320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas recycle Vaata postitust
    Härrased, vajan abi mängule minekuga. Kui lähen staadioni lähistele, kas seal kuskil on piletiostu võimalus homsele mängule või on see juba välja müüdud?

    Või on keegi red member ja saab aidata mõne muu piletiostuga
    Homne mäng on väljamüüdud, piletiostu kodukal pole mängu enam loeteluski. Stata ümbruses liigub kõikvõimalikke ärikaid, sealt äärmisel juhul saad.

    E: Stoke'i ja Villa mängule on Red Memberitele mingid jäägid saadaval.
    Once a Gooner, always a Gooner

    Kommentaar


      Võid siit ka proovida, https://twitter.com/arsenal_tickets

      Kommentaar


        Algselt postitas Andu Vaata postitust
        Võid siit ka proovida, https://twitter.com/arsenal_tickets
        Sain juba. Kui kõik on OK, soovitan ka teile.

        PS! üleskutse, kui tulete mänge vaatama Eestist, olen hea meelega käpp, elan mitte väga kaugel staadionist ja saan aidata piletite kättesaamisel või muude protseduuridega. Kui huvi andke mulle teada privas.

        Kommentaar


          Algselt postitas recycle Vaata postitust
          Sain juba. Kui kõik on OK, soovitan ka teile.

          PS! üleskutse, kui tulete mänge vaatama Eestist, olen hea meelega käpp, elan mitte väga kaugel staadionist ja saan aidata piletite kättesaamisel või muude protseduuridega. Kui huvi andke mulle teada privas.
          Et eile ei teadnud veel ööd ega mütsi, kuidas piletit saada mängule ja täna süsteemid selged ning aitad kõik huvilised välja? Öös on asju...
          Algselt postitas Stok
          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

          Kommentaar


            Arsenal team to play Hull City: Ospina, Bellerin, Chambers, Mertesacker, Monreal, Coquelin, Rosicky, Cazorla, Walcott, Campbell, Alexis.
            Arsenal subs: Martinez, Debuchy, Koscielny, Zelalem, Oxlade-Chamberlain, Maitland-Niles, Akpom.

            Veendunud, et Arsene on otsustanud Alexise lihtsalt ära tappa.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              vb on arusaamisele jõudnud, et ilma alexiseta on meeskond nii mannetu, et ei maksa välja minnagi

              Kommentaar


                Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                vb on arusaamisele jõudnud, et ilma alexiseta on meeskond nii mannetu, et ei maksa välja minnagi
                Viimase kuu jooksul pole tema mõjuvõim enam nii meeletult suur olnud. Mees hakkab väsima ja tegelikult on Arsenalis ikka veel paar asjaliku mängumeest.
                Mind That Gap!

                Kommentaar


                  Wenger ostab mängija, mängitab teda kuni ta ära väsib / katki läheb - sellele järgneb vormilangus / fännide surve esimesel juhul ja teisel puhul pidev vigastustest taastumine / uuesti katki minemine ja sellest tulenevalt vormi mitte saavutamine.

                  Aga noh, me pole keegi ühtki mängu treenerina oma elus teinud, niiet mis meie sellest kõigest teame.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Arsenal vähemuses ei peaks mängima? Panin just striimi tööle, aga tundus päris rõve viga esimese hooga. Jalad ees sisse. Aga vist isegi kollast ei saanud.

                    Kommentaar




                      tüübil on hädasti krõpsudega mantlit vaja...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                        Arsenal vähemuses ei peaks mängima? Panin just striimi tööle, aga tundus päris rõve viga esimese hooga. Jalad ees sisse. Aga vist isegi kollast ei saanud.
                        Suht nõus, vähemalt kollane. Ei saanud jah isegi kaarti...

                        Kommentaar


                          Coquelin on idioot!
                          INTER ARMA CARITAS

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            Arsenal vähemuses ei peaks mängima? Panin just striimi tööle, aga tundus päris rõve viga esimese hooga. Jalad ees sisse. Aga vist isegi kollast ei saanud.
                            Algselt postitas marcello Vaata postitust
                            Coquelin on idioot!


                            Vieira vaim elab Coqi sees!
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Ma olen seda ennegi maininud aga minu meelest on Coq väga asjalik loom. Mehel on võitlejahinge.. pole küll seda müütilist Viera füüsisit aga ega sellegipoolest ei jäta meest kaheti mõistmise võimalust. ON või OFF!
                              Mind That Gap!

                              Kommentaar


                                No hetkel küll ei loe midagi välja, visake mõni suurem kala ette. Ta on hetkel nagu flamster, hullumeelsed täklingud, mis paratamatult, päädivad kaardiga. Siiski meeldib ka tema entusiasm ja see, et võitleb mõnuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X