320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Robbie Fowler siirdub Leedsi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Leedsi kaitseliin sai häid uudiseid

    Eile õhtul sibas reservide eest väljakule ka Aafrika kunn Lucas Radebe, kes on nüüd siis oma vigastusest lõpuks taastunud ning hakkab vormi koguma, loodetvaasti pääseb siis ka varsti Rio kõrvale keskkaitsesse.

    Mitte, et Leedsi kaitse viimasel ajal erilist kindlustamist vajaks, kuid Radebe tagasitulek on ainult tervitatav.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      #62
      Kui Leeds poleks eelmine aasta CL-is nii kaugele jõudnud ja see aasta oleksid Premieris näiteks teises pooles, siis vaevalt sa Leedsist nii palju räägiksid.Sellepärast võib ka sind nimetada "viimaste aastate fänniks"
      Rise and rise again until lambs become lions!

      Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

      Kommentaar


        #63
        Orginally posted by MayhemKui Leeds poleks eelmine aasta CL-is nii kaugele jõudnud ja see aasta oleksid Premieris näiteks teises pooles, siis vaevalt sa Leedsist nii palju räägiksid.Sellepärast võib ka sind nimetada "viimaste aastate fänniks"
        Sõnastaksin natuke ümber: vaevalt siis Leedsist nii palju räägitaks. See, et räägiotakse tähendab ka seda, et sõna võtan ka ise. Oleks imelik kui seda ei teeks ning niisama jälgiks mida seletatakse.

        Viimaste aastate fänn - sellele juba vastasin.

        Mida/keda ise toetad muide ja mis ajast?
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          #64
          Pean tunnistama, et Leeds on üks mu lemmikmeeskondi. Fänniks ei julgeks ma end aga küll minetada, selleks peab olema pärit Leedsist või vähemalt Yorkshire'ist. Tutvusin mõned aastad tagasi tõsimeelsete Leedsi fanaatikutega ja tean vägagi hästi nende suhtumist välismaistesse "fännidesse". Kõige pehmem väljend nende suust oli "They're a joke". LUFC-i puhul on fänni määratlus tegelikult vägagi lihtne. Ametlikku fännklubisse kuuluvad ainult hooajapileti ostjad.Läheb küll väga off-topicuks aga tean ühte tüüpi, kes on küll pärit Leedsist, kuid elab Lõuna-Aafrikas. Ta lendab igaks kodumänguks(!!!) Leedsi. Seetõttu mind ärritabki, kui liiga kergelt hakatakse end kutsuma mingi klubi fänniks.
          Sinu küsimusele vastates jätan Eesti jalgpalli kõrvale. Toetan Inglise koondist('90), Norra koondist('94) ja Rosenborgi('96)
          Rise and rise again until lambs become lions!

          Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

          Kommentaar


            #65
            Kusjuures, Mayhem, olen sinuga peaaegu 100% nõus. Eks seetõttu kasutan ise ka pigem sõna toetaja, sest saab ainult ajalehtede, ajakirjade ning interneti vahendusesl enamasti näha, mis sealpool toimub. Nojah, tele kannab kah vahel midagi üle.

            Mis puutub hooajapiletisse ning sellesse Lõuna-Aafrika sägasse, siis kui mul nii palju pappi käes oleks, siis võiksin ka vast eralennuki ning hooajapiletiga ukheldada Kuid Eesti majandusruumis on prioriteet pigem uuel jalgrattal või mõnel muul väga tarvilikul ajal kui Leedsi särgil nt.

            Samas - särgi ma lõpuks ometi endale ka saan, sest ema asub nüüd kohe teele Inglismaa poole ning raha on talle juba antud ning sära kah minu silmis juba. Soovid ka ehk ühte, sest ta saaks selle äää osta küll ma arvan.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              #66
              Ehk ütled ka emale aadressi kuhu minna. Siis 776 High Road,
              Tottenham London N17 0AP. Ja ostku kindlasti valge särk ;o)

              Sealkandis tõesti mitte ei saada vaid sünnitakse fänniks, kõik
              eelmised põlvkonnad juba olnud season ticket holderid, sugu-
              võsa ütleks ilmselt sust lahti vastasel juhul.
              Selles suhtes on Martinil õigus, et austusest tõsifännide vastu
              võiks ennast pigem toetajana formuleerida.

