320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

    Võrreldes lähimate konkurentidega, on run-in tõesti lihtsam. Järgmised 3 mängu on kaalukeeleks tõenäoliselt, eriti kohtumine ManU vastu. Kui nendest täissaak tuleb, saab press Arsenalile lõpuni kõva olema. Viimasest kolmest mängust kaks on tõenäoliste väljakukkujate vastu. Kuigi toimuvad võõrsil, on selleks ajaks nii WBA kui ka Sunderlandi saatus paigas, seetõttu võib vähemalt WBA poolt ka vähe nõrgemat vastupanu kohata.
    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

      Jah, lisaks Manyoole tuleb ka Merseyside\'s k6va andmine. Ka Fulham on potentsiaalne banaanikoor, ent kui Charlton v66rsil alistati, asi see siis Cottagers\'idele kott p2he t6mmata.
      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
      The Special One

      Kommentaar


        Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

        Esimeseks vastaseks kaheksast siis Blackburn, kes 44 aasta jooksul pole liigas NUFCi St. James\' Parkil kordagi võita suutnud. 19 kohtumisest on võidetud seega 0. Samas on Rovers 4 mängu püsinud võidulainel, peab andma raske lahingu, et nad viiendat ei saaks. Eelvaade. Loodame siis paremat!

        Võimalik algrivistus:

        -------------------------Given------------------------

        --Hughes---O\'Brian---Woodgate----Bernard------

        ---Solano---Dyer---------Jenas------Robert-------

        ----------Bellamy-----------------Shearer (C)------

        Kommentaar


          Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

          Krt, ma oleks natuke ettevaatlikum nende 44 aastaga ja enne seda polnud näiteks ka aastasadu Boroga miskeid probleeme olnud... Hulga rohkem on mul meeles sügisene skoor 2 : 5, mida mõningased \"härrased\" peaale sügisest NUFC-SAFC fännimängu terve pika õhtu nina alla hõõrusid. Usun , et \"roosid\" suudetakse alistada, samuti nagu ka ManU ja ehk on nüüd sir Bobbyl lihtsam keskenduda Premierile kui tants CL-i ümber on lõppenud ja tegelikult saavutati ju ülihea tulemus ....
          299195

          Kommentaar


            Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

            Uhh, õnneks tänane mäng läbi ja sügisene \"saun\" sai roversile tasutud samaväärselt
            Kuni 85. minutini oli veel seis 2 : 1 (toonile lõid väravad Solano ja Robert), viimased viis minutit lisasid juurde veel kolm väravat (Jenas ja Bellamy + omavärav Greskolt) ja tulemus 5 : 1 oli päris muljetavaldav.
            Arvan , et selle aasta meistritiitel pole veel sugugi ainuüksi Ars/ManU omavaheline asi...
            299195

            Kommentaar


              Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

              Vot seda nimetan ma kättemaksuks...poleks iial uskunud, et ühel hooajal võidab üks meeskond kodus teist 5:2 ja siis teine vastab oma kodus 5:1. Vägev. Igatahes kui mingit moodi Arsenal homme kaotama peaks, läheb asi põnevaks. Siis tulevad küll võimsad Newcastle, Manchesteri ja Arsenali vahelised mängud (esimene ja viimane enam ei kohtu küll...).

              Ja teine oluline asi ka - nimelt on 19-aastane Inglismaa suur tulevikulootus Darren Ambros eeldatavasti järgmisel nädalal Newcastle\'ga liitumas. Väga hea, lisaks sellistele 22-23aastastele noortele on meil nüüd tõeliselt andekas 19-aastane. Ipswich peab finantsprobleemide lahendamiseks lihtsalt Ambrose ja Hreidarssoni maha müüma (neist kahest saab ilusti lahti - Newcastle ja Portsmouth täiendavad taas oma ridu).

              Kommentaar


                Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                Lisaks on veel riiulil Darren Bent, kelle puhul ka kosilastest puudust ei tohiks tulla.
                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                The Special One

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                  Darren Ambrose\'ga sõmiti siis täna lõpuks leping. Seda andekat paremäärt peaks Newcastle\'i eest mängimas nägema järgmisel hooajal.

                  ..

                  safc error

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                    Kaarlile hoobilt 12 punga. Ma muidugi esimese hooga proovisin \"reload\"...
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                      graig bellamy on \"täkk\" ka väljapool palliplatsi

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                        Viimaste sündmuste valguses väike viktoriin huvilistele Bellamy kohta.
                        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                          Jälle mingi mõttetu pressi poolt üles puhutud skandaal.

                          Bellamy olevat uksehoidjale öelnud: \"paki cunt\" ning kogulugu.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                            Njah, Bellamy\'ga ikka juhtub selliseid asju... Sir Bobby võttis ta täna isiklikult ette ja arvatavasti sõimas ta lihtsalt öeldes läbi.

                            Aga kuna eile sõlmiti lõpuks leping Darren Ambrose\'ga, oleks minu arust sobiv aeg üle vaadata Newcastle\'s pallivate meeste vajalikkusest ja mittevajalikkusest.

