320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lõpp hea kõik hea, tänutaevale, et küljekohtunikul polnud parim päev, et sellist praaki sisse lasi. Ei tea, mida mängijad esimesed 80 minutit mõtlesid, sest olgem ausad sellise mänguga nad ei väärigi seda cl´i kohta.

    Kommentaar


      Algselt postitas malagar Vaata postitust
      penalt oli igati aus. ja muus osas peakohtunik oli ilge .... ja jättis niigi vähemalt 1 penalti andmata.
      Indrek... Appi...

      Kommentaar


        Norwichi värav sündis olematust veast. Walcotti pendla olukord oli rohkem pennal kui Giroudi oma. 3 värav sai alguse sulust.
        Lisaks veel countless amount of olematuid vigu meile ning lõhkumisi Norwichi poolt mis tavaliselt ei olnud Jonesi arust isegi vea väärilised (rääkimata siis kaartidest). Wilshere peksti lihtsalt kogu aeg.
        Good job all around ref. Loodetavasti ei näe teda nüüd pikalt meie mänge vilistamas.

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          Silmapaistvad viis minutit Richard Westilt - kõigepealt täiesti olematu nurgalöök, siis penalti, mida kolm korda lähemal olev peakohtunik ei anna, ja lõpuks ka Walcotti selge suluseis kolmanda värava puhul. Feim ja gloori.
          Ära parem üldse hakkagi. Ma muidu tulen ühte teise teemasse jälle sitta keerutama tõsiasja üle, et näiteks üks konkreetne meeskond pole see hooaeg saanud veel ühtegi punast kaarti ja samuti pole ühe konkreetse meeskonna vastu antud veel ühtegi penaltit see hooaeg.

          Aga selline on tunne olla siis ManU fänn??? Küll muidugi selle erinevusega,et ükski kaine mõistusega Arsenali fänn siit vaevalt enam comebacki lootis samas kui ühe konkreetse klubi toetajad peaksid juba aegade algusest harjunud olema, kui kõik asjad universumis sinu kasuks paika kipuvad loksuma.

          Kusjuures oli jube kahtlane penalt, ma vaatasin venekeelset striimi ja kommentaator muudkui otsis penaltiolukorras käegamängu ja jäigi arvamusele et kuskil oli. Aga oli hoopis väike viga, viga mille eest antakse penalt ühel juhul 30st ja seda ka vaid ikka väga konkreetsetele klubidele . Ja 3nda värava eeltöö oli ka klass, Giroud tegi kaitsjale veidi kung-fud, lükkas palli Theole kes oli tubli meetri sulus ja ongi olemas - lihtne mäng kui lubatakse niimoodi lükata, Feim ja Gloori vms.

          Aga suht sokeeriv lõpplahendus, tundus nagu kuulaks jälle seda sama katkist plaati või vaataks 146ndat korda seda vana ''lemmikfilmi'' mida me kõik juba peast teame. Vastane tuleb pargib oma kollase bussi, meie ähime-puhime aga jääb vajaka siin ja seal kuniks vältimatult vastane läheb juhtima oma esimesest pealelöögist(mis tuleb standardolukorrast, mõistagi) just siis kui oleme silmnähtavalt tempot tõstnud ja juhtvärav tundus kohe ümber nurga olevat. Ja kõige tagatipuks lehvib tribüünidel Brasiilia lipp. Siis ähime-puhime veel natuke kuniks keegi parimal juhul kastanid välja toob ja viigipunkt on see mis meid siis päeva lõpuks peaks rõõmsaks tegema. Kuid oodake...

          Mis nüüd siis juhtus?!?

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Indrek... Appi...
            selgelt tõmbas ju särgist maha. Küsimust ka ei ole.
            Ja ennem walcotti vastu tehtud viga libises puhtalt läbi silmade kohtunikul.
            edit : ja mis katk ütles

            Kommentaar


              Algselt postitas Katk Vaata postitust
              Igaljuhul palun ilma närvikõdita võitu
              Sõnusid ära.


              No Gervinho oli jälle Gervinho, viimasel hetkel ei oska midagi asjalikku palliga ette võtta. Wilshere polnud ka piisavalt vormis, üsna kehva mäng tema standardite kohta. Nende halba esitust ei saanud ju väga ette näha, oli üsna loogiline, et nemad alustasid, ja kui asja ei saanud, toodi uued mehed sisse.
              Väitel "sellise mänguga ei vääri CL kohta" pole väga alust, Chelsea ja Tottenham on näidanud vahel veel hullemaid mänge, seega on neil veel vähem sinna asja. Ja ka Manu eelmise mängu puhul võiks öelda, et Cityl oleks esikohale rohkem asja, aga ühe mängu põhjal nii päris öelda ei saa. Lõpuks saavad sinna need, kes saavad, ja ei saa väga öelda, et teenimatult.

              Igas muus olukorras oleks olnud Norwichist sama kahju, kui nädala sees Malagast oli. Mängisid ju hästi, kasutasid oma võimaluse ära, aga mäng tehti nende eest ära.

