320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

    Originally posted by indrek
    Kuule harakas (kes sa küll ennast merilõviks, või merieesliks pidasid).
    Miks sulle järsku oma satsi eest mängida ei kõlba? Oled ju tõeline fänn? Või ikka oled selline tugitooli-internetifänn kõigest?
    Sinna mängule peaks mõlema klubi fännid kogunema erinevatest maailma otsadest - aga huvitav oleks tead mis sulle ei kõlba? Pole majutus meelepärane? Kardad, et pole piisavalt heas vormis sellel ajal.
    Ära muretse maalimas pole sitemat jalgpalurit kui mina. Tõenäoliselt.
    See, miks mina sinna mängule ei tule, on puhtalt minu isiklik otsus ja sina ära tule rääkima, et mul seal mängida ei kõlba ja ma olen tavaline interneti-fänn...pole sinu asi öelda, selge...kõlbaks mängida küll, ei häbene, majutus pole kah oluline ja kuigi vutis parim mängija ei ole tõenäoliselt, ei ole seegi põhjuseks. Põhjuseid on, kuid neid ma miskile foorumi-indrekule seletama ei pea, selge?

    Kommentaar


      Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

      tundub et skungid jube ülbeks läinud
      kolmkümmend fänni - ja puha. eestis on ka kolmkümmend fänni - mängule tuleb ainult kolm.
      küll teeks ja orgunniks.
      Ince - kui sul ei sobi oma kaotust kuskil saunas maha pesta siis ütle seda siin foormis. Kui teile ei kõlba, siis võite ka kuskil viietärnihotellis ööbida ja kuskile peentesse ööklubidesse tõmmata.
      Aga ütelge seda siin - siis teemegi eraldi üritused pärast mängu.



      INCE wrote:
      Quit good news for magpies. I`m sure that all estonians magpies will agree to play soccer anywhere and anytime even at \"s*****land`s hell\". And of course if Sippo`s sauna too little for Toon Army we can celebrate our victory at Helsinki or somewhere else ...


      Yep, good point about the victory there. There\'s absolutely no friggin\' chance for the mackems to win that game.

      PS.See soome skunk tundub millegipärast väga piiratud mõtlemisega olevat. (mitte järeldada viimasest lausest - selliseid asju ikka tuleb ette).


      memer of Gaskoff fan club

      Kommentaar


        Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

        Originally posted by indrek
        INCE wrote:
        Quit good news for magpies. I`m sure that all estonians magpies will agree to play soccer anywhere and anytime even at \"s*****land`s hell\". And of course if Sippo`s sauna too little for Toon Army we can celebrate our victory at Helsinki or somewhere else ...


        Yep, good point about the victory there. There\'s absolutely no friggin\' chance for the mackems to win that game.

        PS.See soome skunk tundub millegipärast väga piiratud mõtlemisega olevat. (mitte järeldada viimasest lausest - selliseid asju ikka tuleb ette).
        Nii lugege inimesed palun see lugu ja kindlasti JÄRELDUS läbi...siis uuesti ja nüüd lugege seda:

        Originally posted by indrek
        tundub et skungid jube ülbeks läinud
        kolmkümmend fänni - ja puha. eestis on ka kolmkümmend fänni - mängule tuleb ainult kolm.
        küll teeks ja orgunniks.
        Ince - kui sul ei sobi oma kaotust kuskil saunas maha pesta siis ütle seda siin foormis. Kui teile ei kõlba, siis võite ka kuskil viietärnihotellis ööbida ja kuskile peentesse ööklubidesse tõmmata.
        Aga ütelge seda siin - siis teemegi eraldi üritused pärast mängu.
        Küll teeks ja orgunniks???? Ülbed? Sa inimene, mõtle enne kui midagi ütled, pole siin Eestis midagi 30 fänni ja mängule tuleb neid rohkem kui kolm. Ja kui ei tule, siis mis viga? See ei puutu absoluutselt sinusse, kui inimestel on põhjuseid mittetulemiseks.

        Aa...minu idee nende tsitaatidega oleks selles...

        Originally posted by indrek
        PS.See soome skunk tundub millegipärast väga piiratud mõtlemisega olevat. (mitte järeldada viimasest lausest - selliseid asju ikka tuleb ette).
        Piiratud mõttega, see soomlane??? Ja sina mitte... johaidii...

        Kommentaar


          Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

          See viimane kiri on ajendatud sellest et käisin skunkide foorimis, Kus muuseas esimene pilt on alanshearerisilligimateandhasnobirthcetrificate... tegelasest ütlemas kogu skungirahvale \"sieg heil\".

          Mõttetu koht iseenesest eesotsas skunkidest ülbete soomesõpradega.

          Lugedes seda idiootset ja ülbet joga, tundub tõesti, et parem on, kui mängime ainult mängu koos - pidutseme ja ööbime eraldi.
          Teie veedate aega viietärnu hotelides ja tühjades juunikuistes Helsingi ööklubides, meie telgime ja saunatame järvekallastel.
          memer of Gaskoff fan club

          Kommentaar


            Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

            ok. mulle lihtsalt tunduvad kohatud ja primitiivsed sellised väljendid. Tundub, lihtsalt et mõned tegelased võtavad asja liiga tõsiselt isehakanud geordie kohta. Sellepärast tundubki asi olevat mulle väga piiratud.

            My God that looks awful!! And I\'m not prefering to that pointed person though he too looks more than miserable himself... SMB just can\'t be used to decorate but a shithouse.

            I\'ll go and give them good slacking and wind-up some time next week. Cruelty to children must stop, full stop, don\'t make your children wear Sunderland shirt!!

