320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    ma ei ole mingi anglofiil, et eelistan alati inglasi, isegi kui Liverpool ei mängi.
    Seda pole keegi oodanudki, vähemalt mina mitte.

    Algselt postitas Stok
    Arsenal võitis ühe mängu, aga kaotas knock-oudi seeria. Milan sai edasi, kogu lugu
    Just, täpselt nii oli ja täpselt nii ka enamik Arsenali toetajatest seda võtab. need "kolm lehekülge" on enamasti täidetud mängu ajal ja vahetult pärast seda emotsiooni pealt tulistamisega ja seda suures osas teiste klubide toetajatelt.

    Aga tulla alavääristama meeskonna pingutust ja saavutust on ikka eriti mannetu. Ole sa mis klubi toetaja tahes.
    Supplies!

    Kommentaar


      Nägin hommikul tulemust ja hakkas Arsenalist päris kahju. Vähemalt ei langetud võitluseta, sest ega lisaajast palju puudu ei jäänud.

      Kommentaar


        Algselt postitas vandersell Vaata postitust
        Aga tulla alavääristama meeskonna pingutust ja saavutust on ikka eriti mannetu. Ole sa mis klubi toetaja tahes.
        nüüd sa panid mind küll muretsema.



        mis saladus selle kräpise arsnli plakatiga on/oli?
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          nüüd sa panid mind küll muretsema.
          Pole põhjust, see käis Stoki kohta.
          Supplies!

          Kommentaar


            Võimas meelelahutus eile - fännidele kummaliste esitluste jada jätkub.
            Midagi pole öelda - aggregate viik oleks õiglane tulemus olnud ja eks siis oleks näha olnud kumb väärinuks rohkem. Mõlemad tiimid raiskasid ka kaks 100%-list võimalust.

            Kommentaar


              Ma ise karjusin, ka kaasa kui Arsenal väravad lõi ning ma tõesti oli väga Arsenali poolt, kuid kahjuks jäi see kirss jäätise pealt puudu.

              Kommentaar


                Üldistamine lisab sinu kommentaarile suure portsu usaldusväärsust, tõesti. Samuti nagu kinnitamine, et asi pole laupäevas ega viinamarjades.
                Supplies!

                Kommentaar


                  Au Arsenalile, et suudeti meie vigadest kasu lõigata.

                  Mis aga ajab vihale: Arsene Wenger has revealed his fury at the performance of referee Damir Skomina during Arsenal’s Champions League exit at the hands of AC Milan.
                  Oleks see siis esimene kord kui ta nii räägiks.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                    Mis aga ajab vihale: Arsene Wenger has revealed his fury at the performance of referee Damir Skomina during Arsenal’s Champions League exit at the hands of AC Milan.
                    Oleks see siis esimene kord kui ta nii räägiks.
                    Mida siis Wenger tegelikult ütles:
                    I was not happy with the referee tonight because I felt he gave many free kicks in the middle of the park. Every time [MIlan's players] went down a free kick was given to them, and they sensed that very quickly and used it very well.

                    Mul on küll punavalged prillid pealuu sisse kasvanud aga proovides neid ignoreerida - ei oska ma küll Wengerile kuidagi vastu vaielda.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                      Au Arsenalile, et suudeti meie vigadest kasu lõigata.

                      Mis aga ajab vihale: Arsene Wenger has revealed his fury at the performance of referee Damir Skomina during Arsenal’s Champions League exit at the hands of AC Milan.
                      Oleks see siis esimene kord kui ta nii räägiks.
                      Ütle nüüd, et vilemees oli samal tasemel kui need meeskonnad väljakul.
                      Ta tootis ikka korraliku pa*ka seal väljakul, aga kuna enamasti oli see Milani kasuks siis sinule see vb jäi tõesti mõistmatuks. Õnneks ta oma ebakompetentsusega siiski mängu ei otsustanud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                        Mida siis Wenger tegelikult ütles:

                        Every time

                        ei oska ma küll Wengerile kuidagi vastu vaielda.
                        fo rea?

                        kohtunikul oli mäng vist peas ette planeeritud, kuid midagi kohutavat ta nüüd ei teinud. Ei vilistanud ehk harjumuspäraselt ja mõnikord jagas ajaviiteks kaardi ning teinekord saatis kaardinõudleja pikalt.
                        Ma olen üsna kindel, et mõnes teises mängus jäänuks penalt andmata, sest keskväljalt vaadates oli tegemist tavalise rüselusega - siin muidugi lähevad kiidusõnad otsakohtunikule.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          Ma olen üsna kindel, et mõnes teises mängus jäänuks penalt andmata, sest keskväljalt vaadates oli tegemist tavalise rüselusega - siin muidugi lähevad kiidusõnad otsakohtunikule.
                          Penalti näis küll selline, et ka Mike Dean oleks Old Traffordil sellise Unitedi vastu ära vilistanud. Aga kas siis ei olnud nii, et sloveenlane vehkis kollase kaardiga igas kõigi liikuvate asjade suunas esimesel poolajal? Ja teisel poolajal vilistas vabalöögiks iga vanbommeli pantomiimi? Kohtunike sooritust rahuldavaks ei lubagi lugeda mu meelest see, et nad ühtegi neist läbi ei näinud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                            Mida siis Wenger tegelikult ütles:
                            I was not happy with the referee tonight because I felt he gave many free kicks in the middle of the park. Every time [MIlan's players] went down a free kick was given to them, and they sensed that very quickly and used it very well.

                            Mul on küll punavalged prillid pealuu sisse kasvanud aga proovides neid ignoreerida - ei oska ma küll Wengerile kuidagi vastu vaielda.
                            SkyItalia pitchside reporter says ref ran down tunnel shouting "Don't touch me! Don't touch me!" at Wenger.

                            Marcotti@twitter
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar



                              Wellington Silva värav (al. 4.30)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                                Aga kas siis ei olnud nii, et sloveenlane vehkis kollase kaardiga igas kõigi liikuvate asjade suunas esimesel poolajal?
                                sedant mõtlesingi kui kribasin, et tal oli mäng ette mõeldud - a la, jagan kiirelt ja ägedalt palju kaarte, siis on pärast muretum, kuivem ja puhtam tunne.
                                Samas näiteks Song võinuks taolise vabameelse kaardijagamise põhjal vabalt kaks kollast saada - esimesel poolajal siis.

                                Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                                Ja teisel poolajal vilistas vabalöögiks iga vanbommeli pantomiimi?
                                egas neid nõnna palju ka olnd, et see midagi muutnuks. bomm on lihtsalt A-kategooria jälkuse artist ja see mõjutab vastasleeri õiglustunnet.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X