320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas foreverer Vaata postitust
    Sul oleks kahju kui R. Taylor ja Nolan lahkuksid? Ja loodad et Enrique ja Beye lahkuvad? Wat
    vastan ühe sõnaga : jah
    299195

    Kommentaar


      Algselt postitas INCE Vaata postitust
      vastan ühe sõnaga : jah
      R. Taylor on free-kick spetsialist, kes ei oska free-kicke lüüa. Nolan pole pmst midagi teinud selle aja jooksul. Enriquel oli hooaja algus halb, aga pärast hakkas hoopis paremini mängima. Ja Beye on minuarust kui mänginud, hästi mänginud..

      Kommentaar


        Minu arvamuse kohaselt on Beye küll tiimi üks paremaid mängijaid. Seda eriti olukorras, kui teha võrdlus ülejäänud mängijate (sh Nolan ja Taylor) esitustega möödunud hooajal. Paraku kaasneb sellega muidugi ka tõsiasi, et Beye on üks esimesi mängijaid, kes ära ostetakse.

        Kommentaar


          ma olen kaarliga täiesti nõus, beye oli üks lõppenud hooaja paremaid mängumehi, kui üldse nii kuidagigi öelda saame.

          igatahes olen ma pikas perspektiivis küll pigem õnnelik kui õnnetu, sest nüüd lihtsalt ollakse sunnitud nahka vahetama, mitte ei lasta enam haisvale kehale järjest kalleid parfüüme peale.

          ma usun, et lahkumas võiksid olla ehk koondisemehed eeskätt. owen nagunii, aga ka argentiinlased, martins, ma usun, et ka näiteks jose enrique. nolan äkki, ehkki ma temast küll palju ei arva, bassong võiks võtta järgmise astme redelil.

          antzuga nõus, et 'poolkõvadega jojo-d' mängima pole vaja hakata. seepärast saaksin mina ka igasugustest natuke laiemas mõttes tühikargajatest lahti, näiteks juba mainitud nolan, ameobi, guthrie, r.taylor ja mõned veel. isiklik sümpaatia kuulub küll geremile, aga ma usun, et ka tema lahkub.

          hea hetk oleks ju küllalt aktiivselt viimastel aastatel kokku ostetud noortele võimalus anda. tozer, kadar, krul ja kes seal veel kõik on. noor lualua ja baheng ja donaldson (võin eksida, too, kes noortekoondises mängib). kõrvuti kogemustega, näiteks viduka ja butt (kellest nagunii ei loobuta ja kes nagunii enam kaua ei mängi), võib ju asjagi saada.

          ühesõnaga jah. kõik see praht minema ja alustagem uuesti.

          Kommentaar


            Algselt postitas mjkk Vaata postitust
            ma olen kaarliga täiesti nõus, beye oli üks lõppenud hooaja paremaid mängumehi, kui üldse nii kuidagigi öelda saame.

            igatahes olen ma pikas perspektiivis küll pigem õnnelik kui õnnetu, sest nüüd lihtsalt ollakse sunnitud nahka vahetama, mitte ei lasta enam haisvale kehale järjest kalleid parfüüme peale.

            ma usun, et lahkumas võiksid olla ehk koondisemehed eeskätt. owen nagunii, aga ka argentiinlased, martins, ma usun, et ka näiteks jose enrique. nolan äkki, ehkki ma temast küll palju ei arva, bassong võiks võtta järgmise astme redelil.

            antzuga nõus, et 'poolkõvadega jojo-d' mängima pole vaja hakata. seepärast saaksin mina ka igasugustest natuke laiemas mõttes tühikargajatest lahti, näiteks juba mainitud nolan, ameobi, guthrie, r.taylor ja mõned veel. isiklik sümpaatia kuulub küll geremile, aga ma usun, et ka tema lahkub.

            hea hetk oleks ju küllalt aktiivselt viimastel aastatel kokku ostetud noortele võimalus anda. tozer, kadar, krul ja kes seal veel kõik on. noor lualua ja baheng ja donaldson (võin eksida, too, kes noortekoondises mängib). kõrvuti kogemustega, näiteks viduka ja butt (kellest nagunii ei loobuta ja kes nagunii enam kaua ei mängi), võib ju asjagi saada.

            ühesõnaga jah. kõik see praht minema ja alustagem uuesti.
            Suht nõus, aga Guthrie võiks jätta. Ahjaa, Ranger on ka kõva noormängija

            Kommentaar


              Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
              Ma küll ei tea, kas teie sugar-daddyl on põhjatud taskud või ei, aga üldiselt tundub mulle, et te ei taju oma olukorra tõsidust.
              Lugesin kusagilt, et teil on ˇ15 meest, kelle palk on 50K+. Ma küll ei usu, et asi päris nii hull olla saab, aga mine tea.
              kas just nii palju, aga
              hinnanguliselt ca kahekohaline arv selliseid 50k+ palgaga mängijaid on, kellest paaril on lootust ehk jääda

              daily star:
              a mass clear-out of the overpaid flops who have sent the Geordies crashing into the Championship.

