320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

    oh u shouldnt have

    Kommentaar


      Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

      Originally posted by Magpie
      Täielik idioot oled ikka....Arsenali jaoks on see kohtumine ehk raske, sa pederast kao minema teemast, kui asjast ei tea midagi. Newcastlele pole siit mingit kaotust tulemas, loodetavasti suudetakse aga Arsenalil kannul püsida, kui 3 punkti tuuakse. Ja mis kuradi NUFCi väravavahi supertöö, mõlemad pooled mängisid hästi...muidugi tuleb Arsenalil tänulik olla, et Viana löök sisse i läinud ja sama kehtib ka Newcastle puhul.

      ...aga see, et sina siia Newcastlet solvama tuled, onküll ajuvaba \"Halsastust pole loota\" - ma ütleks, et favoriidid on hoopis Newcastle omad, mitte vastupidi.
      Jou,keeleteadlane!
      Arsenali jaoks on see kohtumine ehk raske, sa pederast kao minema teemast, kui asjast ei tea midagi.
      muidugi tuleb Arsenalil tänulik olla, et Viana löök sisse i läinud ja sama kehtib ka Newcastle puhul.
      Proovi algul kasutada lihtlauseid. Kui see käpas, siis proovi mitu mõtet ühes lauses välja öelda. Ja mingigi point võiks kah sees olla..Anna andeks.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

        Seekordsel karikamängul oli siis Stadium of Light\'i 48 353\'st istekohtast täidetud 15 745.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'


          yks ytlemata vaffa m2ng oli ja ei m2letagi nagu, millal viimati m2ngu kuulates jalad v2risema hakkasid... kuulus 2:1 ehk? nujah -- l6pp hea, k6ik hea! ja mis k6ige t2htsam -- mackemid v22risid seda v6itu 108%!

          j2rgmiseks siis watford. ja kas t6esti sol\'il?

          (/me h66rub k2si) piletitulu! piletitulu!!!

          (hmm... v6i olen liialt hattricki m2nginud?:P)

          igatahes kevin phillipsil on v6imalus yle pika aja j2lle oma eelmise klubi vastu m2ngida... loodame, et k6ik l2heb nii nagu peab...

          ja indrek v6ib pystitada veelkord kysimuse -- miks mackemid yksnes karikas sel aastal v2ravaid l88vad...:P
          Jalgpallihaigla liige
          Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

          Kommentaar


            Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

            Originally posted by tembuu


            Originally posted by Magpie
            Täielik idioot oled ikka....Arsenali jaoks on see kohtumine ehk raske, sa pederast kao minema teemast, kui asjast ei tea midagi. Newcastlele pole siit mingit kaotust tulemas, loodetavasti suudetakse aga Arsenalil kannul püsida, kui 3 punkti tuuakse. Ja mis kuradi NUFCi väravavahi supertöö, mõlemad pooled mängisid hästi...muidugi tuleb Arsenalil tänulik olla, et Viana löök sisse i läinud ja sama kehtib ka Newcastle puhul.

            ...aga see, et sina siia Newcastlet solvama tuled, onküll ajuvaba \"Halsastust pole loota\" - ma ütleks, et favoriidid on hoopis Newcastle omad, mitte vastupidi.
            Jou,keeleteadlane!
            Arsenali jaoks on see kohtumine ehk raske, sa pederast kao minema teemast, kui asjast ei tea midagi.
            muidugi tuleb Arsenalil tänulik olla, et Viana löök sisse i läinud ja sama kehtib ka Newcastle puhul.
            Proovi algul kasutada lihtlauseid. Kui see käpas, siis proovi mitu mõtet ühes lauses välja öelda. Ja mingigi point võiks kah sees olla..Anna andeks.
            Selge see, et grammatilisi vigu oli - kuid kindel, et miskit arusaamtuks ei jäänud ...ok, loll postitus oli, aga tulihingelise Newcastle pooldajana käib tõesti närvidele (peaaegu sama palju, nagu mina kõigile teistele siin..), kui keegi täiesti suvaline vant tuleb ja ütleb: \"Nagu näha tuleb sel pühapäeval NUFC-le 8. kaotus liigatabelisse, sest vastamisi ollakse ju Arsenaliga kelle poolt halastust pole loota.\" ja see oli natuke üle piiri, vähemalt minu jaoks.

