320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Arsenal\'

    uus s(t)aar on sündinud...
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Arsenal\'

      Algselt postitas vandersell
      Stokel oli kaks head võimalust millest ühe lõi Clichy joonelt ära ja teine läks latti.
      Kusjuures legendaarne Ade Akinbiyi saatis palli korra Arsenali väravasse - kuid isegi kohtunik ei uskunud, et ta sellega ausalt hakkama sai ning ei lugenud väravat vilistades ülikerge vea Senderosi vastu. Ning Jens ei teinud kuuldavasti kõige säravamat mängu - ning jätkab ilmselt liigamängudes pingil.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Arsenal\'

        Kahjuks langesid Brighton ja Scunthorpe sel nädalavahetusel karikast välja - seetõttu loodan, et loos on armuline ning järgmiseks vastaseks tuleb Exeter.

        Edit: Oh well, Glennda sobib ka

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Arsenal\'

          hospital update:

          Gilberto Silva kohta kuulukse häid uudiseid - karjäär suure tõenäosusega siiski lõppenud pole, samas sel hooajal Gilbertot väljakul enam ei näe. Lisaks ei ole Edu endiselt allkirjastanud uut lepingut ning on ilmselt lahkumas suvel, mistõttu võib Wenger ehk otsida keskväljale polstrit enne talvise üleminekuakna sulgumist.

          ... ja veel - võimalik, et Bentley viimane mäng Norwichi särgis on mängitud. Nädalavahetuse FA-karika mängus saadud põlvevigastusest taastumine võtab kuni 3 kuud.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Arsenal\'

            Algselt postitas SleepWalking


            hospital update:
            ... ja veel - võimalik, et Bentley viimane mäng Norwichi särgis on mängitud. Nädalavahetuse FA-karika mängus saadud põlvevigastusest taastumine võtab kuni 3 kuud.
            Kahju muidugi, mees oli/on ainukene särav isiksus Norwichis...nii maa peal kui maa al
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Arsenal\'

              Algselt postitas Daz_Booob
              Kahju muidugi, mees oli/on ainukene särav isiksus Norwichis...nii maa peal kui maa al
              Pole viga, meil on ju nüüd Super Dean Ashton!

              Ups, sorri, neil.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Arsenal\'

                Algselt postitas Daz_Booob

                Kahju muidugi, mees oli/on ainukene särav isiksus Norwichis...nii maa peal kui maa al
                Robert Green?
                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                The Special One

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Arsenal\'

                  Olen loll ja küsin targemate inimeste käest. Nimelt, siis kui Reyes veel Villarealis(oli vist Villareal? igatahes ta eelmine klubi) siis oli temaga seotud üks intsident. Nimelt väike hammustamine mitte just kõige toredamast kohast. Et mul oleks küsimus selle kohta, kas tema oli hammustatav või hammustaja? Ja siis oleks mul üks pakkumine ka. Oleks müüa Arsenali originaalsärk, arvatavasti eelmisest hooajast. Suurus meeste L. Pilt. Kel soovi, siis võtke ühendust.


                  Edu Arsenalile

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Arsenal\'

                    Algselt postitas 17


                    Et mul oleks küsimus selle kohta, kas tema oli hammustatav või hammustaja?
                    Sellest oli siin Peenisest Näksatu liitumisel ka siin foorumis juttu. Väljakul oli tema tõesti n.ö. on the receiving end, samas väljaspool väljakut pidid rollid vahetuma...
                    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Arsenal\'

                      mine sa õige .......

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Arsenal\'

                        Algselt postitas vello99


                        Algselt postitas 17


                        Et mul oleks küsimus selle kohta, kas tema oli hammustatav või hammustaja?
                        Sellest oli siin Peenisest Näksatu liitumisel ka siin foorumis juttu. Väljakul oli tema tõesti n.ö. on the receiving end, samas väljaspool väljakut pidid rollid vahetuma...
                        megairw

                        aga täpsustuseks niipalju et see Näksatu on pärit Sevilla klubist mitte Villarealist.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Arsenal\'

                          üks mõtlemapanev statistika King Henry kohta (allikaks sky sports):

                          Where Played Games Goals Minutes per Goal
                          In London 15 15 90
                          Not in London 7 1 630

                          ... ehk siis laupä ründepaar JAR9-RVP11

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Arsenal\'

                            Arsenal soovib enda ridades näha Jeremenkot

                            Inglismaa valitsev jalgpallimeister Londoni Arsenal soovib enda ridadesse Soome passiga venelast Aleksei Jeremenko juuniorit.

                            21-aastane ja ka Soome koondises pallinud ründaja Jeremenko teenib hetkel leiba Itaalia Serie A-s US Lecces, kuid Arsenali esindajad juba sõitsid saapamaale noormehe oskusi üle vaatama.

                            Arsenal on Jeremenko eest nõud maksma kolm miljonit eurot.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Arsenal\'

                              kuulujutu realiseerumise tõenäosus tavapärane 0%.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Arsenal\'

                                kui ma vaatasin, et viimane postitaja oli davids, siis, i don´t now how, aga ma teadsin, et sa olid mingi jutu sport.etv.ee maha kopinud.

                                Tee nüüd näiteks midagi hullu, ja proovi ise midagi oma väikese peaga kirjutada, või lisa sinna kasvõi oma arvamus, kui sul see üldse olemas on. Sest see hakkab juba tasapisi ära tüütama.
                                Blowjob is better than no job - keegi tööd ei sooviks?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X