                            Väravahid: Shay Given on omale taganud kindla nr.1 positsiooni, Steve Harper hea varumees, kellest ehk natuke kahjugi, sest tegelikult tegu andeka kollkiiperiga. Seega, üle jäävad noored Adam Collin, Adam Bartlett ja vanad Tony Caig ning John Karelse. Viimase lahkumises tuleval suvel ei tohiks kahtust olla, ent miks osteti Caig meeskonda? Kui vaid sellepärast, et asendada Harperit, sest tol hetkel ei saanud Harper 3 mängu mängida. Oli see ainsaks põhjuseks, loobutakse ehk Caig\'istki. Noored saavad aina rohkem mänguaega reservides ja näitavad, et järelkasv on tugev.

                            Kaitse: Ääred on meil ilusti kaetud kolme nimega - Bernard, Hughes, Griffin - kes kolme peale ka ühe mängija vigastamise saavad hakkama. Samas on seljatagune kaetud selliste meeste nagu Robbie Elliotti ja Wayne Quinniga - kummagi puhul ei ole välistatud lahkumine suvel. Keskkaitses on mehi aga kindlasti liiga palju - kui O\'Brian, Woodgate ja Bramble on nö. põhimängijad, siis tuletan meelde, et alles jäävad Dabizas ja Steven Caldwell. Ja on veel kaks väga andekat noort keskkaitsjat Steven Taylor (Inglismaa U17 kapten, hinnatud mees) ja Stephen Brennan (Iirimaa U19...). Viimast pakun peagi sõlmivat profilepingut esindusmeeskonnaga. Suvel naaseb meeskonda ka Steve vend Gary. Seega, mina pakun, et suvel tuleb lahti saada ennekõike Dabizasest, kelle parimad päevad hakkavad mööda saama. Steve ja Gary koha pealt jääb minu jaoks ots lahtiseks. Ühest peaks loobuma nagu...

                            Poolkaitse: Ambrose tulekuga on mehi kindlasti kohe natuke liiga palju. Just vallandati Bassedas, mis igati õige otsus, aga et asi selgeks teha, ütleks nii: Newcastle tugevaim poolkaitse on selline:

                            ---Robert------Speed-------Dyer-------Solano-----

                            Seega jääb üle veel teinegi tugev poolkaitse:

                            ----Viana----Jenas--------Kerr-------Ambrose-----

                            Mitte et Viana puhas vasakpollkaitsja oleks, aga hakkama saaks küll, seda on näidanud. Üle jäävad siis Clarence Acuna ja Jamie McClen. Viimase talendikuses tasub vist kahelda, esimese osas mitte, lihtsalt ta jääb suurelt Newcastle paremate nimede varju. Kerr on end tõestanud ja minu arust väärib rohkem mänguaegagi, tema tõelist palet saame ehk nägema alles paari aasta pärast...Sellised noortekoondislased nagu Ross Gardner ja Bradley Orr on praegu seda külge näidanud, et nemadki suudavad et tulevikus maksma panna.

                            Rünne: Shearer, Bellamy ja Ameobi on esiründajad - selles pole kahtlustki. Lõpuks on Robsoni eelis Ameobi LuaLuale ennast tõestanud. Mees on kujunenud selliseks sensatsiooniks! See jätab välja aga LuaLua, kes väga andekas mängija (mida arvab vist iga Newcastle fänn, et teda natuke alahinnatakse )..samuti jääb oma aega ootama Chopra, kellest oodatakse järgmist Shearerit ja on näha, et mehel on andekust kolle peksta küll Alles jäävad siis Carl Cort ning Calvin Zola. Viimane on minujaoks täielik küsimärk. Ei oska hinnata. Cort tuleks aga maha müüa või vähemalt laenule anda - Newcastle\'s pole tal küll asja.

                            Nii...valmis ta saigi - ei tea, palju nõustute ja palju mitte, ehk jätsin kellegi välja? Nojah, aga mina ütleks, et tulevik paistab küll eriti kõva!

                            Ja Kaarel - hea leht, mina klõpsisin 3 korda reloadi, enne kui Jaani postituseni jõudsin

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                              Noh, ainult potentsiaaliga ei m2ngi ja ma ikkagi muretseksin keskv2lja p2rast. Gary Speed enam nooremaks ei l2he ja Dyer-Jenas paar j22b liiga kergekaaluliseks minu arust. Vaja oleks t6elist keskv2ljakunni, nagu Keane v6i Vieira v6i midagi taolist. Kahjuks ei oska mitte kedagi soovitada praegu. Ehk van Bommel oleks saadaval 6ige raha eest. Kui Bayer v2lja kukub Saksa liigast, siis ehk Ramelow, aga too mees on vast liiga kaitseorientatsiooniga. Fulhami Sean Davis? Eks n2is, mis saab...

                              Muus osas jah, eriti ei tasu ostudega enam kiirustada, muidu hakkavad palgakulud yle maagilise 50% piiri kippuma.
                              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                              The Special One

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                                väike stephen cooke tõmbas teie reservidele täna vee peale. 3 väravasöötu ja värav 4-2 võidu mängus nufci resevid üle. palvetage et ta teie vastu liigas ei mängiks

                                muhahahaha

                                Kommentaar

                                Working...
                                X