320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mõnus! Värav oli tükk aega õhus ja see tegi üsna rahutuks. Walcott oli täna tubli, Rozza ka.
    "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

    Kommentaar


      Victoria!! ja cunts jääb 1 punkti kaugusele.Super ja Theo suutis täna päris hästi pea kogu mängu. Üks saavutu/rekord ka Kahurid on nüüd Premieris 4 mängus järjest kaotusseisust võitnud.

      Kommentaar


        Walcott jälgib ümberringi toimuvat, Rosicky kappab ringi nagu noor jumal, Song hoiab taga lukus ... Liiga ilus, et tõsi olla

        Kommentaar


          Targad onud teadsid, et täna tehti ajalugu. 4 mäng järjest kus suudeti kaotusseisust võita.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            See oli sõda! See oli fucking awesome! Get the fuck in!

            Taaskord ei suuda ma kohe rahulikult siia midagi konstruktiivset kirjutada kuna adrekas on laes. Massiivne võit lihtsalt, kogu mängu domineerime ja viimasel minutil jälle tagasitulek tõsiasjaks teha. Rekord 4 järjestikust mängu kaotusseisust võita. Kõikide hinded skaalal hea kuni fantastiline. Theo - esimest korda elus ma ütlen 'take a bow'. Tehniliselt nii puhast mängu kui tema tänane ma ei mäletagi - kõik oli paigas: liikumine-tehnika-mõtted. Ilmselt nägi, et hea mänguga on võimalik lepinguid teenida Rosicky oli fantastiline, täielik täkk keskel. Ja Sagna oli samuti suurepärane.

            Ah perse, las coco kirjutab
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Tahtsin ise ka Sagnat kiita, esimesel poolajal võitis kõik tackle'id ja peavõitlused..

              Aga huviga ootan esimesi andmeid sellest, mis teema hollandlaste vahel toimus, see tundus päris intrigeeriv olevat

              Kommentaar


                Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
                Tahtsin ise ka Sagnat kiita, esimesel poolajal võitis kõik tackle'id ja peavõitlused..

                Aga huviga ootan esimesi andmeid sellest, mis teema hollandlaste vahel toimus, see tundus päris intrigeeriv olevat
                Krul and van Persie row in tunnel. RVP accused Krul of time wasting in 1st half, then said 'time waste now' after Vermaelen winner. Naughty.

                Tundub, et kontrolli alt väljunud trash-talk
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
                  Aga huviga ootan esimesi andmeid sellest, mis teema hollandlaste vahel toimus, see tundus päris intrigeeriv olevat
                  vedasid kasti Heineken'i peale kihla, et Krul'ile lüüakse värav. Krul aga sai aru, et lööja peab rvp olema. Mehed vahest ikka õlle pärast kaklevad.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                    'time waste now'
                    See pole esimene kord, ei RVP ega ka paljude teiste ründajate jaoks.

                    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                    Tundub, et kontrolli alt väljunud trash-talk
                    Mkmm, kõik oli perfektselt kontrolli all.

                    Mängu kestel tabasin end mõttelt, et miks mehed kaugelt üldse peale ei löö? Mitte ainult tänases mängus, vaid üleüldse. Vermaelenil on ju võimas kahur. Ja karistuslöögid 20-30m kauguselt, kus otse tee väravale - seal mängitakse pall lahti ja seni kui ta löögi teele saadab, on kaitsjad juba ees.

                    Nojah, igatahes, selline värav kõlbab kah!
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                      Mkmm, kõik oli perfektselt kontrolli all.!
                      Nojah, Krul väljus kontrolli alt

                      Statistilist poolt ka:

                      FT Stats Arsenal v Newcastle Shots 23-4, On target 8-2, Fouls 11-12, Duels Won 49%-51%, Pass Accuracy 85%-75%, Possession 61%-39%

                      Laurent Koscielny: 85% pass accuracy, 6 long balls, 4 interceptions, 2 clearances, 2 shots blocked.
                      Theo Walcott: 78% pass accuracy, 8 crosses, 5 key passes, 1 through ball, won 2 fouls, 1 assist.
                      Mikel Arteta: 94% pass accuracy, 88 passes, 110 touches, 4 key passes, 6 long balls, with 100% accuracy.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        fucking A raisk!