              Igatahes nüüd on kaks mängu veel enne, kui Sp*rs järgmise mängu peab, ehk on võimalus neist 7 punkti kaugusele minna ja seda ei saa kasutamata jätta. Kuigi Evertoni mäng tuleb ilmselt veel raskem, kui tänane.

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
                  Kuigi Evertoni mäng tuleb ilmselt veel raskem, kui tänane.
                  Kodus või võõrsil?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas coco Vaata postitust
                    Ära parem üldse hakkagi. Ma muidu tulen ühte teise teemasse jälle sitta keerutama tõsiasja üle, et näiteks üks konkreetne meeskond pole see hooaeg saanud veel ühtegi punast kaarti ja samuti pole ühe konkreetse meeskonna vastu antud veel ühtegi penaltit see hooaeg.

                    Aga selline on tunne olla siis ManU fänn??? Küll muidugi selle erinevusega,et ükski kaine mõistusega Arsenali fänn siit vaevalt enam comebacki lootis samas kui ühe konkreetse klubi toetajad peaksid juba aegade algusest harjunud olema, kui kõik asjad universumis sinu kasuks paika kipuvad loksuma.
                    No mõistlik jutt nagu ikka. Ma kirjutan ühe mängu konkreetsetest olukordadest, reaktsioon on selline, nagu oleks väitnud "korrumpeerunud kohtunikud hoiavad alati Arsenali". Paranoia lööb nii kiirelt otse sõrmedesse, et pole aega mõeldagi, mida tegelikult öeldi?
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                      Kodus või võõrsil?
                      Kodus.


                      Ei noh, kohtunikud tegid ära, mis seal vaielda?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas coco Vaata postitust

                        Kusjuures oli jube kahtlane penalt, ma vaatasin venekeelset striimi ja kommentaator muudkui otsis penaltiolukorras käegamängu ja jäigi arvamusele et kuskil oli. Aga oli hoopis väike viga, viga mille eest antakse penalt ühel juhul 30st ja seda ka vaid ikka väga konkreetsetele klubidele . Ja 3nda värava eeltöö oli ka klass, Giroud tegi kaitsjale veidi kung-fud, lükkas palli Theole kes oli tubli meetri sulus ja ongi olemas - lihtne mäng kui lubatakse niimoodi lükata, Feim ja Gloori vms.
                        Mis kuradi kahtlane?
                        Korra näidati joonekohtuniku poolt olevas kaamerast pilti ja sealt oli väga hästi näha, et särgist tõmmati nii, et õmblused ragisesid. Peakohtunik ei saanudki seda näha. Õnneks joon nägi ja tal oli piisavalt ka mune sellest peakohtuniku teavitada.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          No mõistlik jutt nagu ikka. Ma kirjutan ühe mängu konkreetsetest olukordadest, reaktsioon on selline, nagu oleks väitnud "korrumpeerunud kohtunikud hoiavad alati Arsenali". Paranoia lööb nii kiirelt otse sõrmedesse, et pole aega mõeldagi, mida tegelikult öeldi?
                          Sa tulid siia kas häbitult silmakirjatsema! või ilma igasuguste tagamõteteta steitima ilmselget? Mõlema puhul on minu suhtumine sama - gtfo. Ilmselgelt oli pehme penalti, ilmselgelt ei olnud nurgalöök. Ilmselgelt oli viga ja sulg. Tänks noh. Ma ise ei näinud. Järgmiseks tuleb mõni pooli fänn Giroudi diveriks sõimama.

                          Reinule: Kahtlane sellesmõttes, et nagu ma ütlesin antakse selliseid ühel juhul 30st, eriti Inglismaal. Sellist särkidest tirimist ja seljas elamist toimub alas palju ja pea alati pigistavad refid silma kinni nendes olukordades. Kui reeglites näpuga järge vedada siis tõepoolest - korrektne otsus.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas coco Vaata postitust
                            Sa tulid siia kas häbitult silmakirjatsema! või ilma igasuguste tagamõteteta steitima ilmselget? Mõlema puhul on minu suhtumine sama - gtfo.
                            Kui on need kaks varianti ette antud, siis kindlasti see teine. Aga vabandust, edaspidi võtan enne Arsenali teemasse postitamist sinult kirjaliku loa. Hüsteerik...
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Hüsteeriast rääkides, viimane kord kui ma mänku teemas midagi jauramas käisin(tõenäoliselt midagi kohtunikega seoses) järgnes sellele üsna mitu lehekülge laushüsteeriat. Seega ma ei näe ühtegi põhjust, miks samad standardid ei peaks siin teemas kehtima. Seda eriti juhul, kui provokatsioonipalli paneb veerema konkreetse klubi toetaja. Aga tore, et protokoll hakkab selgeks saama - lubasid väljastan ka privaatsõnumi teel(eeldab korrektses vormis avaldust).

                              Aga ma ei tunne mingit vajadust asuda kaitsepositsioonile ja hakata leiutama vabandusi ning reegliraamatu lünkadest asju kokku panema. Kahtlaseid otsuseid mis läksid täna meie kasuks - 3. Number of fucks I give - 0.

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X