320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Tal leping Saksamaa koondisega 2018. aastan MM-i lõpuni.
    Novot, as i was saying. Mingi vahepealne mees oleks muidugi risky paariks aastaks.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
      Novot, as i was saying. Mingi vahepealne mees oleks muidugi risky paariks aastaks.
      Miks Sa arvad, et mees, kelle viimane töökoht mõne klubi juures oli 12 aastat tagasi ei ole risky?

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Miks Sa arvad, et mees, kelle viimane töökoht mõne klubi juures oli 12 aastat tagasi, et ole risky?
        Sest ta tundub tänapäevase jalgpalliga veel kuidagimoodi ühenduses olevat. Ning Mesut on üks ta lemmiklapsi olnud alati, ta kindlasti oskaks tema ümber midagi asjalikku ehitada. Hetkel on ikka täielik õudukas vaadata, kuidas mehelt on hooaja jooksul lugematu arv sööte röövitud kuna kaaslased on suures osas saamatud.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Mourinho - bit of a twat ehk pikem periood ei tule kõne alla ei temalt endalt kui klubi poolt
          Ancelotti - kui end ära lubanud/ alla kirjutanud kuskile juba pole.
          Simeone - Atletico ei nüüd küll see klubi, kellelt treenerit ostetud ei saaks.
          Allegri
          Frank de Boer
          Unai Emery
          Hiddink - kui ei lõpetaks
          Mancini
          Löw?
          Jorge Jesus

          Siia saaks küll veel nimesid.

          Kommentaar


            Kes asemele siis?[/QUOTE]

            Pellegrini on ka vaba mees

            Kommentaar


              Tegelikult, kokkuvõtvalt ma ütleks selle kohta nii, et ma ausalt ei tea kes oleks parim valik. Aga ma tean, et Wenger seda enam kahjuks ei ole.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Minu arvates hetkel ei ole väga häid variante Arsenali jaoks saadaval. Pepi oleks võinud proovida. Oma stiili poolest oleks nagu rusikas silmaauku sobinud, ja ma usun, et ta oleks ka Arsenali Cityle eelistanud aga magati maha.

                Üldiselt olen vaikselt samal meelel, et Arsene on end Arsenalis võibolla ammendanud, millest mul on Wengeri fännina muidugi väga kahju.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Üldiselt olen vaikselt samal meelel, et Arsene on end Arsenalis ammendanud, millest mul on Wengeri fännina muidugi väga kahju.
                  Minul samuti. Wenger on üks peamisi kui mitte peamine põhjus miks minust Arsenali fänn sai. Ma austan kõike mida ta elus ja jalgpallis esindab ning mida ta Arsenali heaks teinud on, kuid järjest enam ja enam märke viitab sellele, et Arsenali jaoks võiks olla kuskil keegi, kes suudaks enamat.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mask Vaata postitust
                    Kes asemele siis?
                    Näiteks tema.
                    Elu on lühike, pidu on pikk.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                      Tegelikult, kokkuvõtvalt ma ütleks selle kohta nii, et ma ausalt ei tea kes oleks parim valik. Aga ma tean, et Wenger seda enam kahjuks ei ole.
                      Seda. Kes iganes vähegi pädev ja võitlejahingega treener, kes meeskonda inspireerida suudab.
                      Ma küll sooviks Simeonet aga vaevalt see õnnestub. Oleks ideaalne meie laiskvorste tööle panema.

                      Kommentaar


                        Tervitan Mardisalu. Aastaid on möödunud, aga täpselt sama mnn oled. TV6-st ülekannet jälgijad saavad aru.
                        "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                        Kommentaar


                          Tubli esimene poolaeg arsenalilt, ainult 1 värav seni sisse imetud. Ma ütleks et kõik võivad rahule jääda. Inglise liiga keskmik sai võimaluse päris jalgpalli näha ja olen kindel et poisid on pärast mängu särgivahetuse üle väga rõõmsad ja saavad palju ekstra motivatsiooni. Barca samas edasi pluss järgmine hooaeg korralik üleminek Bellerini näol. Peab rahul olema.

                          Kommentaar


                            Ah jälle üks neist õhtutest, kus saab kinnitust negatiivne korrelatsioon meeskonna edukuse ja keskmise toetaja vaimse võimekuse vahel.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                              Kas inglased on täiesti otsa saanud seal maal?
                              Mis seal ikka, 'arry pukki ja läheb...

                              Kommentaar


                                Paras segadus sats ikka seal platsile pandud. Ma usun, ka et Wengerit lahti ei lasta, aga fännide pahameel juba nii suur, et äkki ise paneb ameti maha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X