320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

    Üks konkreetsemaid mängureportaazhe, mida minu silmad näinud on

    April 23, 2005

    Sunderland 2-1 Leicester
    We won, Ippos didn\'t, we all got drunk

    You might get a match report when we sober up.

    Jalgpallihaigla liige
    Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

    Kommentaar


      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

      noh, egas midagi. näeb järgmisel aastal lõbusaid kohtumisi jälle. mis seal salata, vahepealse mõõna perioodil kikkas kindlasti suur kari harakaid, kuidas pesemata rahva käsi (või jalg?) kenasti käis.
      Järgmisel aastal kaks vägevat derbyt tulemas ja Isand Jalgpall on sellest ainult võidus.
      Aga muidu - harakad on täna õhtul Hiiul! Mulle ütleb mu priske sisemine tunne, et täna võiks tulla meie selle hooaja kõige magusam välisvõit....
      Muidugi need, kes tulevad vaatama kuidas harakad porgandipealseid rapivad, peavad pettuma, porgand peaks olema platsilt jee.. aga see eest õpetame muule loomaaiale mõned värsked trikid
      14. september 2006, Tallinn

      Kommentaar


        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

        nojah. kurat. oli aga ka uskumatu meeskond platsil.
        Souness on teinud NUFC-ist mingi oma rosolje. No on raip!
        14. september 2006, Tallinn

        Kommentaar


          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

          Tekitame ikka korraliku meeleolu!

          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

            Sunderlandi edasipääs on super hea väga rõõmustav
            Jalgpallihaigla liige
            Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

            Kommentaar


              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

              sundekas võiks järgmisel hooajal näidata sama head mängu kui eelmisel esmahooajal premieris. loodab et poom on nr.1 järgmine hooaeg ikka.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                Algselt postitas mürakaru


                sundekas võiks järgmisel hooajal näidata sama head mängu kui eelmisel esmahooajal premieris. loodab et poom on nr.1 järgmine hooaeg ikka.
                Jep kõigepealt Poom peab ilusti terveks saama ja siis mitte järgmine hooaeg vigastusi saama!!!!
                Jalgpallihaigla liige
                Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                  Sunderland - West Ham 2-1

                  Õnne ja rõõmu ja sponsorrahasid

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                    Ma muidugi saan aru, et harakana ootab mind nüüd ees ristilöömine, aga ma siiski pean ülestunnistama, et mul on rääbakate kasside üle heameel
                    Jah! loen neid sõnu ja imestan ise ka! Aga ikkagi... Niikui olen ära imestanud, vidukil silmi ootan juba mänge, kuidas punaste triipudega pisikesed koomikud tulevad püha džeimsi pargi platsile ja sealt noruspäi lahkuvad
                    heh. ja ma loodan, et Poom seisab siis puuris ja teda näidatakse tihti ekraanil suures plaanis. paar imelist tõrjet ja mitmed kummardused väravavõrku lupsanud pallijärele. sest ega eesti mees suuda teha juudanahkade kehva töötõttu imet.....
                    igaljuhul, gratulatsioonid kohalikele kõutsidele. Ütleme nii, et rea ilusate tunnete kõrval praegu, on teil järgmisel aastal juba kaks kindlat kaotust tabelis olemas
                    14. september 2006, Tallinn

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                      vot seda elu elukest. olemegi jõudnud sinnani, et võidumängu vaatasime Lauriga kahekesi omaette ekraanilt, sest muu baar oli rahvast täis ja lõugas koonud ekraani poole uppi Philipsi väljaku poistele kaasa. Tõeline demokraatia. Vähemuse esindajad olime siis meie. Vähemalt vähemus seekord võitis. Täiesti päriselt ei mingit kujundlikkust
                      Aga nojah. Fulhami tema kodus sakutada on omavaheliste mängude statistikat vaadates muidugi mõnus. Ja mis muidugi, Titus is back in business
                      14. september 2006, Tallinn

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                        Mul on siiski veelgi radikaalsem näide demokraatia kohta. Nimelt, kui ma käisin Hiiul vaatamas Newcastle vs. Sportingu mängu, siis istusin mina tõepoolest mingil hetkel üksinda tagumise ekraani ees, samal ajal tuli suurelt ekraanilt Moskva AKSK korvpallimeeskonna mäng, mida siis umbes 50 kossujõmmi jälgisid. Nii ja see laupäev kell 17.00 peaks olema võimalik jälgida Everton-Newcastle mängu, peaks olema canal+ üks ülekandemängudest, ehk saab kuskilt kõrvale ka ühe silmaga CP-Southampton mängu piiluda.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                          Nii, lood on nüüd sellised, et Marcus Stewarti lepingut Sunderlandiga ei pikendata.
                          Teevad ruumi Phillipsile?

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                            OEHHH! KÕIK ON SIISKI KORRAS!

                            20,000 missing Sunderland fans have turned up safe and well, after being missing for almost 2 years. Northumbria Police confirmed today that the fans turned up at the club\'s ticket office in the early hours of Saturday morning where they purchased tickets for the club\'s last league game of the season. All tickets are now sold out. Father Phil McCavity, parish priest of Seaburn said \"It\'s a miracle. Nobody is certain where they have been, but they all manage to return together just in time to see Sunderland win the Championship. God certainly does work in mysterious ways.\" The missing fans all seemed to be in good spirits. They were in good health and surprisingly well fed for the people of Sunderland. Bob Murray, Chairman of Sunderland Football Club, said he was delighted at the safe return of the clubs loyal fans. Manager Mick McCarthywas also delighted. He added, \"Now that they are back, hopefully they won\'t go missing again. Everyone knows what a loyal and passionate bunch North-East fans are. It is most unfortunate that these 20,000 went missing when they did, but their timely return is certainly a boost.\" The club\'s safety officer refused to comment on stories, but said that the club will in future, lock all exits from the ground before half time so that fans can not wander out and get lost again.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                              Champions! The Championship trophy appears from the tunnel and is placed on a podium set up in the centre-circle.

                              The players come out in twos to get their medals: Ben Alnwick and Julio Arca; Dave Binningsly (physio) and Michael Bridges; Chris Brown and Steve Caldwell; Tim Carter (keeper coach) ad Danny Collins; Neill Collins and Stephen Elliott; Ian Evans (assistant-manager and Peter Friar (senior physio); Michael Ingham and Kevin Kyle; Liam Lawrence and Mark Lynch; George McCartney and Thomas Myhre; Mart Poom and Carl Robinson; Sean Thornton and Marcus Stewart (with son on shoulders); Dean Whitehead and Jeff Whitley; Andy Welsh and Stephen Wright - Matt Piper, Brian Deane and Colin Healy ... and Mick McCarthy (gets a huge ovation).

                              And finally ... Gary Breen, who holds aloft the trophy.

                              Sunderland AFC - champions 2004-2005.

                              Jalgpallihaigla liige
                              Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                                Kas keegi oskab öelda mitu mängu Poom see hooaeg kaasa tegi?
                                Õnnitlused Sunderlandile, õnnitlused Sunderlandi fännidele ning Õnnitlused Mart Poomile.
                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X