              aastane palgafond 71m -

              daily mail
              : Xisco, a six-year contract, £50,000 a week (no relegation clause), a deal which will cripple any prospective Championship club.
              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
              (Seinfeld, The Pitch)

              Kommentaar


                Algselt postitas mjkk Vaata postitust
                ühesõnaga jah. kõik see praht minema ja alustagem uuesti.
                Tallide tühjendamine polegi nii lihtne, sest kui kehtivat lepingut omavat mängijat keegi osta ei taha, mis siis temaga peale hakata? Ainus võimalus välja laenata, aga see omakorda ei too pappi uuteks ostudeks.
                Uute ostudega on jällegi nii, et praegustest paremaid mehi ei pruugi Championship ja madalam palk eriti ahvatleda.
                Ma parem ei räägi tuludest, mis Premierist väljalangejal saamata jäävad. Ehk: klubi peab hakkama nüüd teistmoodi majandama ka, ei piisa ainult mängijate väljavahetamisest. Kui viimasega piirdutakse, on kuri karjas.
                Olukord pole kindlasti nii roosiline kui Premieri püsimajäämise korral.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  et siis väike ülevaade lepingute pikkustest klubis ...



                  nagu selgub, siis enamusel lepingud pikemad kui aasta. Seega suure tõenäosusega lahkuvad NUFC-ist: Owen, Viduka, Cacapa, Lövenkrands ja Edgar
                  Gonzales (laen läbi) ja Godsmark, Donaldson vist ei ole Al-i jaoks piisavalt head ...

                  Loomulikult on kõik lepingutes kinni. Ühelt poolt Premierist väljalangemine langetab ka kõrgepalgaliste palgakulu, teiselt poolt on neil tõenäoliselt õigus klubist lahkuda parema pakkumise (ja väiksema transferfee) korral.
                  299195

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Olukord pole kindlasti nii roosiline kui Premieri püsimajäämise korral.
                    Konn kirjutas selle kohta Leedsi teemas päris hästi. On tõesti täiesti võimalik, et meeskonna koguväärtus on praegu negatiivne.

                    Ma tahaks küll lolli näga, kes nt. Smithi eest midagi maksaks, et siis talle veel 60 000 kah peale käia. Pigem 0 ja Newcastle maksab 25 000 naela palgast.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Konn kirjutas selle kohta Leedsi teemas päris hästi. On tõesti täiesti võimalik, et meeskonna koguväärtus on praegu negatiivne.

                      Ma tahaks küll lolli näga, kes nt. Smithi eest midagi maksaks, et siis talle veel 60 000 kah peale käia. Pigem 0 ja Newcastle maksab 25 000 naela palgast.
                      Sama Burtoniga , aga tegelikult on Smith (nagu ka Burton ) CS-s nagu rusikas silmaauku (võib ka otseses tähenduses)
                      299195

                      Kommentaar


                        Counter Strike??

                        Kommentaar


                          Kui NUFC'i pekkiläinud hooajast kedagi ka hooaja parima mängija tiitliga tunnustada, siis keda ja miks ? Leidub ikka kedagi ?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                            Kui NUFC'i pekkiläinud hooajast kedagi ka hooaja parima mängija tiitliga tunnustada, siis keda ja miks ? Leidub ikka kedagi ?
                            Given, Bassong.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas INCE Vaata postitust
                              et siis väike ülevaade lepingute pikkustest klubis ...



                              nagu selgub, siis enamusel lepingud pikemad kui aasta. Seega suure tõenäosusega lahkuvad NUFC-ist: Owen, Viduka, Cacapa, Lövenkrands ja Edgar
                              Gonzales (laen läbi) ja Godsmark, Donaldson vist ei ole Al-i jaoks piisavalt head ...

                              Loomulikult on kõik lepingutes kinni. Ühelt poolt Premierist väljalangemine langetab ka kõrgepalgaliste palgakulu, teiselt poolt on neil tõenäoliselt õigus klubist lahkuda parema pakkumise (ja väiksema transferfee) korral.
                              Väljalangemine langetab palgakulu vaid juhul, kui kehtivate lepinguga mängija keegi ära ostab, laenab, tasuta saab või suudetakse poolte kokku leppel lõpetada.

                              Eeldatavasti pidasidki seda silmas, kuna palga vähendamise klauslit (väljalangemise korral) ühegi mängija lepingus ei pidavat olema. Ilmselt ei peetud võimalikuks, et selline hiid peaks liigast pudenema...

                              Kuidas see jama siis kõik algas?

                              Iroonilisel kombel on see tagajärjeks sellele, et 2003-04 viiendat kohta peeti tol ajal liiga sitaks ning järgmise hooaja kehva alguse ajendil sunniti Robson lahkuma. Selge, et tema praeguse ajani ilmselt tüüri niikuinii ei hoiaks, kuid igasugune stabiilsus on sellest asjast saati kadunud. Nii platsil kui väljaspool seda.