                        Liiga rekord on seega tehtud, neljas järjestikuses liigamängus kaotusseisust võitjana väljuda. Hakka või vaikselt uskuma seda klassikalist 'mental strength' wengerisimi. Viimastes mängudes on karakterit näidatud küll ja veel...pooli vastu napsasime lisaminutitel ehk väärimatud 3 silma aga tänase viimase minuti triumfi õigluse kohta ei tohiks kellelgi vastuväiteid olla. NuFci kiituseks hoidsid küll hammaste ja küüntega sellest punktist kinni aga no millalgi pidi see värav ära tulema.

                        Ma olin võrdlemisi positiivne terve mängu, kui mõnikord lendab minu püss ehk liiga ennatlikult põõsasse, siis täna jätkus usku kuskil võiduvärava vahetusse lähedusse, ütleme nii et püss just maandus põõsas kui TommyV kaitsest spurti alustas.

                        Selline võit on alati magus ja kuigi tegime kohati lihtsates olukordades endal elu raskeks ja ei suutnud mängutempot korralikult ülesse tõmmata, siis päeva lõpuks tegime rohkem kui küll mängu võitmiseks, ma leian.

                        Walcotti töö tulemusena tuli küll kaks väravat, aga ei saa me ilma kriitikata. Esimene poolaeg oli mees änksi täis aga nii kui nufci pealik oma vangerduse ära tegi, otsustas Theo tolle taskusse pugeda. Seejärel muidugi elavnes OX, kes otsustas pea taskust välja pista, kelle iganes taskus tal see esimesel poolajal aega veetis.

                        Rozza tähistas uut lepingut MotM väärilise esitlusega. Täklas, triblas, pööras, üritas ning jooksis nagu oleks aasta kakstuhat ja viis. Palju ei jäänud puudu 3ndast väravast Rozza ümbersünni peridoodil. Oleks Theo paremini ette mänginud selle palli, poleks olnud vaja ehk asja nii pingeliseks ajada.

                        Gibbsi ründemänguga on mul väike tibu kitkuda. Tsenderdas täna nagu Sagna halvimatel päevadel, mis on ikka võrdlemisi kehva. Ja Gervinho, ei tahaks nagu üldse alustadagi. Temaga peab juhtuma midagi imeilusat, et tal oleks klubis pikaajaline tulevik. Kui selliselt positsioonilt ei suuda raamidessegi palli suunata, siis tekib küll küsimus kuidas mees nii kaugele oma karjääris jõudnud on. Kui järgmine hooaeg märkimisväärset arengut ei toimu tema otsustuskindluses, finiseerimises ja üleüldises ründemängus, võib see jääda paraku tema viimaseks hooajaks premieris. Mõistagi ei meeldiks mulle midagi rohkem, kui temast tuleks BobbyPiresi teine tulemine aga praegu sellele raha ei panustaks.

                        RvP ja Kruli kitkumist oli ka äge vaadata, täitsa huvitaks kohe mis rahvuskaaslastel teineteisele öelda oli. Võiks ju spekuleerida, et kui hollandi koondis kokku tuleb, algab ehk teine vaatlus? Robin tundus ikka korralikult olevat Krulile naha vahele pugenud. Kokkuvõtteks tasub siiski loota, et sellised väiksed arrogantsipuhangud jäävadki sellele tasemele ja kui ründajal peaks midagi väravavahile öelda olema, siis see võiks seonduda rohkem 'võta välja' fraasiga kui millegi muuga.

                        Võta välja, Krul.

                        Kommentaar


                          Puuh - ära tuli
                          Tundus, et tuleb üks õnnetu 1-1 aga õnneks näidati seekord tõesti mentaalset tugevust.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            Ah perse, las coco kirjutab
                            Perse tehtud

                            Kommentaar


                              väga magus lõpp ja üldse kena mängupilt. rosicky oli kunn ja walcott tegi enda kohta ikka väga ilusa mängu. see kaitseliin meeldib mulle ka üha enam. häid võimalusi raisati ainult jube palju. selle mängu olex pidanud juba varem ära lõpetama. märtsis siis veel everton võõrsil, villa kodus ja qpr võõrsil. 9 punkti palun-äitäh.

                              Kommentaar




                                Kruli tussu oli ikka päris liivane täna.



                                Verminaator otsustas, et võiks ära võita ikka selle mängu. Päris hea spurt!
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X