320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Robbie Fowler siirdub Leedsi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Orginally posted by muurek


    möödaminnes õudsalt imelik, et pooli fännina ei ole sul evertoni vastu midagi...
    No minul ka ei ole Evertoni vastu midagi, tee või tina, ma ei saa ju end sundida Evertoni vihkama, lihtsalt sellepärast, et nii oleks moodne. Ja ma ei tunne end sellevõrra vähem fännina.

    Nõustun mcnamara jutuga!

    Kommentaar


      #47
      1.

      Orginally posted by Martin


      Otsisin juhuslikult edasi:
      Tottenham 20 kollast ja 2 punast.
      Ja need kaks punast tuli ühes mängus Evertoni vastu, kus
      kohtunik natuke ära pööras, hiljem üks neist dockerty (sp?) oma
      distsiplinaarkomisjoni poolt tühistati.

      2. "Kas leidub inimest, kes arvab et Ferdinand on parem kui Carlos"

      Paluks minu nimi kirja panna...

      3. Leeds on räpane jalgpallivõistkond. Selle all ma ei mõtle, et hilinetakse
      tackle'iga,õhuvõitluses kerkib küünarnukk jne. Seda teevad kõik, see käib mänguga
      kaasas. Aga enamus nendest pededest sooritavad vigu eesmärgiga vigastada
      teisi (Millsi poolt Le Saux vastu tehtud asi on parim näide), talluvad maaslamavate
      mängijate peal, ja kui keegi juhtub nende vastu minema kukutakse maha nagu surnu
      (nt. Villa mängus kui Henrie pani käe Millsi näo peale, see oli päris
      naljakas, mis Mills tegi)

      Kui nad ei oskaks jalgpalli mängida oleks enamus neist vangis, v.a. kui praegust
      põhikoondist vaadata ehk Martyn, Ferdinand ja Kewell.

      4. Ars*nalist ma parem ei räägiks...

      P.S. Kas siin foorumis tohib öelda peded? Kui mitte moderaator palun asenda
      see sõnaga "omasooiharad".

      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

      Kommentaar


        #48
        Miks Fowler maha müüdi

        1999.a. Tottenham White Heart Lane

        Sugar: Tead Sol, Manu on teinud sinu eest pakkumise 15 milli.
        Tahtsime sinuga rääkida, et kuidas on? Vaatame, et sul on veel
        18 kuud lepingut järgi jäänud...

        Cuntbell: Jah, näed on tõesti jäänud 18 kuud. Aga me kindlasti
        leiame kokkuleppe. Ainuke, mis ma jalgpallurina tahan teha, on
        Tottenhami eest mängida.

        Sugar (omaette): Jah tõesti, lets be reasonable. Ta on klubi kapten,
        fännide lemmik, Tottenhamist kogu oma jalgpalluri hariduse saanud, mis
        ta ikka teeb petab klubi ja selle fanne ning ootab kuni tal leping läbi
        saab... Ja mis siis, läheb Arse*nali.. Hahahaaaa.


        Lugedes Internetist Liverpooli fännide reaktsioone (ehk sõnumeid stiilis
        paneme managemendi ja houllieri põlema), siis kuna mina Tottenhami fännina
        olen näinud, mida tähendavad klubi ikooni ja fännide lemmiku lubadused
        (ehk tsiteerdes filmiklassikat, they mean precisely dick), siis mina saan
        Liverpooli managemendist aru. Kui ei oleks tehingut vastu võetud, oleks ta oma
        poolteist aastat ära oodanud ja teinud bananamännid.
        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

        Kommentaar


          #49
          Oh, siin on nii palju p6nevat kommenteerida...

          vello99: Jah, leidub neid Juudaseid kahjuks. Minule, kel Londoni klubidest sygavalt poogen (tegelikult, arusaadavatel p6hjustel - mida v2hem neid liigas on, seda parem) ja rivaliteedid sealkandis eriti ei koti, muutus Sol v2ga vastumeelseks. Palju on neid m2ngijaid, kes ei l2heks rivaalklubisse? Maldini? Shearer? 6ed Neville'd ja Scholes? Siinkohal tuli meelde Lee Clark, kes Newcastle'st SUnderlandi myydi ja sealt aasta hiljem teatud p6hjustel minema peksti. Muuseas, mina olen kuulnud, et lapsep6lves oli Fowler Evertoni f2nn.

          Arsenali ja Liverpooli paralleel - kas teile tuleb yllatusena et DOL oli Arsenali m2ngija?

          Liverpooli f2nnidele: teie 6nneks ei ole Eestis eriti Evertoni f2nne, kes teil ekskremendid keema ajaks ja v2lismaa foorumites pole te nende kahtlemata rumalat m8la ka n2inud.

          Ferdinand on muidugi peris hea kaitsja, aga yks tyypiline keskkaitsjate omadus on tal puudu - standardolukordades ta luusib ringi kyll, aga kolle eriti ei saa.

          Ostupoliitika - laristamisena tundub kyll. For god's sake - Robbie Keane 12 milli... Bellamy maksis 6 ja on umbes samal tasemel, aga r22gitakse, et kallis. Mis Leeds'il puudu on - yks hea ryndav poolkaitsja (ja see ei ole Kieron Dyer). Bowyer ikka ei ole loovat tyypi mees, pigem selline puuraiuja ja Kewell ka yksi ei j6ua.

