320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Katk Vaata postitust
    Nüüd siis algamas "kena" mängude seeria kuni uue aastani:

    Tuesday 22nd October CL
    Arsenal v Borussia Dortmund

    Saturday 26th October EPL
    Crystal Palace v Arsenal

    Tuesday 29th October COC
    Arsenal v Chelsea

    Saturday 02nd November EPL
    Arsenal v Liverpool

    Wednesday 06th November CL
    Borussia Dortmund v Arsenal

    Sunday 10th November EPL
    Manchester United v Arsenal

    Saturday 23rd November EPL
    Arsenal v Southampton

    Tuesday 26th November CL
    Arsenal v Marseille

    Saturday 30th November EPL
    Cardiff City v Arsenal

    Wednesday 04th December EPL
    Arsenal v Hull City

    Sunday 08th December EPL
    Arsenal v Everton

    Wednesday 11th December CL
    Napoli v Arsenal

    Saturday 14th December EPL
    Manchester City v Arsenal

    17/18th December Possible COC QF
    ?

    Monday 23rd December EPL
    Arsenal v Chelsea
    Vähemalt igav ei hakka. Aga mehed peavad nüüd kiiresti terveks saama!
    Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Wat? Marriner lendas 15 minutiga Newcastlest Londonisse?
      Hah. Mõtlesin vist veel teie mängu peale tol nime kirjutamise hetkel. Vabandan siiralt. Ehk leiad oma südames natukenegi õrnust ja kaastunnet ning suudad mulle selle ränga vea kunagi andestada...

      Mainiks ära, et Probert oli ikka see, kes jättis otsuse andmata.

      Kommentaar


        Flamini Dortmundi vastu ei mängi.
        on Mathieu Flamini...
        He is doing well. He has practised normally but we will not play him because there is a five-day rule that we will respect. We will not to take any chances. It was a concussion and the doctor advised us not to play him. He will be OK for the weekend.


        Algrivistus tuleb homme suuresti sama mis Norwichi vastu selle muutusega. Ramsey Flamini asemel + ehk annab Nacho'le ja/või Rosicky'le võimaluse põhis olla. Vähemalt mainis, et mõningaid muutusi võib näha.
        Can't wait for tomorrow.

        Kommentaar


          Tänane treening veedeti küllaltki lõbusas meeleolus
          YPeqdpq.jpg
          mxDGnkw.jpg
          tWz1aDE.jpg
          wiZnWFf.jpg
          yVAJdO7.jpg
          Londoni Arsenal, Borussia Dortmund

          Kommentaar


            Ise Londonis ja selline küsimus, äkki keegi oskab võib teab öelda kust ma homsele mängule pileteid saaks? kas staadionil kohapeal müüakse midagi? Ise olen igalt poolt otsind ja kõik senini sold out :s Päris 300-400 naela eest ka osta ei tahaks.. tean et olen hiljaks jäänud tõenäoliselt, aga äkki keegi ikkagi oskab
            Last edited by Rammas; 21.10.13, 21:34. Põhjus: kirjavead

            Kommentaar




              Palju õnne härra Wenger. Loodame, et saab tema 64. sünnipäeva tähistada võiduga Borussia Dortmundi üle.
              Lisatud failid

              Kommentaar


                Ei juhtu absull tihti, et tahaks Arsenali mängu vaadata, aga praegust minekut ning tänast vastast silmas pidades, võib tulla üks huvitavamaid kohtumisi üldse. Viimati igatahes läks omavaheline punavalgetel hästi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rammas Vaata postitust
                  Ise Londonis ja selline küsimus, äkki keegi oskab võib teab öelda kust ma homsele mängule pileteid saaks? kas staadionil kohapeal müüakse midagi? Ise olen igalt poolt otsind ja kõik senini sold out :s Päris 300-400 naela eest ka osta ei tahaks.. tean et olen hiljaks jäänud tõenäoliselt, aga äkki keegi ikkagi oskab
                  Twitterda @arsenal_tickets . Seal ikka on aeg ajalt saada ka face valuega viimase hetke pileteid. Katsu muidugi vaadata ka, et müüjal on rohkem kui 1-2 followeri

                  Kui sellega õnne pole, siis http://london.craigslist.co.uk/tia/ võid ka leida midagi.

                  Kommentaar


                    Arsenal: Szczesny, Sagna, Mertesacker, Koscielny, Gibbs, Arteta, Ramsey, Wilshere, Rosicky, Ozil, Giroud.
                    Arsenal Subs: Fabianski, Vermaelen, Cazorla, Monreal, Bendtner, Gnabry, Jenkinson.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Üsnagi eeldatav koosseis. Loodetavasti saadakse Dortmundi kiirete kontratega ilusti hakkama ning Gibbs ei torma liiga pea ees rünnakule. Rozza võiks oma kunagise klubi vastu kena esituse teha

                      Kommentaar


                        Igal muul juhul pooldan Arsenali aga täna pean Saksa tiimi soosima... Aga süda ka teie triumfi korral soe.
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          tuli küll vastu võtta kaotus, aga ma ei laseks pead norgu, sest mulle mängupilt isegi meeldis kohati. Enda värav oli üks ramsey pallikaotus halval positsioonil, ja mängu siiski rohkem domineeriti. Tehti meile ära vana ... ise ei löö, siis..
                          Täiskäigul edasi, mis siin ikka

                          Kommentaar


                            Esimene poolaeg oli suhteliselt masendav. Pressi üldse ei tehtud ning üleüldse jäi mulje, et mehed ei viitsi üldse joosta. Kuskil 80 minuti juures näitas ka meeskonna peale joostud kilomeetreid ning Dortmund oli 10 km rohkem jooksnud. Teine poolaeg küll asi paranes ning sai ka võimalusi, kuid kui ise ei löö siis lüüakse sulle. Peale Dortmundi teist väravat enam pmst võimalust ei antudki.
                            Eks nüüd peab ise Dortmundis 3 punkti võtma.

                            Kommentaar


                              mu meelest oli teine poolaeg igati ok ja surve väga hea. lihtsalt 1 näpukas rikkus ära

                              Kommentaar


                                Tegime oma elu just väga palju raskemaks. Nüüd on vaja kas Saksamaalt v Itaaliast punktid koju tuua.

                                Teine poolaeg oli hea, Dortmund istus oma kastis ja üritas vaid kontra peale. Ja kurat, õnnestus. Mees kes veetis terve mängu Koshi tagataskus. Ebaõnn, mis sa oskad kosta. Paberil ja ka mänguliselt samas võrsed tiimid, raske on kellelegi eelist anda.

                                Minu eelistatud stsenaariumi kohaselt oleks täna pidanud võitma ja Saksamaal kaotama, et mõlemad siit edasi läheks. Nüüd tuleb emba-kumba võõrsilmängudest kotti panna. Kaotus-viik-võit stsenaarium tähendaks 10 punkti, tavaliselt küll piisav et grupist edasi minna kuid gruppides, kus üks nullipoisiks jääb, mitte ilmtingimata.

                                Ühesõnaga, halvasti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X