320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
      Ma täitsa tahaks kohe teada mismoodi sa kõigest sellest infost mis siin ja internetis üldiselt juba olnud on, tegid järelduse, et "ainult Crystal Palace" teda tahab? Literally 5 viimast posti enne sind, räägivad sellest, et ta on Romaga isiklikel tingimustel kokkuleppele jõudnud ...
      tõesti ei ole uurinud eriti süviti selle mehega seonduvaid kõlakaid. ja Roma suhtes jäin kõhklevaks nende hardcore fänni Counti postitusi lugedes. pole jällegi kursis tagamaadega, aga Bournemouth...? tõesti paremat lahendust polnud?
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
        tõesti ei ole uurinud eriti süviti selle mehega seonduvaid kõlakaid. ja Roma suhtes jäin kõhklevaks nende hardcore fänni Counti postitusi lugedes. pole jällegi kursis tagamaadega, aga Bournemouth...? tõesti paremat lahendust polnud?
        Noh mis paremat - poisil on vaja kohta kus ta pääseks põhisse ja saaks tõestada, et suudab terve püsida regulaarselt mängides.
        Kuna ta seda suure tõenäosusega ei suuda, siis ei oma tegelikult erilist tähtsust kuhu ta läheb. Ilmselt tahtis ka inglismaale jääda laste pärast ja võib arvata et minekut mõne tõsisema konkurendi juurde poleks klubi heaks kiitnud.

        Kommentaar


          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
          tõesti ei ole uurinud eriti süviti selle mehega seonduvaid kõlakaid. ja Roma suhtes jäin kõhklevaks nende hardcore fänni Counti postitusi lugedes. pole jällegi kursis tagamaadega, aga Bournemouth...? tõesti paremat lahendust polnud?
          Milline see parem lahendus oleks olnud siis? Bournemouth otsene konkurent pole ja seal ta on põhis ning saab mänguaega. Kui saaks lõpuks enam vähem hooaja kirja ka seal (vähemalt 30 mängu), siis võib isegi asja saada.

          Kommentaar


            Nagu arvata oli, siis Lucase ja Mustafiga meie mercato ka sisuliselt lõppes. Wilshere'i laen tuli ehk üllatusena, kuid mitte ebaloogilisena. Meil oli 6 meest 2 koha peale ja valikus ~4-5s mees olles on sul raske comebacki üritada kuna minuteid on napilt. Me oleme aastaid palunud, et me enam ei arvestaks Wilshere'iga, vaid võtaks teda kui boonust, kui ta on saadaval. Nüüd see ka lõpuks nii on. Talle on antud võimalus oma fitnessi ja match sharpnessi tõestada, kui hooaeg kulgeb edukalt siis uks on lahti järgmiseks aastaks. Arvan, et Jacki ideaalpositsioon oleks see, mida hetkel mängib Santi.

            Suvega tuleb rahul olla. Ma usun, et tugeva 7/10 paneks hindeks. Kahjuks jäi toomata Walcotti asemele üks wide forward kelle peale saaks samamoodi loota numbrite osas nagu Alexise peale vasakul, samas Walcott on neid numbreid lauale pannud küll, kui pole vigastatud olnud. Siiski arvan, et tiitlijahis me võiks osaleda, aga kui me sealt välja kukume, siis ikkagi selle tõttu, et meie eesliinis on liiga palju ebastabiilseid ja väheproduktiivseid mehi.

            Keskväljaga olen kaadri osas rahul. Ainuke küsimus on, kas Ramsey suudab meeskonnale kasulik olla kuna Wenger ilmselgelt teda Cazorlale eelistama hakkab kohe kui ta terve on taas. Isiklikult arvan, et see on viga ning Cazorlaga mängides suudame me mänge palju paremini kontrollida, kuid eks me näe. Kaitses on vaja vigastusi vältida sest meie teine ešelon on kõik suures osas üpriski prügi (va. Holding keda on vara üldse kuhugi liigitada).

            Tiitlijaht on võimalik, kui ründes mängivad kõik mehed oma potensiaali välja, kui keskväljal Wenger puikpäisus meile kätte ei maksa ja kui kaitses väldime suuremaid vigastusi. COYG!
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              Suvega tuleb rahul olla. Ma usun, et tugeva 7/10 paneks hindeks.
              Ma küll nii helde ei oleks. Võib-olla kui võtta, et mis seisus me olime nädal tagasi, siis jah, lõpp hea - kõik hea.