            Ja sellest keeleteadlase asjast nii, et loen ennast ikkagi paremaks eesti keele tundjaks kui see:

            Originally posted by eston#21
            oh u shouldnt have
            Ja kriitikanooli selle postituse kohta palun mitte visata...see oli lihtsalt minu põhjendus.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

              see mu noor ühiskonna heidik ei olnudki eesti keel, vaid hoopis... inglise keel

              Kommentaar


                Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                Originally posted by siim s


                Nagu näha tuleb sel pühapäeval NUFC-le 8. kaotus liigatabelisse, sest vastamisi ollakse ju Arsenaliga kelle poolt halastust pole loota. Eelmine mäng lõppes küll ainult 1:0 aga mängu teine nimi oleks võinud olla ka post-latt-post. Ma ei usu, et NUFC väravavaht kaks korda järjest arsenali vastu ime-mängu suudab näidata.

                Täielik idioot oled ikka....Arsenali jaoks on see kohtumine ehk raske, sa pederast kao minema teemast, kui asjast ei tea midagi. Newcastlele pole siit mingit kaotust tulemas, loodetavasti suudetakse aga Arsenalil kannul püsida, kui 3 punkti tuuakse. Ja mis kuradi NUFCi väravavahi supertöö, mõlemad pooled mängisid hästi...muidugi tuleb Arsenalil tänulik olla, et Viana löök sisse i läinud ja sama kehtib ka Newcastle puhul.

                ...aga see, et sina siia Newcastlet solvama tuled, onküll ajuvaba \"Halsastust pole loota\" - ma ütleks, et favoriidid on hoopis Newcastle omad, mitte vastupidi.
                Kuule poisike sa enne mõtle kui kedagi isiklikult solvama hakkad. Ma avaldasin lihtsalt arvamust ajendatuna sellest mis ma ühelt objektiivselt jalgpalli leheküljelt lugesin. Ma ei hakka sind siin foorumis vastu sõimama aga kui sul edasisi pretensioone siis kasuta privaatteateid või tule Tartusse, et saaks neid siis koos arutada.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                  Ei saa jätta rõhutamata , et loomulikult Arsenal võidab ja mitte lihtsalt ei võida vaid purustab Newcastle`i nii umbes 5:0 . Pires on tagasi ja vormis ja me oleme võitmatud.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                    Mis see objektiivne lehekylg siis olla v6ib? Seda malagari kirja kohta aga Lennu-taadi s6nadega - tule taevas appi!!
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                      Õnnitlused kõigile NUFCi sõpradele, peaaegu aasta möödus eelmisest korrast, kuid nüüd võitis Sir Bobby Robson taas MANAGER OF THE MONTH auhinna. Teenitult, selles pole kahtlustki. Kahju ainult ehk Jenas ilma jäe, Sholesie sai seekord ette...

                      Igatahes püüame siis oma veebruarikuud ka hästi alustada ja tõestada kõike spekulatsioone ning tiitleid, mis meile kaela riputatud...

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                        Nyyd v6ib kyll 8elda, et homme tuleb kaotus. MOM needus.
                        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                        The Special One

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                          Originally posted by Jaan


                          Nyyd v6ib kyll 8elda, et homme tuleb kaotus. MOM needus.

                          Aga üks kord on ikka esimene kord,kui see MOM needus peaks ära kaduma!mina kui ManU poolehoidja olen igatpidi NUFC-i poolt
                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                            Originally posted by Jaan


                            Nyyd v6ib kyll 8elda, et homme tuleb kaotus. MOM needus.
                            Tead, Jaan, ma hakkan sinu pärast jõutreenis käima, et natuke tugevamaks saada ja sind siis kunagi tublisti kolkida :P ...sina ei usu kunagi ühegisse heasse võitu: sa ei usknud ei ML edasisaamisele ega usu nüüd Arsenali võitu...vaat siis sa alles saad, kui võidame

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                              jaan ei julge nyyd vähemalt kolm kuud siia foorumisse tulla..

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                                Originally posted by Magpie before match with Juve


                                Originally posted by Jaan


                                Sorri, vennad, aga Juve saab lakki. Pole Tudorit, Monterot, Nedvedit ega neid viimasel ajal vee peal hoidnud Del Pierot ja BUffoni.
                                Vaata Jaan, ma ei ole sinust küll vanem, ega ka löömamees, aga siukese jutu eest ise peaks küll sind kolkima... Eks lootus jääb, kui kõik muu ka kaob!

                                Tsitaat:Originally posted by Jaan


                                Nyyd v6ib kyll 8elda, et homme tuleb kaotus. MOM needus.





                                Tead, Jaan, ma hakkan sinu pärast jõutreenis käima, et natuke tugevamaks saada ja sind siis kunagi tublisti kolkida ...sina ei usu kunagi ühegisse heasse võitu: sa ei usknud ei ML edasisaamisele ega usu nüüd Arsenali võitu...vaat siis sa alles saad, kui võidame

                                Põgene Jaan! American \"Mag\" Pie on üks suurimaid möirapulle maailmas! Mina sinu asemel jookseks!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X