320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Algselt postitas coco Vaata postitust
      Hüsteeriast rääkides, viimane kord kui ma mänku teemas midagi jauramas käisin(tõenäoliselt midagi kohtunikega seoses) järgnes sellele üsna mitu lehekülge laushüsteeriat.
      Nojah sa väitsid seal tookord, et liigat valitseb viimased kümmekond aastat räige promanku bias, tuues põhjapanevateks argumentideks Arsenali fännide poolt joonistatud mingid lillad tulbad. Mille peale palus lisaks mankuprillidega kodanikele ka näiteks üks foorumi objektiivsemaid Inglismaa-teemade postitajaid sõltumatutest allikatest pärit kinnitavat materjali. Mida loomulikult ei tulnud. Kuigi peaks ju olema ülikerge leida, kui on nii ilmselge värk, aga noh.

      Ehk siis su enda sõnade ja minu rõhuasetusega:
      tulen ühte teise teemasse jälle sitta keerutama
      saigi nagu kõik öeldud.

      Ja noh pärast seda, kui ma kirjutasin nüüd selgesõnaliselt, et ei tulnud siia provotseerima, aga sa nimetad mu esimest postitust ikkagi järjekindlalt provokatsioonipalliks, ei ole vist tõesti suurt mõtet edasi rääkida. Üks usub vabamüürlaste vandenõusse ning teeb kõik oma postitused-järeldused-hinnangud inimestele ja olukordadele selle pealt, teine ei usu. Las ta olla siis. Ma muidugi näen ka, et olen toona mankuteemas korra juba oma jutu täpselt samasuguste sõnadega lõpetanud, seega saabki ainult ennast süüdistada, et uuesti sama reha otsa jooksin.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Kuule. Kui mina tulen manu teemasse midagi jaurama, siis see ongi vaid sita ülesse keerutamise, provotseerimise ja enese meelelahutamise nimel. Ja mõned asjad on ikka suht mustvalged siin ilmas, viimane asi mille kallal mänku fännid teiste kallal nämmutama peaksid, on kohtunike soodumus. Jätame need lillad tulbad korra eemale ja mõtleme kasvõi sellistest lihtsatest asjadest nagu fergietime või Webbi-põhine aegumatu huumor...Iga inimene kes vähegi premieriga tuttav, teab et ManU on, misiganes põhjustel, kohtunike soosingus olnud. 0 punast, 0 pennut.

        Mis puudutab nüüd neid lillasid tulpasid - kui mälu ei peta on tegemist kõrgel tasemel kohtunikega ja inimestega, kes nähkse oskavat teha statistilist analüüsi olemasoleva data põhjal ja on teinud sõltumatuid kohtunike-esitluste hinnanguid väga pikka aega. Ja ma saan aru, et lihtne ja mugav on eirata nende esitatud andmeid kui vandenõuteooriatest hullunud pullikakat puhtalt kuna projekti üks eestvedajatest juhtub olema Arsenali pooldaja.

        Aga paneme siis nii lukku, et sinu algne post - Kohtunik-kohtunik-kohtunik.FeimJaGloori - oli vaid puhas faktitõdemus ja ei mingistki otsast provokatiivselt kavandatud ärgitus teemasse. Selle edukaks läbimiseks peame ilmselt silma pigistama kinni sinu soositud meeskonna ja samuti ka tõsiasja poolt, et siinse teema lugejad/postitajad on kohtunike teemal veidi negatiivselt meelestatud ja mõni kuuldavasti lausa hüsteerik.

        Kommentaar


          sekkuks hästi natukene ja ainult ühe koha pealt: 0 punast ja 0 pennalt tähendab automaatselt, et kohtunikud soosivad? mitut manksi mängu sa sel hooajal vaadand oled?
          peamine põhjus, miks pendlaid pole antud on see, et kaitse on olnud piisavalt hea - pole vaja mingeid uisapäisa täkleid teha - või piisavalt sitt - kotti lüüakse kiiremini kui keegi kaitsjatest jõuab mehikese maha võtta, tuntud ka kui agüero-kaasus.
          punaste asjus...no nende saamine on ju suuremas osas mängija teha (igaüks ju teab, mis vikatile milline kaart järgneb) ning lisa siia ka ülalmainitud punkt, mis toob meid selleni, et pole vaja või pole olnd võimalik permertesakerit teha.
          kui sa soovid võid muidugi guugeldada kui palju manule kasulikku pendla ja kaardi kontrovöörsit sel aastal olnud on. ilma baasteadmisteta on Su väide lihtsalt vastutuult kusemine ning aastatega settinud paranoiakihi peal uisutamine.
          sa oled ju parem kui see, kas pole.
          buy the ticket, take the ride.

          Kommentaar


            Eriti pro värk tulla jutuga, et ei peakski olema antud ühtegi pennalt teie vastu ning 0 punast on samamoodi õige. Eriline bs lihtsalt. Igal meeskonnal on praeguseks raudpolt mõni kindel pendla ja punase kaardi olukord läbi käinud, mis on andmata jäetud.

            Kommentaar


              Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
              peamine põhjus, miks pendlaid pole antud on see, et kaitse on olnud piisavalt hea -
              Praegu on muidugi mõnus heale kaitsele kui argumendile rõhuda, aga peale 26.ndat vooru oli Manku sisselastud väravate poolest liiga paremuselt 6-7 tiim.

