320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    no kui wenger ütles, et "little setback", siis võib rahuliku südamega vähemalt paar kuud jacki vigastuspausile juurde liita. see ei ole midagi uut. täiesti putsis ikka. igal hooajal vigastustega täpselt sama keiss. lihtsalt ebanormaalne. ja diaby võib vist ülde maha kanda. vaevalt, et temast sellise jalaga enam premmis mängumeest saab.

    neli päeva on veel aega kedagi sisse tuua aga ega vist ei tasu eriti lootusi hellitada. viimaste päevadel on twitteris palju hazardi liitumisest räägitud kuid suure tõenäosusega on need jutud täielik bullshit. üldiselt vist peaks enne mõni mängija lahkuma ja meeskonda ruumi tegema, et keegi üldse liituda saaks. nisajalg squillaci pidi monacosse minema aga see on siiani kinnitamata ja jutud samuti ära vajunud. lisaks vist mainis wenger tänasel pressikal, et keegi ei ole meeskonnast lahkumas. tundub, et asjad ikkagi ei liigu ja selle üleminekuakna ainukeseks tehinguks jäigi Henry loan-deal. kui kolmapäevaks ka midagi muutunud ei ole, siis tõmba lihtsalt vittu arsene.

    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      Jah, vabandust Capello võttis ta koondisesse ja valiti esimeses algkoosseisu mängus MoM-iks niisama sõbramehe poolest .

      Minu viga.


      Kommentaar


        Algselt postitas Joks Vaata postitust


        Kommentaar


          Walker pole Sagnast parem. Deal with it.

          Kommentaar


            Algselt postitas zip Vaata postitust
            Walker pole Sagnast parem. Deal with it.
            Veel ei ole, aga...Üldiselt ulme right backi valik on Inglismaa koondisel ja milline rebimine seal saab olema. Johnson, Richards, Walker...


            e: Ja Sagna on päris kaua vigastatud olnud, eks ole näha, mis vormi ta tõuseb. Praegu tegelikult Walker. Unless proven otherwise.

            Kommentaar


              Algselt postitas Inward Vaata postitust
              e: Ja Sagna on päris kaua vigastatud olnud, eks ole näha, mis vormi ta tõuseb. Praegu tegelikult Walker. Unless proven otherwise.
              No selle loogika järgi on Viikmäe ka hetkel Sagnast parem, kuna ta pole vigastatud.

              Kommentaar


                Algselt postitas zip Vaata postitust
                No selle loogika järgi on Viikmäe ka hetkel Sagnast parem, kuna ta pole vigastatud.
                Walker > Sagna
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Tahaks näha mingit parameetrit mille järgi lõplik tõde välja selgitada, kumb parem on. Walker on ründepoolel tõeline loom ja kaitsetöö on viimasel ajal tohutult palju paranenud. Mina eelistaksin igastahes Walkerit Sagnale.

                  Kommentaar


                    Walker on hea, aga Sagna tasemel ta päris ei ole. Sagna on järjepidevalt kindel ja igati muljetavaldav (v.a. juuksed). Kutt ka kahel korral Premieri aasta meeskonna liige olnud (2007-08 ja 2010-11). Eks Tottenhami fänn eelistab muidugi Spursi kaitsjat Arsenali omale, aga minu arust on veel vara pidada Walkerit paremaks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zip Vaata postitust
                      Walker on hea, aga Sagna tasemel ta päris ei ole. Sagna on järjepidevalt kindel ja igati muljetavaldav (v.a. juuksed). Kutt ka kahel korral Premieri aasta meeskonna liige olnud (2007-08 ja 2010-11). Eks Tottenhami fänn eelistab muidugi Spursi kaitsjat Arsenali omale, aga minu arust on veel vara pidada Walkerit paremaks.
                      Ma ei ütleks, et Spursis igas positisioonis liiga parimad mehed on, aga lihtsalt Walker on minu meelest sellel hooajal (ja eelmise hooaja II pooles Villa eest) olnud väga hea ja pole just väga palju valesti teinud. Muidgi ei ole ta ennast nii pika aja jooksul tõestanud kui Sagna, aga 21 aastaselt mehelt on seda nagu natukene palju loota ka, et ta juba 5 hooaega oleks PL tasemel mänginud. Ja ilmselt on ta ikka piisavalt hästi mänginud, et Capello ta koondisesse kutsus.

                      Okei, sorry Arse fännid, rohkem ei aja ohvtopikut siin. Tegelikult on mängijate võrldemine ju nii subjektiivne tegevus, et võib vaidlema jäädagi...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                        Okei, sorry Arse fännid, rohkem ei aja ohvtopikut siin.
                        zip ei ole Arsenali toetaja.
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                          zip ei ole Arsenali toetaja.
                          Mis sellest, tema kräppi peame kahjuks sellest hoolimata lugema.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas erxx Vaata postitust
                            Mis sellest, tema kräppi peame kahjuks sellest hoolimata lugema.
                            Ei pea, võite mu ka ignore listi lisada.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zip Vaata postitust
                              Ei pea, võite mu ka ignore listi lisada.
                              Sõnastus oli kehv mul, pidasin tegelikult seda teist indiviidi silmas.

                              Kommentaar


                                Tere,

                                tekkis selline mõte, et ehk on siin teema all mõni targem inimene, kes on külastanud Arsenali kodumänge, nimelt on huvi minna 10.märts kodumängu vaatama Newcastle Unitedi vastu, uurisin Arsenali kodulehelt ja sain aru, et nende kodulehelt on suhteliselt keeruline osta seda piletit, on vaja mingeid lisapunkte ja membershipi kaarti ja muud sellist. Või saan ma asjast hetkel valesti aru või on mingeid alternatiive, näiteks Londonist kust oleks võimalik piletit osta, variant on olemas selline et sõber ostab veebruari alguses Londonist kuskilt pileti, aga sellisel juhul ka kui keegi oskaks mind aidata, et kust jne, oleksin väga tänulik.

                                Ette tänades

                                Kommentaar

                                Working...
                                X