320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ründemäng meeldis.
    Walcott-Podolski-Ox koostöös liikus edurivi kiirelt rünnakule ja kui sööt kasti jõudis, siis oli seal ka juba õiged mehed seda ootamas ja realiseerimas. Et rünnaks oli sirgjoonelisem, siis oli muidu nähtamatu Podolski nagu ümber sündinud. Readingu võitmine pole muidugi mingi kriteerium, aga üle pika aja sai tõesti mängu ja väravaid nautida.

    Lisaks teiste poolt äramainitutele jäi plusspoolele seekord ka Vermaelen, kes jälgis hästi liiini ja suutis otsustaval hetkedel teha viimase-hetke täklinguid.

    Platsilkäinutest kehitaks kahjuks õlgu Coquelini peale. Ta on tubli ja teeb, mida suudab, aga ma ei näe temas potensiaali olla tippklubi kaitsev poolik. Ta ei ole pikk ega võimas - seetõttu jääb ta kõikides õhuvõitlustes alla. Temas ei ole (Frimpongilikku) plahvatuslikkust - seega temast ei tule ka Flaminid. Ning temas pole ka Artetalikku kogemust, et lihtsalt seista õiges kohas. Piisav vahetusmees tähtsusetumates mängudes, aga ma ei näe temas enamat.
    Erinevalt Wengerist tundub mulle siiski, et poolkaitse tagumine mees peaks olema energiline põkk, kes võidab palli ja siis lükkab selle Santile või Jackile, kes sellega kohe saaks midagi asjalikku teha.

    Walcott oli tubli, aga mänguväliselt on tema kehakeel kahjuks selline, et mõtetes viibib ta Old Traffordil.

    Kommentaar


      Algselt postitas erxx Vaata postitust
      Walcott oli tubli, aga mänguväliselt on tema kehakeel kahjuks selline, et mõtetes viibib ta Old Traffordil.
      Kahjuks on ka mul selline tunne. Poolteist aastat tagasi oleks ma võtnud £10m+ tema eest silma pilgutamata, kuid tuleb anda krediiti kus selleks õige koht on. Noormees on tööd teinud, tõusnud tasemelt ühe pügala võrra ning platform on loodud kus praegu sõlmitav leping peaks olema ilmselt tema karjääri suurim ja viima ta peaaegu 30nda eluaastani. Arvestades tema omadusi siis ilmselt sealt edasi enam suuremaks või paremaks ei lähe niiet ma üldse ei imesta, et ta ootab suurt rahalist paketti ning selle peale nüüd mängibki. Sisuliselt karjääri defineeriv leping, ning lasta ennast 'lowballida' ei kuulu kindlasti tema plaanidesse.

      Kuid Wengeril tundub olevat jälle uus projekt käsil ning seekord on selleks "briti tuumik". Juba mitmed kuud on sahistatud 5 aastastest ja paremate tingimustega lepingutest Wilshere'ile (90k), Ramseyle (60k), Gibbsile, Oxile (52k) ja Jenkinsonile. Jenks olevat allkirjastanud juba hooaja alguses, ning Jack ja Ramsey pidid kas tehtud olema või kohe-kohe saamas ning ülejäänud kaks on teostamisel. Lisame veel võimaluse, et Zaha jaanuaris. Laenudel ja akadeemias on veel ka nii mõnedki noored kelledest mõni võiks piisavalt tubli olla (Akpom). Tundub päris korralik.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        OoOOOooooOOOOOOO santi cazorla! Ma sain fantasys jackpoti! Malaga päss on Arsenali ainuke hea ost viimase 5 aasta jooksul.

        Kommentaar


          Mingi ühisparanoia levib vist tiimi toetajate seas, tundub tõesti nagu Theo juba ootab millal saaks jälle hakata assiste laduma RvP'le. Meie viimased lepingupikendustehingud on jätnud kõvasti soovida. Pea kõik kellel on leping hakanud lõppema (1-2 aastat järgi) on ka rahumeeli lahkunud kuigi Wenger alati räägib kuidas meie teeme omalt poolt kõik kuigi ilmselgelt seda ei tehta. leidku nüüd korralik kompromiss stiilis põhipalk pluss boonus igakord kui mängib. See oleks korralik jalga laskmine kui järgmine mees nüüd läheks mankudesse üle. Kasvatasime niisama teda 6-7 (vist) aastat paremaks jalgpalluriks, et siis punanina saaks teda meie vastu kasutada.
          Theo Sign Da Ting.


