320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma usun küll, et ta saaks premier league'is vähemalt sama hästi hakkama, nagu Mata. Mis poleks üldsegi halb.
    Ning nüüd küll juba värskem emotsioon möödas, kuid tahtsin ära mainida, et keegi siin nagu ei öelnud sõnagi Gibbsi kohta, minu arust tegi tema ka Milani vastu väga hea mängu, kaitses oli hea, õigetel hetkedel oli õigetes kohtades, lõi pallli ära, kui oli vaja, sai vastastelt kätte ning läks ka ründele. Kuigi nii vähe mänge mänginud, paistis täitsa kindel.

    Kommentaar


      The Arsenal goalkeeper said:

      I would not settle right now for fourth place. We are four points behind the other north London club - I am not going to say their name - and hopefully we can challenge them.

      "Hopefully Chelsea can challenge them for fourth place and I would be really pleased to see them in the Europa League next season.

      "That would be fantastic. Hopefully they will be looking at this result and are looking over their shoulders.
      Brilliant.

      Podolski diil on nüüd küll juba sellistest allikatest kinnitusi saanud, et ei tohiks kahtlust olla, et asi susiseb. Peaasi, et ta oleks Arshavini asendus. Või Chamakhi. Või Parki.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Väheke uudiseid ka:
        Rosicky close to new deal

        Team News: Arteta, Santos, Ramsey, Gibbs

        Kommentaar


          Fuckin' Ramsey, suudaks nüüd ainult kainet mõistust säilitada ja teda pingil veel hoida. Rosicky asemel teda sinna uimerdama pole küll hetkel vaja

          Kommentaar


            Usutavasti on ka Wengerile kohale jõudnud, et loova pooliku rollis ei saa Ramsey hetkel kohe kindlasti hakkama. Cesci saapad on ilmselgelt liiga suured, Rozza on viimastes mängudes ikka mitu klassi kõrgemal olnud, kui Ramsey oma parimates mängudes see hooaeg. Samas on ka tsehh klaasitehasest pärit ja pole ka just kõige stabiilsemate killast, kuid üks puhanud waleslane pingilt võtta keskvälja elavdama on üks hea optsioon mida omada. Loodetavasti näeb ka Wenger asja selliselt, et Ramsey hakkab Rozzale puhkust andma ja mitte vastupidi.

            Kommentaar


              Bolton 2:1 QPR
              Ryo osaline mõlemas väravas

              Kommentaar


                Algselt postitas AaviK Vaata postitust
                Bolton 2:1 QPR
                Ryo osaline mõlemas väravas
                Valiti MotMiks ka minuarust. Tükiti jälgisin, Klasnici väravale antud sööt oli küll heatöö.

                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Ma tõesti loodan, et the times püüab jälle õli tulle visata väites ,et Robin nõustus City pakkumisega.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Wr1ght Vaata postitust
                    Ma tõesti loodan, et the times püüab jälle õli tulle visata väites ,et Robin nõustus City pakkumisega.
                    Ofkoors. Ära pane tähele - selle artikli algallikas oli mingi City sheiki kohalik ajaleht.

                    Ma olen 100% kindel, et kapten kirjutab lepingule alla kui me top 4s lõpetame. Ta on ju ise oma sõnadega öelnud, et hetkel ta kontraktiga tegeleda ei taha - kui hooaeg läbi siis teeme rahulikult tassi teed direktorihärradega ja vaatame lepingu üle.

                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      RvP on hollandlane, kohvi pidid jooma hakkama.

                      Aga ei, ma olen ka vaikselt positiivne, et see kõver saab paberile pandud. Klubi saab teha omaltpoolt nii mõndagi, et selle juhtumist mõjutada. Taseme vääriline palgapakett, räägime siin suurusjärgust £150k. Paar suuremat liigutamist mängijaturul - Podolski jutud koguvad aina hoogu, arvestades kuidas me eelmine suvi oma asju ajasime, siis võib selle üle vaid rõõmustada, et seekord üritame juba aegsasti oma asju ajama hakata. Ja veel mõningaid lubadusi seoses tulevikuga ja saab see paber soditud.

                      Aga peamiselt on optimismi põhjuseks siiski see, et Robin on gunner. Ei ole tal mingit barcaDNAd ja kui citys pandaks lauale 220k ja Londonis 150k, siis ma ei kahtleks hetkegi kumb leping vastu võetakse. Mehel on võimalus end Arsenali ajalooraamatutesse kirjutada, legendi staatus välja teenida ja kunagi ehk oma kuju Grovei ees omada. Ja lisaks vbla Arsenal kaptenina lõpuks mõne karikani viia, see oleks ilmselt kordades magusam kui seda teha misiganes teise klubi eest.

                      Jutu lõpuks ei jõua ära rõhutada, kui oluline on hooaeg positiivselt lõpetada ja see rahakoht kindlasti ära võtta.

                      Kommentaar


                        Mozarti uus leping signeeritud

                        Kommentaar


                          Aasta, 1+1?