                              Järgnesid Souness, Roeder, Allardyce, müük jne. Kui näiteks käesoleva sajandi alguses olid platsil mängijad, kelle tase ning esitused lubasid neid vähemalt mingil ajaperioodil pidada Premieri ülemise otsa mängijateks (Shearer, Bellamy, Solano, Robert, Speed, Given, Dyer), siis näiteks viimasel hooajal loodeti mängijatele, kelle tase on parimal juhul liiga keskpaik või alumine pool. Tüübid nagu Nolan, Ryan Taylor, Nicky Butt jne. Lahedad sellid võivad nad olla, aga taseme poolest äärmiselt keskpärased jalgpallurid.

                              Rääkides tulevikust, siis selles suhtes peaks mingi selgus saabuma juba käesoleval nädalal, kui Shearer ja juhatus kokku istuvad ning edasise suhtes läbi räägivad. Kui pressi uskuda, siis laob Al oma parajalt karmid nõudmised lauale ning Mike Ashley mittenõustumise korral kõnnib. Peaasjalikult räägitakse totaalsest kontrollist nii mängijate kui abipersonali koosseisu otsustamise üle. Samuti pidavat Shearer nõudma 30 miljonilist kassat uute mängijate ostudeks. Viimane võib olla niisama kollase ajalehe fantaasia, kuna vähemalt järgmine hooaeg sellist asja ei saa olema, parimal juhul järgneva nelja aasta peale kokku. Eeldades, et kohe tagasi Premieri tõustakse.

                              Finantsolukord on muidugi kõige olulisem. Kaob ära 30-miljoniline Premieri teleleping ja hooajapiletite müük väheneb oluliselt. Ilmselgelt tuleb suur osa kaadrist, st ca 15 mängijat, kes üle 50 kilo nädalas saavad (suur osa teenimatult muide), minema lüüa. Samati tuleb vanu pangalaene edasi maksta. Selles osas mul ülevaadet ei ole. Ashley olevat kunagi mingi osa ära maksunud, kuid selgus, et ostmisel polnud ta isegi teadlik, palju on klubil võlge. Veab, kui klubi ei lähe administreerimise alla.

                              Kindlasti teavad seda ka mõlemad osapooled, Ashley & Shearer, mis teebki sitatsiooni paradoksaalseks. Sellises olukorras ei pruugi Ashley isegi olla positsioonil, kus ta saab Shearerile midagi pakkuda või lubada, peaasi, et klubi kuidagi rahaliselt ellu jääks.

                              Võimalus on muidugi, et Ashley loodab lihtsalt Shearerile maad ja ilma kokku lubada, et hoida vähemalt alguses ära suuremat sorti pahameel. Selle all tuleb mõelda fänniarmee viha, et omanik ei taha Shearerit hoida, vaid sunnib ta minema (võib kindel olla, et selliselt see presenteeritakse ning vastu võetakse). Sellega kaasneks suuremat sorti PR-maavärin (kui asi selles vallas üldse saab sitemaks minna), mis toob kaasa isegi suurema hooajapiletite müügi langemise jne.

                              Samas tuleb Ashleyl hiljem niikuinii Shearerile antud lubadustest taganeda, kuna (rahaline) reaalsus saab teine olema. See toob omakord kaasa samasuguse tagajärje, nagu Kevin Keegani puhul. Shearer vaatab, et temale antud lubadustest taganetakse ning ta meelitati sitta olukorda üksnes selleks, et omaniku nahk lühiajaliselt päästa. Selle tulemusel ta kõnnib ning Mike Ashley puuakse Tyne'i sillal üles.

                              Seega, ükskõik kust otsast asja vaadata, on Ashley ning paraku ka klubi jaoks lood väga hapud. Parima hea meelega müüks ta klubi maha ning põgeneks, kuid nüüd ei osta seda enam päris kindlasti keegi. Välja arvatud tingimustel, mille tulemusel kaotaks Ashley kahe aasta kokkuvõttes väga suure hunniku raha ning ärimehena ei ole ta ka seda teed valmis minema.

                              Tulles tagasi mängijakaadri ning sportliku poole juurde, siis on ilmselge, et rahalise olukorra sunnil suurem osa põhikooseisust lahkub. Mis iseenesest ei pruugigi halb olla, arvestades nende eelmise hooaja esitusi, kuid see on juba iseasi.

                              Selle tulemusel on tiim palju halvemas olukorras kui näiteks Boro või WBA, samuti teised Championshipi favoriidid (kui nii ühtlases liigas selliseid üldse saab olla), kuna nemad ei pea ilmselt suuri muutusi tegema, säilitades enamuse tiimist ning on võimelised selles liigas võistlema. Newcastle aga satub silmitsi olukorraga, kus põhimehed on lahkunud, uute ostmiseks pole raha ning olemasolevad ei kanna välja.

                              Nüüd sai vist enamus ära öeldud. Kokkuvõtlikult, oleks pigem üllatus, kui Newcastle järgmisel hooajal otse edasipääsu eest võistleb ning suuremat sorti finantskriisi läbi ei ela.

                              Kommentaar


                                Shearer saab manageri kohta, kes pidi kaheksa mänguga kuus punkti teenima, kuid ei saanud sellega hakkama, kuidagi palju tingimusi esitada...
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X