320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    CLi A alagruppi sattusime - PSG, Arsenal, Basel, Ludogorets
    Lebo esimene-teine koht peaks olema. Et siis viimases voorus suudame päästa teise koha arvatavasti.

    Kommentaar


      coco ja marv, eks ma selgitan uuesti mis ma öelda tahtsin. Nimelt MU, Shity, Chelsea, Barcelona, Reali, Juventuse, Bayerni, PSG ja teiste "rikaste" klubide fännid ei vingu 24/7 finantsmuskli puudumise üle. Sellel lihtsal põhjusel, et seda on (okei, juve veidi sitt näide eelnevalt) piisavalt, et turul konkureerida. Küll aga on konstantselt pill lahti mõnel siinsel ja "tasakaalus eelarve" on ühalt kõvaks argumendiks oma klubi kaitseks ning teisalt ajendiks teiste klubide strateegiaid tögada.

      Nii, kõik olekski fine, sest nii tõesti on jah, et cashi loobitakse mujal natukene pohhuistlikumalt. viimased 2 kuud on käinud aga mingi hülgemöla sellel teemal, kuidas wenger on noku, sest ei ole nõus mingit mustafit (siiamaani ei tea kes ta on) mitmekümpi eest ostma ja ei suuda konkureerida.

      Et minu eelmise lehe jutt oligi viiteks, et tegelt me ühed plasticud kõik ja eks teie külas oldaks ikka väga rahul kui see 100 milkut oleks läinud higuaini ja ühe kaitsja peale. Et leppige sellega, et teil on lihtsalt sitt juhtkond, mitte ärge pugege mingite väärtuste taha siis kui parasjagu sobilik. Või vastupidi. Mõlemat aga ei saa.

      olge mõnnad. arsenal oli kunagi tegelt päris lahe tiim.

      Kommentaar


        Corner taken quickly...

        Kommentaar


          Algselt postitas Redman Vaata postitust
          Nahhui seda jama vaja oli. Me oleks võinud seda pulli vähemalt 2. Septembrini elus hoida. Paremas juhul jaanuarini.
          Giggs will tear you appart.

          Kommentaar


            No paistab, et Perez ja Mustafi tõesti tulemas lõpuks. Esimene tundub praeguse turu juures üsna mõistlik täringuvise - siiralt pole sellisest tondist kuulnudki aga viimane hooaeg statistiliselt ju väga hea - eks põhiküsimus ongi et kas suudab samas vaimus jätkata või ei. Eriti veel uues keskkonnas.
            Mustafi on küll teada tuntud nimi aga hind tundub ikka müstiliseks kiskuvat. Samas veel noor mees. Saksa koondises ka otsapidi - küllap tõuseb seal ka varsti põhimeheks. Eks see võib veidi seda hinda õigustada ja noh igasugu mangalad , stonesid ja Benatiad on ka viimasel ajal kalli raha eest liikunud. tundub et hetke turul on 30 milli juba üsna tüüphind hea keskkaitsja eest. Tõsi eestlaslikult teeb kadedaks Liverpool kes napsas Matipi ja Klavani kokku viieka ja kasti õlle eest aga noh eks meiegi saime Holdingu pennide eest.

            Nüüd ilmselt sisse rohkem ei tule - küsimus jääb kes välja lähevad. Ilmselt siiski mõned lahkumised on oodata - paar nooremat meest veel laenule ja ehk mõni deadwood saab ka maha lükata.

            Kommentaar


              Algselt postitas malagar Vaata postitust
              No paistab, et Perez ja Mustafi tõesti tulemas lõpuks. Esimene tundub praeguse turu juures üsna mõistlik täringuvise - siiralt pole sellisest tondist kuulnudki aga viimane hooaeg statistiliselt ju väga hea - eks põhiküsimus ongi et kas suudab samas vaimus jätkata või ei. Eriti veel uues keskkonnas.
              Mustafi on küll teada tuntud nimi aga hind tundub ikka müstiliseks kiskuvat. Samas veel noor mees. Saksa koondises ka otsapidi - küllap tõuseb seal ka varsti põhimeheks. Eks see võib veidi seda hinda õigustada ja noh igasugu mangalad , stonesid ja Benatiad on ka viimasel ajal kalli raha eest liikunud. tundub et hetke turul on 30 milli juba üsna tüüphind hea keskkaitsja eest. Tõsi eestlaslikult teeb kadedaks Liverpool kes napsas Matipi ja Klavani kokku viieka ja kasti õlle eest aga noh eks meiegi saime Holdingu pennide eest.

