320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuigi juhime peale esimest poolaega 1:0, siis mina väga selle mänguga rahul ei ole. Liiga palju tehakse vigu meie poolt ning väga ohtlikutest kohtadest ka veel. Positiivsena jäävad silma mõlemad äärekaitsjad, BFG, Gervinho ja Rozza (btw hea värav). Koscielny üks olukord jättis mul lausa südame seisma hetkeks (olukord, kus ta jalaga virutas meie kastis vastasele). Ja Ramsey - mida kuradit! See tuleb ära lüüa.
    Ehk teine poolaeg tuleme paremini peale ja saame vähemalt ühe värava juurde. Fabianski on hea (peale paari puterdamise).



    E: Ära tuli ikkagi. Per sa vana loll loom - seda poleks küll pidanud tegema. Peale punast kaarti oli pidev surve peal. Õnneks oli meil õnne, et Lukaku ei suutnud ära lüüa ja samuti ka Long. Oli õnne!

    Kommentaar


      uuuhh mis lõpp sagna oli ikka täispask!järgmine kord jenkinson platsile panna! rozza lõi õnneks väravad ära ja meeldis, et fabianski ka kindel oli.ülitähtis võit

      P.S Lukaku on loom!

      Kommentaar


        Annab elu ikka raskeks teha... Aga 3 punkti kotis ning see on peamine.
        Ramsey, no kuidas sa sealt ära ei löönud (brilliant pass oli Giroudilt).

        PS. Keegi mõistis kust kohast Webb need +5 minutit (millele ta veel hiljem minuti otsa lükkas) välja võlus?

        Kommentaar


          Läbi raskuste tulid punktid õnneks koju. Rosicky ja Lukaku, tublid olite.

          Kommentaar


            Nüüd järgmised mängud (3 vist või kuidas on?) BFG puudu. Üpris ränk saab olema näha Vermicielnyt kaitses (prove me wrong!).

            Kommentaar


              Professional foul, 1 mänguline keeld.

              Kommentaar


                5 minti üleaega oli tõesti veits liiast, 4 oleks igati normaalne olnud - löödi mõned väravad, tohterdati mõne mehe muhku veidi, saadeti üks mees dushi alla ja tehti ka mõned vahetused. Webbi otseselt kritiseerima ei hakka, liigas on 3-4 palju hullemat refi. Punane suht õigustatud, ehk oleks võinud kollase ja pendlaga piirduda? Kollane käis minu maitse jaoks veidi kergelt taskust välja paaril korral aga suures plaanis rahuldav mäng kiilakalt.

                Rozza!!! sai oma liigahooaja saldo sama suureks kui Adekal. Pole paha, pole üldse mitte paha. Igati ausad väravad veel pealekauba.

                Jalgpall ikka üks tore mäng, mingil hetkel oled 2:0 ees ja kruiisid, mõni sekund hiljem on vesi korralikult ahjus. Seekord pidasime vastu, ma olin ikka üsna veendunud, et see Dogbreath jnr asja ära vormistab. Jumal tänatud et WBA poisid täna puujalgadega olid.

                Giroudi tegutsemine ajas veidi harja punaseks mängu lõpus, mulle tundus et mees ei viitsinud/jõudnud enam üldse tööd teha. Jalutas ja sörkis seal niisama nagu vana turist kunagi ja lõpuminutite oportunistlik üritus oleks ehk ka olnud targem nurgalipu juurde vedada. Ning Wengeri 'enne 70 minutit põhimõtteliselt ühtegi vahetust ei tee' - poliitika oleks pea et kätte maksnud. WBA oli ebbe BFG punast jõudsalt suruma hakanud ja oleks nagu ideaalne aeg ette-keskele värskeid jalgu ja teravust juurde tuua.

                Kommentaar


                  Mängu parim moment oli aga BFG poolt. Morrison oli Peri vastu 1-1 minemas, tõmbas palli juba sakslasest mööda, aga Per komistas ning seejärel hüppas seljaga palli peale. Just friggin brilliant!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Katk Vaata postitust
                    Mängu parim moment oli aga BFG poolt. Morrison oli Peri vastu 1-1 minemas, tõmbas palli juba sakslasest mööda, aga Per komistas ning seejärel hüppas seljaga palli peale. Just friggin brilliant!
                    See hakkas mulle ka silma. Kaval lüke tõesti. Eriti muhe oli see, kui Morrison Webbiga vaidles selle momendi üle ja Per seal kõrval viimasele kavalalt naeratas.

                    Kommentaar


                      See oli lahe jah. Minu meelest veel keeras ennast õhus nii et käega mingil juhul käega vastu ei läheks.

                      Kommentaar


                        2 lambivideot Readingu mängust lasin ka üles lõpuks:

                        Kommentaar


                          WBA 1 - 2 Arsenal



                          See mäng läks kategooriasse "raske võitlus, magus võit". WBA oli tegelikult terve mängu jooksul ohtlik ja sirge jalaga mängima ei tuldud. Lihtsalt vedas, et meil kaheväravaline buhver oli selleks hetkeks kui sitt ventikasse lendas. Individuaalsete esituste kohta on sellistes võitluslikkes mängudes ka raske midagi öelda kuna päris ausalt pmst kõigil oli häid ja halbu hetki, Rosicky ainult tõusiski selgelt esile oma väravatega, väheste eksimustega ning ei tasu ka unustada peaga väravajoonelt minema tõrjutud palli! Teise ja kolmandana saaks ehk esile tuua Gervinhot ja Nachot. Gervinho oli kuni punaseni ja välja vahetamiseni kõige ohtlikum mees peale Rosickyt ning Nachol oli kaitseliinist kõige vähem kahtlaseid hetki.

                          Peri vägiteod:





                          Järgmine nädal Norwich kodus, paluks samamoodi jätkata.

                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Tere, ühinen ka siis lõpuks foorumiga. Olen teie juttu siin juba aastaid lugenud ja teatud foorumlastelt head infot saanud, kuna ise eriti välisfoorumeid ei kasuta. Silma on jäänud siinsete foorumlaste liigne kriitika osade mängijate suhtes. Kui hea mäng siis mehed on maailma parimad, kui kehv mäng siis tuleks kõik maha müüa Seda on päris humoorikas siin vahel lugeda. Rohkem usku ja austust enda meeskonnale ja mängijatele keda toetate!
                            Ise olen Arsenalile kaasa elanud aastast 97 ja selle ajaga on kogetud nii head kui ka halba.
                            Gunner since 97

                            Kommentaar


                              Kui natuke süveneda, siis kriitika on üldiselt püsiv samade meeste suhtes tulemusest sõltumata. Teretulemast muidu igatahes- üks nägu juures.

                              Kommentaar


                                Kui õhtul muidu nalja ei saa, siis see uudis pani mind lihtsalt naerma.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X