              Mis penaltiolukorda puutub siis... Pakun, et kui kohtunik ise oleks selle kõhkelmatult ära vilistanud, siis poleks kellegil suurt ütlemist. Oli selge särgist pikalitõmbamine, ning kordusest nägin mina ühe kaamera näidatult ka kätt. Giroudi sikutamine oli palju ilmselgem viga kui see, millest Norwich oma karistuslöögi->värava sai. Kogu huumor tekkis ju ainult sellest, et veel 10 sekundit peale intsidenti polnud meil veel kellelgi aimu, et viga ja penalt üldse anti. Ja kui vile (edit: kohtuniku otsus) tuli, siis tekkis tõepoolest nagu WTF tunne.

              Vincentile ja kõikidele teistele teemasse sisenejatele ütlen ma ainult üht -> 3 PUNKTI Ja ütlemata mõnus irve tuleb ka tagantjärgi näole, kui nendele saadud väravatele mõtlen.

              Kommentaar


                Leidsite ka nüüd asja mille peale jälle kakkuma minna. Penalti oli, pigem Jonesi kala, et ise ei vilistanud - õnneks sellel küljekohtunikul oli piisavalt mune. Lõppkokkuvõte oli see, et kohtunikebrigaad oli lihtsalt ebakompetentne, mitte biased, ning kui "ausaid" väravaid lugeda siis Arse võitis 1:0 niiet mõttetu on nutta.

                Nüüd tuleb tricky kolmik - Everton (H), Fulham (A), Man United (H). Kui praegu keegi pakuks nendest 5 punkti siis võtaks hoobilt.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar




                  Väga tore argumenteerimine siin ma vaatan. Tõsiasi on see, et olulised kolm punkti siin võeti ning marv3llous juba mainis, et ees on ootamas väga rasked kolm mängu. Elame - näeme mis saama hakkab aga race for CL on täie hooga käimas.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                    miks pendlaid pole antud on see, et kaitse on olnud piisavalt hea - pole vaja mingeid uisapäisa täkleid teha - või piisavalt sitt - kotti lüüakse kiiremini kui keegi kaitsjatest jõuab mehikese maha võtta, tuntud ka kui agüero-kaasus.
                    Algselt postitas erxx Vaata postitust
                    Praegu on muidugi mõnus heale kaitsele kui argumendile rõhuda, aga peale 26.ndat vooru oli Manku sisselastud väravate poolest liiga paremuselt 6-7 tiim.
                    Loe ikka lause lõpuni.
                    Algselt postitas Stok
                    Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                    Kommentaar


                      Nii palju kui ma Norwichi mänge olen näinud, siis pole nad eriti silmale ilusama stiiliga meeskond, kui kõigi poolt vihatud Stoke City. Parkisid bussi, lõid ühe oma vähestest standardolukordadest ära ja siis parkisid veel bussi. Ilma Giroud'ta oleks Arsenal ilmselt nulli peale jäänud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas erxx Vaata postitust

                        Vincentile ja kõikidele teistele teemasse sisenejatele ütlen ma ainult üht -> 3 PUNKTI Ja ütlemata mõnus irve tuleb ka tagantjärgi näole, kui nendele saadud väravatele mõtlen.
                        ära veel ennast mõnustama kuku. mu paati ei kõiguta fakt, et te 3p saite, ega ka saamis viis. kolm läks kirja ja ega siin kaagutada midagi pole.
                        üdini totter on see, et kui keegi (antud juhul vince) millelegi näpuga näitab, läheb kohalikel poistel slime eest nii mustaks, et juba esimesest lausest tõmmatakse mingi saag käima ja püant tuleb stiilis "terve liiga on rigged, sest Manu pole ühtegi pennalt/punast saand". ei ütlegi, et Manu kahjuks ühtki poleks pidand määrama, aga mingit laus-soosingu möla ajada...
                        türa küll, te peaksite ju täiskasvand mehed olema, johhaidii.
                        buy the ticket, take the ride.

                        Kommentaar


                          Ma juba tegin ennast selgeks selle koha pealt, näpuga vehkimine shnäpuga mehklemine aga silmakirjatsejad - gtfo. St et tuleks konteksti valida, st et nii kaua kui Suarez poolis mängib(ja et mitte vaid poolile liiga teha siis mainiks vahepeal serialdiveriks hakanud Youngi ka ära), ei oleks ilus kuulata mõne pooli fänni ilkumist sukeldumise kallal, st et barca toetajad pole adekvaatsed mängunäitlemise teemal sõna võtma, st et manu fännid paraku kohtunike teemadel hoidku suu kinni. Ja nii edasi... ei tohiks ju liiga raske kontsept olla.

                          Kommentaar


                            aga arsefännid tohivad igale kriitikanoolele - vahet pole, kas meeskonna, kohtunike või iseeneste väljaütlemiste aadressil - krooniliselt liivase vituga vastata ja alati kellegi teise leida och näpuga näidata, kes tegelt veel suurem tropp on? 10ne oled vä?
                            olgem mehed ja võtke kriitika vastu või esitage pädevam argument kui vaata-ennast-nah.
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Katk Vaata postitust
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                Äkki tõmbab nüüd otsad kokku selle naljaga siin? Niigi päris palju seda jama siin kogunenud juba.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X