              Nüüd ilmselt sisse rohkem ei tule - küsimus jääb kes välja lähevad. Ilmselt siiski mõned lahkumised on oodata - paar nooremat meest veel laenule ja ehk mõni deadwood saab ka maha lükata.
              Ma sain aru, et Joel ja Chambo teevad ruumi, ülejäänud ansambel jääb samaks. Vist!

              Kommentaar


                Algselt postitas malagar Vaata postitust
                Mustafi on küll teada tuntud nimi aga hind tundub ikka müstiliseks kiskuvat.
                Kuna lepingutest pole minu teada veel räägitud siis on ka hinnast vara rääkida. Kui saavad selle eeldatud £35mln eest 5 aastase lepingu siis ei ole väga halb tehing.

                Perez'i puhul olen sama meelt. Kvaliteeti tundus olevat ja kuna lisaks väravatele leidub ka assiste siis ilmselt sobib ka mängustiiliga aga eks näis kuidas kohaneb.

                Kommentaar


                  Kellegi eelnevalt postitatud artikli järgi ei ole see üleminekusumma üldse oluline. Kui mõistliku palgaga signitakse, võib ka suuremat tasu lubada. Muidugi eks palga suurus käib üleminekutasuga veits käsikäes ka.

                  Ja Chambo viitab pigem Oxile, tema ilmselt ei lähe kuhugi

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
                    Ma sain aru, et Joel ja Chambo teevad ruumi, ülejäänud ansambel jääb samaks. Vist!
                    Debuchy võib olla vabalt lahkumas. Äkki ikkagi Gibbs ka - mine sa tea.

                    Kommentaar


                      Ma arvan, et Mustafi eest küsiti suhteliselt õiglast hinda, eriti arvestades seda, mis summasid hetkel kõik küsivad.
                      Kos - Mustafi keskkaitsepaar võib täitsa korralikuks kujuneda.
                      Matipi juurde tulles, siis ma usun, et pigem korras bust Liverpoolile, aga jah kui tasuta, siis tasuta.. Niipalju kui ma Schalket jälgisin, siis ääretult ebastabiilne vana. Juba mingi 3-4 aastat vähemalt "saab" maailmaklassiliseks keskkaitsjaks. Võib teha uskumatult häid mänge ja siis selliseid apsakaid sisse lasta, et hoia kahe käega peast kinni ja imesta, kuidas selline lõdvik nii kõrgel tasemel mängib.
                      Loodan, et söön oma sõnu ja saab 'poolis hakkama siiski.

                      Kommentaar


                        Noh ütlesin ju ise ka et see 30-35 tundub going rate olevat hea mainega kaitsjatele praegu. Tahab lihtsalt veidi harjumist. Möödas on need ajad kui 30 kaitsja eest kõigil lõua põrandasse vajutas .

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                          Kos - Mustafi keskkaitsepaar võib täitsa korralikuks kujuneda.
                          Matipi juurde tulles, siis ma usun, et pigem korras bust Liverpoolile, aga jah kui tasuta, siis tasuta.. Niipalju kui ma Schalket jälgisin, siis ääretult ebastabiilne vana. Juba mingi 3-4 aastat vähemalt "saab" maailmaklassiliseks keskkaitsjaks. Võib teha uskumatult häid mänge ja siis selliseid apsakaid sisse lasta, et hoia kahe käega peast kinni ja imesta, kuidas selline lõdvik nii kõrgel tasemel mängib.
                          Loodan, et söön oma sõnu ja saab 'poolis hakkama siiski.
                          Ise Bundesligaga just meeletult kursis pole aga siis sinu jutu järgi otsustades oleks Matip lihtsalt noorem Koscielny kloon ju. No jumal tänatud, et Klopp pole nii kõhklev kui Французский пенсионер ja Matipi meie eest ära napsas. Kahte Koscielnit pole nüüd küll keskkaitsesse vaja.

                          Kommentaar


                            Kui kogu mürast mingeid numbreid välja noppida ja uskuda, hoiab Wenger Stanile kokku mingi 10 miljonit eurot Mustafi tehingu (mõne nädalase) venitamisega.

                            Kommentaar


                              A Deportivo La Coruña Fan on Lucas Pérez

                              Kommentaar


                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X