Carlos on EELKÕIGE hinnatud kaitsja selletõttu, et osaleb aktiivselt rünnakul. Läheb mänguga kaasa. Ja mis on jalgpalli ülesanne rünnakul ? Luua ülekaal. Ja just seda see mees oma spurtidega vasakul äärel ka teeb.
                Carlos oma spurtidega. Blah. Ütle parem - kui palju spurdib ette nt. Nesta või Stam või Hyypia või Blanc. Sa võrdled ju kahte erinevat positsiooni. Üks mees on äärekaitsja ning teine keskkaitsja. Võrdle parem Harte ja Carlost - mõlemad vasakud ääred ning nende omadused on ju täiesti sarnased.

                Peale selle - Carlos on küll hea löögiga, kuid kuidas tal peamänguga on? Kui võrdled Rioga, siis ikka päris kehvasti, kui Ianiga, siis juba võrdselt. Igal positsioonil ikka oma ülesanne või nii.

                Uskumatu.

                2. Nagu näiteks ? Ma ei tea. Take your pick. Inglismaa liigas sellise tasemega mehi kümneid. Itaaliast, Hispaaniast rääkimata. Loomulikult väga vaieldav. Milline liiga kellegile imponeerib.
                Nimesid ikka ei nimeta jah? Ja loodetvasti on need Inglismaa "kümned" kõik ikka välismaalased, sest vastasel juhul on arusaamatu, miks Ferdinand Inglismaa koondises pallib.

                3. See ei olnud argument. Leeds on teatud mõttes must lammas. Ta ei ole klassikaline suurklubi. Sest suurvõite pole ju ajaloost ette näidata (või on ? sina oled asjatundja). Arvan, et Leeds on enamike mängijate jaoks lihtsalt üks tavaline average klubi, kes viimasel aastatel on selgelt tõusuteel.
                Ajaloos on ikka ühte koma teist võidetud, kuigi ManU või Liverpooli tasemele muidugi ei küündi.

                4. Kaitse ei ole kehva. Kaitsjad on kehvad. Saad sa aru. Ja vaikimine Eesti koondise näite kohta tähendas nõusolekut ?
                Eesti näide oli minu arvates kohatu - vt. 0:5, 0:5 jne... Tubli selles suhtes, et suutsid välja leida kaks 0:0 mängu, kuid mis iseenesest olid täiesti erinevad - Türgi mägnus 10 meest kastis ja 1 ees (kogu mäng kusjuures), kuid Soti oma Eestis oli juba parem. Monacos aga pall pikalt auti stiil pigem, kuigi seal oli ka eestlastel väravavõimalus (suisa üks).

                Ei anna ikka päris nii võrrelda. Otsi mingi korralik näide vähemalt.

                Kui on kehvad kaitsjad, siis sellele vastav on ka tulemus - Leeds on Inglismaal teine ning lasknud endale kõige vähem lüüa. See aga on fakt.

                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  #38
                  Jaaah.

                  Carlose tõid SINA näiteks. Vastasin. Oleks sa pakkunud kedagi muud, oleks ma teisiti vastanud. Ei hakka siin sulle Ferdinandi võrldust KÕIGI maailma tippkaitsjatega tooma !

                  Endiselt, vali oma mees välja ja võrdle ise. Ferdinand - nothing special.

                  Ei viitsi vaielda sinuga.

                  Tüüpiline sinu vastus oli muide. Mina olen kõiketeadja ja on ainult my way või no way.

                  Soovin Leedsile edu ! Neil läheb seda vaja.

                  Peace.


                  Vänn

                  Kommentaar


                    #39
                    nojah vastaste ründajatel kaob tuju ära nähes leedsi vihaseid pulle kaitses vastu vahtimas, pole neil ju ka tahtmist vabatahtlikult surma minna, ega leedsis ju halastamatud sellid koos, peaasi et võidetakse, kaitses eelkõige et pall kätte saadakse
                    Üleüldiselt, martin viitsid vaata punaste ja kollaste kaartide saamise kohapealt kes toppib selles arvestuses tabelit, karta on et leedsi mehed on seal kõrgetel kohtadel .Oleks tore kui leiaksid vastava arvestuse ja siia üles paneksid
                    Siis saab ehk edukalt edasi möliseda

                    Kommentaar


                      #40
                      1) Robbie Fowler on nüüd AMETLIKULT Leedsi mängija!

