320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    nananaaaa jruuuddd!!!
    Mind That Gap!

    Kommentaar


      Rosicky on viimastes mängudes väga mõnus olnud. (Cazorla muidugi ka)

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
        Ma olen valmis üheks päevaks enda avatari teie oma vahetama, kui see vähegi annaks võimalust teie võidu võimalusi suurendada
        Mis ajast ära vahetad ?

        Kommentaar


          Wow...

          Kommentaar


            Tänks.Santi jalgade töö ja Giroud palli maha võtmine, impressive, Bellerin pani ka coolilt.

            Kommentaar


              Selle võidu kohta võib öelda ainult ühte: https://v.cdn.vine.co/r/videos/20098...cZSc528148k9zI

              Kommentaar


                Santi MoM, Coq is up ja kaitse pidas etihadil vastu. hooaja parim elamus
                Mind That Gap!

                Kommentaar


                  Rip minu habe
                  Tervitaksin Silverit!
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Etihadilt taga nulliga tagasi tulla, poleks uskunud. Coq on beast ja ehk keegi lekitab hiljem üles gifi, kus ta kellegi omade pallikaotuse järel korralikult screamib. Bellerin näitas, et väärib ja on suuteline mängima kõrges mängus. Ma siiralt loodan, et Wenger edaspidi Santit sealt ära ei võta ja kuhugi äärele ei pista, nüüd, kus Özil terve - sama asendamatu mees nagu Sanchez hetkel. Ning mis peamine, kaitsest lähtuv taktika tõi edu, mis on meie puhul ebatavaline. Pigem nõelavad suured meid kontratest. High five, Wenger!

                    Kommentaar


                      Peab vist teinekord ka ette tellima neid võite, tundub et töötab.
                      Santi jalad, Giruuu palli alla võtmised, kollektiivne kaitse, Oooooooooospina - kokku oli täitsa korralik kompvek. Ospina oli lihtsalt lahtilöökide ja sellega kaasnenud lärmi pärast kirjas, ega tal väga tööd muidu polnud aga mida tegema pidi tegi kindlalt. Igaljuhul seda kõike võiks ju nädalast nädalasse näidata .

                      Kommentaar


                        Algselt postitas AaviK Vaata postitust
                        Coq on beast ja ehk keegi lekitab hiljem üles gifi, kus ta kellegi omade pallikaotuse järel korralikult screamib.



                        Ja Santi on julm!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
                          Ja Santi on julm!
                          http://streamable.com/e30
                          Juhm. Isetseb kuniks kaotab palli.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Juhm. Isetseb kuniks kaotab palli.

                            Paint me like one of your French girls

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Katk Vaata postitust

                              Paint me like one of your French girls

                              Ma olen olnud terve selle hooaja vähemuses, ehk siis Arsene toetaja, aga kahjuks/õnneks jääb see tema viimaseks lepinguks Arsenalis. Ajad ja kombed muutuvad aga klass jääb, vaata kasvõi mängijaid keda ta on kasvatanud. Kas maureen on kasvõi ühe tõelise maailmaklassi mängija kasvatanud? Kas Premier'is on üldse ühtegi ülemust kes on üles toonud kasvõi ühe maailmaklassi mängija?
                              Mind That Gap!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kaits.. Vaata postitust

                                Kas Premier'is on üldse ühtegi ülemust kes on üles toonud kasvõi ühe maailmaklassi mängija?
                                Retad. You shall not go.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X