320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    +1£ tuleb kylla ,koos intressidega😂😂😂
    mc jünger.Anus Äärits.

    Kommentaar


      Algselt postitas coco Vaata postitust
      No minu mõtted täpselt, eelmine aasta saime vürstiriigi ja mis me nendega siis peale hakkasime??? Oleme enamjaolt raske loosi saanud ja nendel kordadel kui loosiga on jopanud, oleme suutnud end kuidagi täiesti masendavalt täis lasta(vt Milan/Monaco esimesi mänge) et siis kordusmängus peaaegu suursugune kambäkk teha.

      Ma olen hooaja algusest tagunud seda trummi, et Inglise liiga on see koht, kus meie selle hooaja 'suur' karikas peidus on. Vaja see sealt ülesse leida. Parem on kohe purakas saada 16 hulgas, teiseks - kui tahad võita kogu asja, saad endale Barca/Bayern/Real mingis faasis niikuinii. Hea võimalus kas suurfavoriit välja võtta või kodusele liigale keskenduda. Win-win. Can't lose. etc.
      Lisan seda ka, et Bayerniga me mängisime ja nägime tegelt, mis vahe meil on ikka tõeliste tippudega. Esimene mäng mängisime Bayerni õnnega üle. Kuid mänguliselt oli ikka Bayern meist kõvasti üle. Teine mäng seda ka näitas. Samas jalgpall on ümmargune ja kõik on võimalik. Ma olen seda varem ka rääkinud, et mina pigem ootan Arsenalilt tegusid rahvusvahelisel tasemel. CL on olnud paras stagnatsioon juba aastaid, kuid tuleb olla realist. See aasta on meil reaalne võimalus PL kaasa rääkida ja why not see ära võtta. Tuleb loota, et City ei saagi see hooaeg oma mängumasinat tööle. Oleks kena. Siis step-by-step edasi sealt. Raha on ja küll Wenger ka hakkab aru saama tasapisi, et võitmiseks on vaja kulutada..

      Kommentaar


        Algselt postitas Mted Vaata postitust
        Lisan seda ka, et Bayerniga me mängisime ja nägime tegelt, mis vahe meil on ikka tõeliste tippudega. Esimene mäng mängisime Bayerni õnnega üle. Kuid mänguliselt oli ikka Bayern meist kõvasti üle. Teine mäng seda ka näitas. Samas jalgpall on ümmargune ja kõik on võimalik. Ma olen seda varem ka rääkinud, et mina pigem ootan Arsenalilt tegusid rahvusvahelisel tasemel. CL on olnud paras stagnatsioon juba aastaid, kuid tuleb olla realist. See aasta on meil reaalne võimalus PL kaasa rääkida ja why not see ära võtta. Tuleb loota, et City ei saagi see hooaeg oma mängumasinat tööle. Oleks kena. Siis step-by-step edasi sealt. Raha on ja küll Wenger ka hakkab aru saama tasapisi, et võitmiseks on vaja kulutada..
        Sorry aga liiga enne kõike muud minu jaoks. CL on palju pappi ja mainet ja tõesti närib ka see, et me seda kordagi võitnud pole. Aga kokkuvõttes on see siiski karikasari, kus võib korra jopata hea jooksuga. ( nagu kasvõi meie enda finaali jõudmine) ja milles stabiilselt ( korduvalt) tippu ronimiseks peab ikka väga kõva raha taga olema. liiga võitmiseks on vaja head esinemist 38 mängu lõikes võrreldes CL -i 13 ga. See teeb juba minu silmis liiga väärtuslikumaks. Aga kuna me seda õnnetut CLi kunagi võitnud pole siis ütleks ka nii - kõigepealt tuleb üks liiga võtta üle pika aja ja siis kurat kas saab ükskord selle eurotiitli ära.

        Kommentaar


          Algselt postitas malagar Vaata postitust
          Sorry aga liiga enne kõike muud minu jaoks. CL on palju pappi ja mainet ja tõesti närib ka see, et me seda kordagi võitnud pole. Aga kokkuvõttes on see siiski karikasari, kus võib korra jopata hea jooksuga. ( nagu kasvõi meie enda finaali jõudmine) ja milles stabiilselt ( korduvalt) tippu ronimiseks peab ikka väga kõva raha taga olema. liiga võitmiseks on vaja head esinemist 38 mängu lõikes võrreldes CL -i 13 ga. See teeb juba minu silmis liiga väärtuslikumaks. Aga kuna me seda õnnetut CLi kunagi võitnud pole siis ütleks ka nii - kõigepealt tuleb üks liiga võtta üle pika aja ja siis kurat kas saab ükskord selle eurotiitli ära.
          Eks edu nii liigas kui CL-is eeldab enda nägemuse kohaselt paari mängija lisandumist talvel, keskväli peaks olema see hell koht vist?
          Elu on lühike, pidu on pikk.

          Kommentaar


            Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
            Eks edu nii liigas kui CL-is eeldab enda nägemuse kohaselt paari mängija lisandumist talvel, keskväli peaks olema see hell koht vist?
            Jah kas paari mängija lisandumist või erakordset joppamist, mis seisneks selles, et haiged paranevad nominaalajaga ja ülejäänud püsivad terved ja pingimehed, kes on algrivisse tõusnud mängivad koha välja. Seega hästi palju kuisid ja agasid, ning ausalt ei usu, et mingit erilist täiendamist toimub jaanuaris. Arsene loodab ideaalstsenaariumile nagu ikka. Muidukeskväli on hell jah

            Kommentaar


              Michael Cox just gets it ...

              Visit ESPN for soccer live scores, highlights and news from all major soccer leagues. Stream games on ESPN and play Fantasy Soccer.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Mis seisud Alexisega on? Õhtul näeb teda platsil mängimas?
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Lootust on ...
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Paluks jõulukingiks 3 punkti, aitäh.
                    Ja tõsiselt lodoan, et isegi kui Alexis terve on siis ei hakata teda kohe mängu toppima kuna nö juba võiks. Pigem ikka las saab täitsa korda siis on temast rohkem kasu kui ainult paariks kolmeks mänguks.

                    Kommentaar



                      Alexist küll pole, aga võtame ära!

                      Ja noh paneme siis Manchesteri parima tiimi koosseisu ka kõrvale võrdluseks.
                      Man City: Hart, Sagna, Otamendi, Mangala, Kolarov, Fernandinho, Toure (C), Delph, De Bruyne, Silva, Aguero
                      Subs: Caballero, Demichelis, Clichy, Navas, Sterling, Iheanacho, Bony

                      Kommentaar


                        City pingil istujate soetusmaksumus kokku on umbes sama kui Arsenali alg-11e oma, on siin mõned arvutanud. Ja Arsenali pingil istub mängijaid väärtuses €2.50 (no nii suures plaanis, ümardatult), mistõttu alg-11 peab olema jälle kord see, kes välja mängib.

                        Kommentaar


                          Punnsilmal 2 söötu juures, pole paha.
                          Elu on lühike, pidu on pikk.

                          Kommentaar


                            Olete nüüd õnnelikud vä?

                            Kommentaar


                              Oxford dictionary (New Word Alert)

                              Ozil (noun): An assist or a help.

                              Usage: Can I Ozil you? How may I be of Ozil?
                              varupallivarupumpaja

                              Kommentaar


                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                Olete nüüd õnnelikud vä?
                                vara veel - teine poolaeg ka veel ees ju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X