              Aga suures plaanis oli täiesti tavaline Arsenali suvi, palju suitsu aga midagi nagu ei realiseeru. Xhakaga tegutseti jah kiirelt, kuigi seal olid ilmselt kokkulepped juba varem saavutatud. Edasine tegutsemine on aga pigem 1/10. Kas tahate öelda, et oleksime Mustafi-jahile läinud, kui BFG ei oleks vigastada saanud? Tõenäoliselt, kui Gabriel ka katki poleks läinud, oleks see üleminek vabalt toimumata võinud jääda. BFG ja Gabrieli vigastused panid Wengeri sundolukorda - reaalsuses oleks üks Mustafi vananeva BFG ja muidu kahtlase Gabrieli ette ära kulunud nii ehk naa.

              Ründajat Wenger nähtavasti üritas saada, see Vardy värk vist päriselt juhtuski, trolololololoo. Ilmselt käis koputamas ka teiste uste taga, a la 'Halloo, Atletico? Antoine Griezmann, 35 million pounds and one extra, no? Ok, thank You, have a nice day. Hallo, Olympique? Lacazette, 25 million pounds and two extra, no? OK, cheers. Jne. Lootis ilmselt kaa, et mingid tükid kuskil suurtes klubides õigesti paika kukuvad ja mõni Özil v Lexis kuskilt saadavale tekib. Kui oli näha, et sellist asja juhtumas ei ole, siis oli back-up variant olemas 'cheap release clause'ga, täpselt nagu talle meeldibki.

              Ründaja jebimisest saan ma veel mõneti aru, eks hetkel tulebki kas gämmelda mingite poolnimede peale või leppida sellega, mis sul on. Kõik maailmastaarid on kindlalt kinni oma klubides ja kui 'one season wonder' Jamie Vardy'gi juba sulle korvi annab, siis tulebki vaadata endale mõni Depori reisumees odava väljaostuklausliga. Aga see Mustafi diiliga nii kaua jebimine on täiesti kriminaalne, maksis meile Liverpooli vastu punktid. Selle diili oleks pidanud läbi suruma kohe peale BFG vigastust, mis oli mingi juuli algus?!? Ei, ootasime kuni asi aind hullemaks läheb ja läksime pooli vastu kahe greenhorniga avamängu peale. Andestamatu.

              Ma kasutaks sellist lähenemist, et hindaks iga täiendamist vaja olnud positsiooni kohta klubi tegutsemist:
              CB- 2/10. 2 selle eest, et üldse tehtud sai. Ok, Holding toodi juba varem sisse aga reaalselt League One'st 20 aastast meest ostes ei arvesta keegi, et ta peaks kohe esimeses kolmes premmi mängus uues klubi väljakule jooksma.
              CM- 10/10. Xhaka toodi varakult ära, talvises aknas egiptlane samuti, keskväli on tugev. Wlshere väljalaenamine samuti igati õige käik - ei mõista absoluutselt fännide hüsteeriat selle koha pealt.
              RW- 0/10. I stick with what I got, aka Theo and Ox. Vahepeal oli palju suitsu Mahrezi ümber, mis mõistagi hiljem osutus lihtsalt agendi vusserdamiseks parema kontrahti nimel.
              ST- 7/10. Loe ülalt. Muidugi Lucase näol tõi Wenger endale multitalendi, kes väidetavalt võib kõiki positsioone seal ees mängida - multitalendi!

              Ehk kokkuvõttes 19/40, elik siuke nõrk viis. Täpselt nõrk viis oli ka mul mõttes, enne kui seda posti kirjutama asusin.

              Kommentaar


                No eks see Lucac Perez ole ka suhteliselt 1-season wonder, lihtsalt paar aastat noorem kui Vardy, vast mitte nii nobe, aga samas eelmine hooaeg oli tõesti hea ja isegi Barcaga seostati teda pisut siin suvel. Eks ole näha kuidas hakkama saab.