            Jeesus Christ! If there\'s fan game somewhere - like Mikk said - it\'s not going to be an elevating piquenique. Mark my words.
            memer of Gaskoff fan club

            Kommentaar


              Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

              Originally posted by indrek
              See viimane kiri on ajendatud sellest et käisin skunkide foorimis, Kus muuseas esimene pilt on alanshearerisilligimateandhasnobirthcetrificate... tegelasest ütlemas kogu skungirahvale \"sieg heil\".

              Mõttetu koht iseenesest eesotsas skunkidest ülbete soomesõpradega.

              Lugedes seda idiootset ja ülbet joga, tundub tõesti, et parem on, kui mängime ainult mängu koos - pidutseme ja ööbime eraldi.
              Teie veedate aega viietärnu hotelides ja tühjades juunikuistes Helsingi ööklubides, meie telgime ja saunatame järvekallastel.
              Seda, et sa nüüd minu sõimu pärast eraldi pidutseda tahad jne. on muidugi lollus. Minu ebasümpaatsus sinu vastu on tingitud vihast sinusuguste inimtüüpide vastu, mind aga fännimängul ei ole ja ma ei näe põhjust, miks te seal head aega nautida ei saa või erladi peaksite pidutsema. See sinu viietärni hotellijutt jne. on muidugi mõttetu ja seda tead sa isegi, seega taoliste asjadega seoses jäta on loll möga vahele ja asu asja juurde. Punkt. Ära isegi hakka midagi vastu ütlema, mina mängule ei tule ja siin taolisi ööbimisasju ja pidutsemiskorda ei otsusta. Seda tehke ise, osalejad. Lihtsalt palun tõesti mõtle või küsi, kui ise järeldusi tegema hakkad...

              Kommentaar


                Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                Originally posted by indrek

                Lugedes seda idiootset ja ülbet joga, tundub tõesti, et parem on, kui mängime ainult mängu koos - pidutseme ja ööbime eraldi.
                Teie veedate aega viietärnu hotelides ja tühjades juunikuistes Helsingi ööklubides, meie telgime ja saunatame järvekallastel.
                nagu on öeldud ühes eesti filmiklassikasse kuuluvas teoses : ... ma kummardan teie meelekindluse ees

                Kui sa Indrek pead viietärni hotelli all silmas seda viit täppi, mis s ja landi vahele jääb , siis edu sulle. Kuna seekord toimub üritus lahe põhjakaldal, siis usaldaks rohkem sealseid kohalikke ja mul pole põhjust kahelda selles ,mida kumbki pool on Sipoo kohta kirja pannud.Sakarilt ootaks siiski väikest kirjeldust selle sauna kohta , et teaks võrrelda Tafka omaga Mis puutub lõplikku otsustamisse , siis usun , et igaüks teeb selle ise ja kui kellegil on ka mõjuvad põhjused siis ei tohiks teda selle eest maa sisse tampida. Igal juhul olen ise kindel mineja ja kas mängujärgselt veedan aega tähistaeva või viie tähe all, see selgub juba kohapeal.
                299195

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                  kohe näha et vanad sõbrad
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                    härrased!! rahu, ainult rahu!!

                    kui kõik läheb planeeritult, siis /me on kindel tulija!! mina pooldan iga kell telkimist järvekaldal koos sauna ja väikese õllega! Aifo ja Tafka juures oli see üritus ülikõva ning paistab, et enam-vähem samad topsid tulevad ka Soome, nii et JUHUUUU!!! raudbetoonpolt, et sellest tuleb super nädalavahetus!!
                    The other line moves faster.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                      Kas oma alkoholi võib tarvitada kuni kustumiseni?
                      Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                        Vabas looduses paistab see ainuke variant olema. V6i kavatsed j2rve tyhjaks juua nagu kolhoosiesimees Ivan Orava m2lestustes?
                        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                        The Special One

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                          Originally posted by Jaan


                          Vabas looduses paistab see ainuke variant olema. V6i kavatsed j2rve tyhjaks juua nagu kolhoosiesimees Ivan Orava m2lestustes?
                          Kui järv tühjaks juua, siis jääb kalasupp keetmata.
                          Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                            No kui on selline j2rv, nagu Ivan Orav Venemaal n2gi, siis pole midagi vaja keeta. See on lausa lubamatu.
                            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                            The Special One

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                              Kurb uudis on tulnud Middlesbrough\'st. Kui juba varem oli kuulda olnud, et gaasimaskiga enam Boro staadionile ei lasta, siis nyyd on antud ka p6hjendus, mis ei k6la \"lihtsalt ei tohi\". Nimelt pidavat gaasimaskide kandmine tekitama terrorismipaanikat.
                              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                              The Special One

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'


                                t2hendab... errmm... tore andmine k2ib teil siin... k6ige krooniks muidugi seenemikk, kes \"älänshiirerlikult\" teatab oma \"retirementist\"...:P

                                lugedes siin (ja ka \"seal\") eri suhtumisi ja arvamusi, olen praeguseks nagu s6ber raixxki seda meelt, et tuleb super n2dalavahetus. kyll aga kahtlen pisut plaanides, mille v2ljat88tamise taga seisavad tafka ja brunts, transpordi lahendis nimelt... marsruudil p6lva-tartu-sipoo kulgev buss ei saa ilmselt teoks, sest t2nu meie soome s6pradele v6tab asi ilmselt just t2pselt need m66tmed, et tuleb 2 eraldiseisvat afterparty\'t, millest tulenevalt ka eestlaste eestisse tagasitiksumine toimub erinevalt.

                                mis seal\'s ikka -- arvan et k6igil saab olema l6bus. ja transport ilmselt siis autodega, jah?

                                pRmt!

                                aiFo.


                                Jalgpallihaigla liige
                                Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                                Kommentaar

                                Working...
                                X