                          Aga huvitav, et veel paar kuud tagasi poleks õlgu ka kehitanud, kui ta hooaja lõpus lahkunuks. Ja ega praegugi rõõmukukerpalle lase. Peamine, et vormi jaguks mõnest nädalast kauemaks.
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                            Pole paha! Ei tulnud just suure ülletusena kui umbes kuu tagasi tema agent Londonis käis. Kuigi ma olin nõus teda aasta alguses maha kandma ning nägin teda meeleldi ~£5m eest lahkumas (nagu raporteeriti nii suvel kui talvel) siis ma pean kaabut taas tõstma ning tunnistama, et 07/08 aegse vormi märgid on ennast taas ilmutanud viimasel ajal. Eufooriaks põhjust pole, aga kui ta selle aasta samal lainel jätkab ning edaspidi on nõus teist viiulit mängima siis on kõik korras. See on kolmas pikendus Vermaeleni ja Djourou järel sel aastal. Nüüd on jäänud Walcotti ja van Persie lepingud veel 2013 suvel lõppevatest üle vaadata.

                            Walcotti teema on muidugi huvitav. Enamus selle hooaja mängude põhjal tahaks temast lahti saada viivitamatult, õigemini garanteeritud starteri staatusest tahaks teda tagandada. Tema mängustiil on selline, et ilmselt ta on ja jääb suuremal või vähemal määral alati frustreerivaks mängijaks. Tema tugevused tulevad esile sellistes mängudes kus vastased tulevad ise ka mängima ja jätavad taha ruumi ehk tugevamad meeskonnad, või eduseisust vahetusest sisse nõrgemate meeskondade vastu counter-attackima. Kuigi ta on alles 23 aastane (täna veel 22, aga reedel sünnipäev) siis ma pole kindel, et ta suudaks oma mängule sellise tehnilise lihvi anda, et ta suudaks kitsastes oludes hakkama saada. Samuti pole ma kindel, et ta suudaks areneda selliseks päris 'strikeriks' kes RvP stiilis ees mängib.

                            Ehk tegelikult kaugemalt vaadates on see korralik dilemma. Kas ta on piisavalt hea, et teenida soovitud palgakõrgendus (100k per week), ning ilmselt ka 'starteri' staatus sellega kaasnevalt? Tema teadaolev väga hea läbisaamine van Persiega on kindlasti väga suureks faktoriks mõlema mehe lepingu läbirääkimistes - Robin kindlasti ei suhtuks hästi olukorda kus üks tema parimaid sõpru maha müüdaks suvel kus talle tuleks pakkuda kinnitusi klubi tuleviku kohta.

                            Ehk, et kaldub kangesti sinna, et Theo võib teenida lepingu mille numbrid fänne muserdavad ja vanduma panevad iga kord kui tal on kehva mäng. Ning sel puhul on väga raske näha kuhu peaks need 'marquee' signingud meil mahtuma eesliinis keda meil kangesti teha "kästakse" Robini kinnihoidmiseks? Tundub, et Podolski on tehtud (ja eeldame, et asendab Chamakhi) aga edasi kisub ikka kitsaks - Gervinho, Walcott, Podolski, RvP, Ryo ja Ox (kuigi Wenger on mitmeid kordi öelnud, et näeb teda ründava keskpoolikuna) on kõik meie lähi ja pikaajalistes plaanides ründavad mängijad ning Wilshere, Rosicky ja Ramsey (ilmselt tema 'õige' koht on ikka see kus Arteta mängib) okupeerivad ründava keskpooliku kohad. Kuhu peaks mahtuma need Hazardid ja Götzed või Belhandad ja Suarezid (noh üks neist kõigist) kellega meid seostatakse, sel juhul? Ehk taaskord kisub sinna, et tegelikult suuremaks eufooriaks suvel saabuvate staaride näol ei pruugi põhjust olla.

                            Mitte, et ma arvaks, et me reaalselt plaaniks kulutada £30m või, et Suarezi väidetav pre-contract tõsi oleks. Aga lihtsalt kainelt vaadates olukorda ma ei näe mänguminuteid jaguvat kõigile ning milline mees neist nimetatutest ei oleks neid ära teeninud, neid ei vääriks või neid ei eeldaks saada ja oleks nõus vajuma "Yossi või Parki staatusesse" järgmine aasta?

                            Ehk päris huvitavad arengud Rosicky uue lepinguga ja Walcotti õhus oleva lepinguga ... kuna nemad kaks oleks (olnud) ideeliselt loogilised nõrgad lülid kelle arvelt oleks saanud ruumi teha Götzedele.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              no Sky Sports väidab, et Belhanda vastu pidavat huvi ikka päris tõsine olema ("Wenger confirms")

                              Kommentaar


                                Jah, ning Arshavin ütleb, et ta tuleb tagasi: http://bit.ly/zfOuHU (kuigi tema lapsed ja naine endiselt Londonis on kindlasti tingitud lihtsalt sellest, et keset aastat on ebamugav vahetada kooli).

                                Lisaks seostatakse meiega taas Vermaeleni parimat sõpra Vertonghenit, kes pidavat 'kindlasti' suvel Ajaxist lahkuma ja ütles: "My agent knows I'm willing to join Arsenal".

                                Belhanda: Arsène Wenger tells French media he 'likes Younès Belhanda a lot', after Belhanda admitted he'd be interested in Arsenal. Wenger noted Belhanda in his Eurosport blog recently: 'We know him, but are curious to see how he copes in big games.'

                                Ja ei saa ka unustada Grimandi sõnu Giroudi aadressil.

                                Vett segatakse usinalt ning skautide võrgustik töötab täistuuridel. Loodame, et mõned neist nimedest on õhku visatud jälgede segamiseks - Ärry va verekoer hüppab ju kohe käru peale kui kuuleb meie huvist ('triffic lad ikkagist, kui Arsenal teda tahab), ehk saab mõne kummiku või tabureti neile nii ära sokutada ja ise tõmbame tagataskust uue Bosscielny välja
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X