                      2) 25 kollast - nendest osa on Johnsoni omad tema Derby aegadest, mingi 4 vist. Lisaks on Leedsil 3 punast.

                      Arsenalil nt. on aga 30 kollast ja 3 punast. Ja seda 13 mängu peale. Peaks nii vist olema.

                      Seega - Arsenal on ikka palju jubedam meeskond kui Leeds

                      Või teisisõnu äkki hoopis: täiesti normaalne arv on kaarte.

                      Otsisin juhuslikult edasi:
                      Tottenham 20 kollast ja 2 punast.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        #41
                        michael bridges


                        ehhh... mis vigastet' vendade pihta kriitikat teha...

                        ytlen niipalju -- bridges ON hea! isiklikult oleks ta valmis kahel käel sunderlandi tagasi v6tma, isegi vigastatuna ja misiganes raha eest, mis jääb alla £10M... nagu ma ka varem öelnud olen, oli bridgesi myymine viga, ehkki omajagu sundkäik...
                        Jalgpallihaigla liige
                        Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                        Kommentaar


                          #42
                          Martins ja Lell, te jätsite oma dialoogis mainimata ühe väga tähtsa argumendi, mis Ferdinandist maailma kalleima kaitsja tegi. Nimelt tema rünnakute algatamisoskus, ehk teisisõnu keskkaitsja kohta suurepärane pikk sööt, mis kuulub Briti mängustiili juurde nagu õlle prae kõrvale. Individuaalsed kaitseoskused jätavad küll veidi soovida (kreeka teine koll, näiteks), kuid meeskondlik kaitsemäng algab siiski ründajatest, nagu Ron Atkinson kuskil kolumnis mainis. Mujal Euroopas ta seetõttu nii hinnatud poleks, ent tüüp on siiski tohutu potentsiaaliga, ega ta muidu koondisse ei kuuluks.
                          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                          Kommentaar


                            #43
                            Oh jumal, millised mõttetud vaidlused. Eks ikka kevadel näeb, mis meeskond ees ja milline pisut tagapool. Minul pole Liverpooli fännina Leedsi vastu midagi, nagu ka mitte näiteks Evertoni vastu. Live and let live.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              #44
                              vastupidi mcnamarale arvan, et ülilahe vaidlus. inimesed
                              vähemalt jagavad jalgpalli, oleks vaid rohkem selliseid siin.
                              möödaminnes õudsalt imelik, et pooli fännina ei ole sul evertoni vastu midagi...
                              lelle seisukohad ja argumendid tunduvad selles vaidluses
                              märksa objektiivsemad. ainult ühes asjas ei ole nõus - rio
                              ferdinand on tõesti väga hea kaitsja, lausa leedsi parim mees
                              praeguses koosseisus üldse. ei hakka põhjendama rohkem.
                              tundub, et martin ja paljud veel siin ongi tüüpilised 'viimaste
                              aastate fännid', et tulid võidud ja tekkis fänn. aga väga norm,
                              palun seda mitte võtta halvustamisena.

                              Kommentaar


                                #45
                                muurek, kui ma elaksin liverpoolis, võib-olla vihkaksin tõesti südamest evertoni. aga fännates pool'i siit, ei ole kunagi näinud põhjust sinisärklaste vastu olla. mäletan ühte fantastilist mängu 90-test, kui everton hooaja viimase mänguga suutis liigasse püsima jääda. olin kõigest hingest nende poolt sel päeval. kui traditsioonilistel põhjustel on mingid meeskonnad premier'is, mis mulle nii sümpaatsed ei ole - siis arsenal ja aston villa.
                                leeds on piisavalt hea meeskond mu meelest ja piisavalt palju suutnud viimastel aastatel oma suhteliselt noore koosseisuga. ei näe põhjust neid kritiseerida.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X