320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
    Kaks kolmekuulist vigastust ja Arsene ostab 2 tiinekat , priceless. Never change.
    Suht kindel, et need tiinkead olidki peale neid vigastusi kuskilt ruttu välja otsitud ja esindusmeeskonna jaoks ostetud.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Algselt postitas Katk Vaata postitust
      Väidetavalt olla uus leping tegelikult juba kokku lepitud

      sept 2014: Mikel Arteta has signed a new one-year contract extension to stay at Arsenal until 2016.
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        Ja nii ongi. Ametlikult .com lehel veel välja kuulutatud seda aga pole

        Coq sobiks küll pingitäiteks, aga kahtlen, et ta ise seda enam teha tahab. Vanus surub peale ning tal oleks vaja nädalast nädalasse platsile saada, et areneda. Selleks vast see poolakas sai ka toodud, et Wenger saaks Coqi vabaks lasta ning tema siis omale uue sooja koha leida kus tema tööd hinnataks rohkem.

        Kommentaar


          Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
          No Arteta leping peaks küll suvel läbi olema.. Ja ma vist olen selle vähemuse poole peal, kelle arust Arteta mängimine tiimile hästi ja rahustavalt mõjub. Kindlasti ei ole ta enam kõige kiirem, aga väga usaldusväärne ja teda veel lahkumas näha ei tahaks. Tegelikult võiks väikse puhastuse teha küll ja flamini, coquelini ja diaby teele saata ja ühe korraliku CDMi asemele tuua, aga Arteta võiks esialgu ka ikka alles jääda.
          Olen nõus, et meeskond on Artetast või tema tüüpi mängijast puudust tundnud. Olen ka sel arvamusel, et Wenger kukkus mingi vahe oma 30+ poliitikaga täielikult läbi. Kogemust on riietusruumi vaja, see kuidas mänedžment selliseid tüüpe väheneva mänguaja juures klubis hoiab, on juba nende mure. Samas kui soovime mingeid ambitsioone evida, siis Artetale on vaja kõrvale/asemele kedagi paremat, sest juba möödunud hooajal jäi ta suurte vastu mängides kas hätta või ei suutnud end kehtestada (mängis 90 minutit nii Chelsea, Evertoni kui ka Liverpooli saunades).

          See, et kapteniteks tehti mehed, kellest üks oli juba Evertonis vigastustega kimpus ja teine suudab edukalt mängida vaid kindlas koosluses (inglise meedia on küll BFG-d ebaõiglaselt matertanud, aga ilma Koscielnyta on ta ikka paras kaigas) ning mõlema vormikõver on pigem languses, on veel omaette probleem, millega suvel loodetavasti (kuid tõenäoliselt mitte) tegeletakse.

          Kommentaar


            Homme peab võitma ikka pärast tänaseid tulemusi Kohutav jalgpallipäev.

            Kommentaar


              Algselt postitas Katk Vaata postitust
              Homme peab võitma ikka pärast tänaseid tulemusi Kohutav jalgpallipäev.
              Ma olen valmis üheks päevaks enda avatari teie oma vahetama, kui see vähegi annaks võimalust teie võidu võimalusi suurendada

              Kommentaar


                Arsenal: Ospina, Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Monreal, Coquelin, Ramsey, Oxlade-Chamberlain, Cazorla, Alexis, Giroud.
                Arsenal subs: Szczesny, Gibbs, Chambers, Flamini, Rosicky, Ozil, Walcott.

                Tugev pink!
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  clichy ja milner bellerini vastu.. on parem kui chambersi vastu.
                  Mind That Gap!

                  Kommentaar


                    Katkine grammofon - kellelgi head linki on? Pärast wiziwigi maha kukkumist olen justkui pime kana.
                    Mingi HD asja linki on jagatud, kuid mul ei õnnestu seda hetkel leida.
                    How does Freddy Kruger wipe his butt?

                    Kommentaar


                      http://www.livefootballol.com/ sealt peaks leidma
                      Mind That Gap!

                      Kommentaar


                        Gunnersi Redditi match thread'des on viimasel ajal hääd lingid kokku kogutud. Vahepeal hoiti FA jmt tõttu madalat profiili ja lingid liikusid ainult privas, aga praegu paistab ok olevat. http://www.reddit.com/r/Gunners/

                        Kommentaar



                          saab Henry kommentaare ka kuulda

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              kaitsku meid Titi täna!
                              Mind That Gap!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Paulz Vaata postitust
                                http://www.riderhd.org/
                                saab Henry kommentaare ka kuulda
                                Viimasel ajal on RiderHD mind välja päästnud. Hea ja korralik stream kuigi vahepeal pauside ajal teeb refreshe.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X