320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Repserto LuaLua Vaata postitust
    poisid kas laup2eval m2ngu vaatama ka plaanis minna.
    Isegi mina tuleks, kui Reps kohal on.
    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

    Kommentaar


      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Kommentaar


          Kommentaar


            - People are talking about pulling out all the bad assets from the transfermarket and puting them into one place, called a "Bad club."
            - So in effect another Newcastle?
            - No not that bad!
            Hello! I´m mentaly ill.

            Kommentaar


              Algselt postitas boobek Vaata postitust
              - People are talking about pulling out all the bad assets from the transfermarket and puting them into one place, called a "Bad club."
              - So in effect another Newcastle?
              - No not that bad!
              Special 1 TV 4ever

              Kommentaar


                Eurospordi live kommentaar pirukamehe kohta: Mark Viduka has been on the pitch less than five minutes and he looks absolutely knackered.
                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                Kommentaar


                  Algselt postitas oku Vaata postitust
                  Eurospordi live kommentaar pirukamehe kohta: Mark Viduka has been on the pitch less than five minutes and he looks absolutely knackered.
                  Ise märkasin ka just sama, ilmselt oli soojendusega üle pingutanud... tuttav tunne endalegi.

                  Kommentaar


                    Kus on Franck Dumas ja palju muid küsimusi. Ausalt öeldes ei teadnud ühtegi vastust, aga huupi pakkudes sain neli pihta.
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Kole modell, ilus rüü ! Saab siis näha, kas jooksete sellega ringi mööda premmi või siiski allpool.

                        Kommentaar


                          Olen eileõhtusest viskist veel kergel shvipsis ja väga avatud uutele kogemustele.

                          Ehk siis kutsun kõiki eesti NUFCi fänne vaatama järgmisel hooajal NUFC-LUFC või LUFC-NUFC mängu, kui seda näeb Tallinnas kuskil baaris (igasugused karikad käivad diili sisse). Majanduslangus on küll karm, aga õlled on minu poolt. Ja Aifo ja muud wannabeeantinewcastlemehed on väga oodatud.

                          Ahjaa - kas sel aastal fännide mäng on? Ma tuleks kaema.

                          Side lõpp

                          EDIT: Fitti, Vandersell ja kõik need muud inimesed, keda ma tean, saavad õlle. Rünno ka.

                          UUS EDIT: Kuna selle mängu (tele)võimalus on siiski alla fifty, siis ma ei akka FA-sse kirjutama, et kuupäeva kokku leppida.
                          League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas oku Vaata postitust
                            Ahjaa - kas sel aastal fännide mäng on? Ma tuleks kaema.

                            Et siis selline statement ühelt põrandaaluselt saidilt

                            We are glad to announce that SAFCSCEF Summer Meeting 2009 will take place in Estonia, Põlva town on 4th July.
                            299195

                            Kommentaar



                              NUFC Statement - Joey Barton

                              NEWCASTLE United can confirm that Joey Barton has been suspended from the Club until further notice.

                              The Club will be making no further comment on the matter at this time.
                              Ma arvan, et see on seotud vist selle artikliga.

                              Kommentaar


                                Former Newcastle chairman Freddy Shepherd will try to buy the club back from Mike Ashley if they are relegated.
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X