          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
          OoOOOooooOOOOOOO santi cazorla! Ma sain fantasys jackpoti! Malaga päss on Arsenali ainuke hea ost viimase 5 aasta jooksul.
          Ma natuke nüüd norin aga 5 aastat tagasi osteti nt Sagna ja Nasri. 4 aastat tagasi Shava (alguses ta ikkagi oli asjalik), 3 aastat tagasi Vermaelen, 2 aastat tagasi Koscielny, eelmine hooaeg osteti Ox, Jenks, Arteta, Mertesacker. Sel hooajal Cazorla, Poldi ja Giroud.
          Lisaks noored nagu Eisfeld, Miyaichi, Campbell. Pole nagu hullu või mis.

          Mõistetav, et kui ostetud on selle aja jooksul ka nt Sylvestre, Squillaci, Park, Gervinho, uus maskott Andre Santos (kes minu poolest siiski võib klubisse jääda) ning tasuta saadud (palk palgaks) Chamakh siis tundub, et äärmiselt s'tt olnud ikka see aeg, aga üleval olevad nimed on ju kõik asjalikud.

          Arusaadav, et need metsikud punktid kulusid paljudele fantasy footballis marjaks ära (kaasaarvatud endale kes ma sain tänu tema kaptenipaelale veel topeltpunktid), aga nii hull see asi ka ikka ei ole

          Peace

          Kommentaar


            Kui ta mängib sellisel tasemel ka järgmised 2,5 aastat siis võid selle vimpli talle vabalt üle anda. Esialgu võiks hinnata teda talendikuselt parimaks. £11m. Peab meeldima!
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Noh, siis sõlmib Bosmani abil eelkontrahti ja suvel läheb tasuta üle (miinus rongipilet). On tal ikka viimane aasta lepingust järel? Või poolteist?
                Viimane käib, 6 kuud järel.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Fännibaasi on väga raske mõõta, aga kas on märki sellest, et osadel on sellest hingesittumisest kõrini ja on hakanud City fännideks? Või käiakse niisama piketeerimas ja ollakse hooajapileti järjekorras edasi?
                  Vaevalt, et kohalik just märgatavas koguses väheneks. Aafrikas ja aasias aga suureneb.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    13 aastat meistrite liiga playoffe on tõesti midagi talumatult valusat. Peaks proovima mitte jõuda?

                    Kommentaar


                      Mina näiteks jõuran sellepärast aeg ajalt, et kui tahta isemajandavalt konkureerida naftaga siis tuleb vahendeid paremini kasutada.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                        13 aastat meistrite liiga playoffe on tõesti midagi talumatult valusat. Peaks proovima mitte jõuda?
                        Arsenal on nagu edukas meesterahvas, kes on korrektne, jõukas, stiilne... kuid samas on tal olnud viimase 6-7 aasta jooksul 6-7 erinevat naist, kellega on püüdnud saada lapsi, s.t. järelkasvu. Tulutult. Viimases ahastuses on lasknud isegi tuttavatel endi naistega asju teha, kes on ka tited välja võlunud ja ajalugu teinud.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Kuradi hea finantsskeem Arsenalil ikka. Igal aastal CL-is, tšekk. Igal aastal CL-i playoffis, tšekk. Igal aastal müüakse parim mängija suure raha eest, tšekk. Igal aastal kerkib esile uus parim mängija, kelle särke kõik ostavad, kuna eelmine särk põles ära, tšekk. Briljantne!

                          Fännibaasi on väga raske mõõta, aga kas on märki sellest, et osadel on sellest hingesittumisest kõrini ja on hakanud City fännideks? Või käiakse niisama piketeerimas ja ollakse hooajapileti järjekorras edasi?
                          Mõte on sees... lisa siia nüüd veel kõige kallimad piletihinnad PLis ka ja saad veel parema mixi kokku.

                          Kommentaar


                            Ma saan aru, et selline väike asi võib kippuda ununema aga nad on hiljuti ka pool miljardit paundi staadionisse tagunud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                              staadionisse tagunud

                              mida tehti plaaniga, et saada tulevikus veelgi rohkem piletiraha, check

                              Algselt postitas Wr1ght Vaata postitust
                              Ilmselt rahateenimine oli ainus põhjus Ashburtoni ehitamiseks
                              ei, lihtsalt selleks, et halduskulud oleks suuremad
                              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                              (Seinfeld, The Pitch)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                                mida tehti plaaniga, et saada tulevikus veelgi rohkem piletiraha, check
                                Ilmselt rahateenimine oli ainus põhjus Ashburtoni ehitamiseks .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X