          L6petuseks - kui siiani arvasin, et Leeds on lahe yllatusmeeskond, siis Smithi ja Millsi v2gitykid on ikka yle m6istuse. Ja yha enam olen veendunud, et Bowyer ja Woodgate on syydi.
          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
          The Special One

          Kommentaar


            #50
            Orginally posted by Martin
            Kas selline kulutamine on siis nagu suur? Kui palju Figo maksis? Zidane? Ruud? Veron? jne....
            Martin, Ruudi ja Veroni kohta küll ärge kobisege. Need summad ei olnud absoluutselt üle makstud. Omaette küsimus on jah see, kas Veron sobib ManU keskväljale või mitte. Ja kui võtta viimaste aastate lõikes kulutamist, siis tuleb ManU-l see summa küll väiksem kui Leedsil.
            No ok, aitab off-topicust. Fowleri suhtes on äraminek poolist jah õige otsus, aga kas nüüd Leedsi...? Leedsi kaitse kohta ei saa ka midagi öelda, sigakõva ja Ferdinand pole mingi ülehinnatud mees (nagu näiteks Sol Campbell). Ja ärge kobisege Bridgesi kohta - ülihea mees ja kindlasti parem kui Smith. Kui aga neid vigastusi ainult poleks. Tegelikult ju mulle ManU vaatevinklist vaadates hea
            Jube Tige Kala

            Kommentaar


              #51
              Orginally posted by Jaan

              Liverpooli f2nnidele: teie 6nneks ei ole Eestis eriti Evertoni f2nne, kes teil ekskremendid keema ajaks ja v2lismaa foorumites pole te nende kahtlemata rumalat m8la ka n2inud.
              jep, siinkohal jaanil kahtlemata 6igus -- tekitatagu siia listi ainult paar tulihingelist evertoni fänni ja elu v6tab hoopis huvitavama pöörde...

              rivaliteediga on siuke asi, et selle asja sisse satud just teiste, synnijärgsete fännidega suheldes (suhete loomiseks esialgu newsgroupid, foorumid abiks siin), yhest asjast synnib teine, teisest jälle kolmas ja nii ta läheb...

              avaldakski siinjuures tänu jaanile, kes mul omal ajal jalkalistis nii m6nelgi korral s*** keema suutis ajada oma geordie jutuga ja kaarlile, kes seda siinsamas foorumis korduvalt tegi... aitääääh!!!

              pRmt!

              aiFo.
              Jalgpallihaigla liige
              Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

              Kommentaar


                #52
                Mida k6ike ma aifo heaks ei teeks... Kuidas su lemmikutel l2heb ka praegu? Et mitmes koht liigas?
                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                The Special One

                Kommentaar


                  #53
                  Orginally posted by Jaan

                  Mida k6ike ma aifo heaks ei teeks... Kuidas su lemmikutel l2heb ka praegu? Et mitmes koht liigas?
                  tänan, huvi tundmast... praegu läheb meil pisut kehvasti... asume tabeli teises pooles... noh, tegijal juhtub...

                  ja nii viisakusest kysin vastu, et kuidas n*****le'l siis euroopas läheb ka? viimati augustis mikihiirekarika tulemusi vaadates jäi vist skunkidel pidada aint yks mäng kodus miski m6ttetu meeskonnaga... no... ja kodus te ju v6idate alati!!! on vist nii?... v6i ei ole?...

                  ehhh... newcastle do europe...
                  Jalgpallihaigla liige
                  Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                  Kommentaar


                    #54
                    Robbie Fowler tegi minu arust väga hea mängu, õnne ei olnud , et pall sisse saada. Koos Martyniga olid nad Leedsi parimad - teised Leedsi mängijad mängisid tublilt alla oma võimete.

                    Kommentaar


                      #55
                      Oh neid konnas88jaid... Noh, me ei kaotanud neile v2hemalt... Ja ega Leeds'il ka nendega eriti kerge olnud. Aga ise te ei tahtnud ju yldse Euroopas m2ngida. Et Peytar tahtis kodus salaja j6udu koguda nng siis maailma minna vallutama nagu N6ukogude Eesti jalgpallijuhid omal ajal?
                      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                      The Special One

                      Kommentaar


                        #56
                        OT'ks kisub.

                        Kommentaar


                          #57
                          Orginally posted by muurektundub, et martin ja paljud veel siin ongi tüüpilised 'viimaste aastate fännid', et tulid võidud ja tekkis fänn. aga väga norm, palun seda mitte võtta halvustamisena.
                          Aasta siis oli....njah.

                          Kui mäletad aastat, mil Leedsi tuli üks blond poiss, kes pärines Rootsi tõust, siis saad teada, mis aastast mina Leedsi jälgima hakkasin.

                          Aitäh.

                          Viimaste aastate fänn my ass....
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            #58
                            Thomas "Babyface" Brolin ?

                            Või oli ta hoopis Chelseas...Ei mäleta enam.
                            Vänn

                            Kommentaar


                              #59
                              Orginally posted by Martin

                              Kui mäletad aastat, mil Leedsi tuli üks blond poiss, kes pärines Rootsi tõust, siis saad teada, mis aastast mina Leedsi jälgima hakkasin.

                              ....
                              Bla, bla....ime, et sa veel "Punapea" Bremnerit ei maininud
                              Võiksid tunnistada, et Leeds sai kõneaineks alles eelmisel aastal
                              Rise and rise again until lambs become lions!

                              Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                              Kommentaar


                                #60
                                Orginally posted by MayhemVõiksid tunnistada, et Leeds sai kõneaineks alles eelmisel aastal
                                Leeds sai raudselt kõneaineks nii Eestis kui ka välismaal (v.a. siis Inglismaa) alles eelmisel aastal (pole sellele siinju nagu vastu vaielnudki), kuid seda ka tänu nende pääsule CL-i poolfinaali. Vastasel juhul poleks neid keegi eriti tähele pannud - olid CL-is, kuid kukkusid kohe ka välja.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X