              What do you say to an Arsenal fan with a job ??
              "can I have a Big Mac!"

              Kommentaar


                #67
                Orginally posted by Mayhem

                Tutvusin mõned aastad tagasi tõsimeelsete Leedsi fanaatikutega ja tean vägagi hästi nende suhtumist välismaistesse "fännidesse". Kõige pehmem väljend nende suust oli "They're a joke". LUFC-i puhul on fänni määratlus tegelikult vägagi lihtne. Ametlikku fännklubisse kuuluvad ainult hooajapileti6 ostjad.
                hmm... off topic off topicuks... kurb muidugi, mayhem, et sinu leedsi tuttavad niiv6rd suure egoga on... njaaa... fan v6i supporter? arusaadav, et gloryhunteritesse irooniaga suhtutakse, selge see, et klubi on huvitet' enim just season ticket holderitest, kuid see et "holderid" teistesse sama tiimi poolehoidjatesse p6lgusega suhtuvad... ehhh... mina saadaks siuksed mehed, kes minu pihta "joke" ytlevad, pikale puule! fänne on igasuguseid, sina komistasid egode otsa ilmselt...

                mina olen inglise safc fännidega suheldes yksnes positiivseid emotsioone kogenud. jutukas suheldes on kyll m6ni mees minu puise inglise keele oskuse yle irvitanud, aga teada saades, et olen eestist, on k6ik laabunud...

                rafas ei näinud miskit takistust, miks ma end samuti mackemiks ei v6iks kutsuda, mackem from estonia -- no problems! ehhh... fänne on igasuguseid, kahtlemata on ka safc omade seas m6ni jobu, kuid sellest ei maksa välja teha...

                niipalju kui mina safc-fänne eestis näinud olen, siis on meisse pigem poolehoiuga, kui yleolevalt suhtutud... kohe tuleb meelde juhtum, kus "nimeta"'s yks sunderlandist pärit tyyp mängu vaheajal koju lippas ja indrekule safc salli kingiks t6i...

                ja mis synnijärgsusesse puutub, siis... njah, asi peab paika yldjuhul, kuigi leidub kah "huvitavaid" erandeid... boro-sunderlandi mängu ajal sell aastal ajasime juttu miskise shotlasega, kelle perekond olid sunderland-supporterid, vend ise aga (ainsana tervest suguv6sast vist) hoiab pöialt n**c*****le... ei saanudki aru mispärast... eelk6ige oli ta aga synnijärgselt hiberniani ja shoti koondise fänn... vaat selline lugu...

                eks ta off-topic ole jah, aga mis parata...

                pRmt!

                aiFo. mackem from estonia

                Jalgpallihaigla liige
                Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                Kommentaar


                  #68
                  väike parandus


                  See shotlane oli tegelikult pärit miskise kirdeinglismaa väikelinnast. Põhjus miks ta skunk oli, oli selles, et esimene mäng mida ta käis väiksena oma vanematega vaatamas oligi kohalik derby. Kui kogu suguvõsa Sunderlandi toetas, siis tema sümpaati kaldus ilmselt nõrgemate - skunkide poole.
                  Muuseas, ta polnud mitte Hiberniani, aga Aberdeeni poolehoidja (ja kuni ülikoolini ka mängija - boro Windassiga mängis koos näiteks), aga põhimõtteliselt Aifil jutt õige. Mõistlik on toetada väikseid klubisid - poolehoidjad hoiavad rohkem kokku, pole keegi väga ülbust täis. Ikka on heameel näha, kui väljaspool kodumaad sinu lemmikutele keegi pöialt hoiab. Suurklubide sünnijärgsed poolehoidjad jälle peavad seda igapäevaseks nähtuseks ja peavad ennast kuidagi paremaks kui välismaalased.
                  memer of Gaskoff fan club

                  Kommentaar


                    #69
                    ups... njah, mälu ei ole just k6ige parem... ajasin jah paar asja segamini... srry
                    Jalgpallihaigla liige
                    Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                    Kommentaar

                    Working...
                    X