                Kommentaar


                  Algselt postitas coco Vaata postitust
                  Ehk kokkuvõttes 19/40, elik siuke nõrk viis. Täpselt nõrk viis oli ka mul mõttes, enne kui seda posti kirjutama asusin.
                  Eks võib ka sinu, natuke negatiivsema vaatega, nõus olla ja seda CB toomise pusserdamist ma olen ka ise siin kritiseerinud kuid samas me siiski unustame ühe olulise fakti - Mustafi oli samamoodi koondisega EM-il nagu Özil ning suure tõenäosusega poleks Liverpooli mänguks jõudnud niiehknaa. Eliitründajate puudumist turul ei saa Wengeri süüks panna, seega tegelikult olin ma leppinud Giroudiga juba suve alguses ehk ainuke tõeliselt nulli ja kriitikat vääriv otsus on munade panemine sinna korvi kus neid hauduma peaks hakkama kaks peata kana ehk Ox ja Walcott.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    See EMil käis ei oleks olnud valmis buhuu tundub mulle Arsenali juures kummaline ja seda puudutas ka keegi sky pundititest. Et kui teiste klubide EMi poisid mängivad siis neil veel mitte. Võta näitena kasvõi Martial, mängis community shieldis juba, mis oli Liverpooli ja Arsenali mängust nädala jagu varem.Okei, ei kandnud EMil eriti kandvat rolli frantslaste koosseisus, puusalt võrdleks äkki minuteid Mustafi omadega + frantslased olid mängu jagu kauem EMil, et trenne ja asju ikka pidi kaasa tegema. Seega oleks vast ikka võinud/pidanud Liverpooli vastu väljakule jooksma kui diil oleks varem tehtud olnud.
                    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                      See EMil käis ei oleks olnud valmis buhuu tundub mulle Arsenali juures kummaline ja seda puudutas ka keegi sky pundititest. Et kui teiste klubide EMi poisid mängivad siis neil veel mitte. Võta näitena kasvõi Martial, mängis community shieldis juba, mis oli Liverpooli ja Arsenali mängust nädala jagu varem.Okei, ei kandnud EMil eriti kandvat rolli frantslaste koosseisus, puusalt võrdleks äkki minuteid Mustafi omadega + frantslased olid mängu jagu kauem EMil, et trenne ja asju ikka pidi kaasa tegema. Seega oleks vast ikka võinud/pidanud Liverpooli vastu väljakule jooksma kui diil oleks varem tehtud olnud.
                      Küsimus ei ole selles, et kas ei oleks saanud valmis. Ikka oleks. Lihtsalt klubil on varem paika pandud strateegia kaua keegi puhkusel saab olla ja millal pre-seasonile naastakse. Väntsutada selle paari mängu pärast ei ole ju mõtet - algne plaan oli Mertesackeri ja Gabrieliga peale minna - täitsa normaalne siiski. Siis kui vigastused plaani uppi lõid oli juba hilja hakata erakorralisi muutusi kellegi teise treeningreziimides ju tegema. Ehk et kõik on logish ja ei tasu neid taustsüsteeme mitte arvessevõtvaid punditeid siiski nii palju ka kuulata vaid ikka ise natukene mõelda.

                      Ning nendest varem valmis olnud meestest nii mitmedki said kohe vigastada: Lloris ja Payet näiteks.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Llorisel väravavahina vaevalt see vigastuse tekitas, et teda nüüd "liiga vara" mängu pandi.

                        Kommentaar


                          Ma ei tea - hamstring. Kõlab küll nagu puudulikust ettevalmistusest ja/või koormusest tingitud asi.

                          Ehk point on selles, et sa ei saa klubi materdada kahe kaikaga korraga. Ühest otsast anti koguaeg nuuti, et klubi koormab mehi üle, ei anna piisavalt puhkust ja mängitab kuni katki minnakse. Teiselt poolt tuleb, et nüüd nagu selle 1-2 mängu pärast oleks pidanud kõik Özilid ja Giroud' tagasi kiirustama ning kui üks neist hammy ja teine kubeme oleks ära tõmmanud esimeses mängus oleks jälle omakorda nuuti hakatud andma, et miks kiirustati.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Hoopis olulisem uudis on, et numbrid on väljas:



                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                              Ma ei tea - hamstring. Kõlab küll nagu puudulikust ettevalmistusest ja/või koormusest tingitud asi.

                              Ehk point on selles, et sa ei saa klubi materdada kahe kaikaga korraga. Ühest otsast anti koguaeg nuuti, et klubi koormab mehi üle, ei anna piisavalt puhkust ja mängitab kuni katki minnakse. Teiselt poolt tuleb, et nüüd nagu selle 1-2 mängu pärast oleks pidanud kõik Özilid ja Giroud' tagasi kiirustama ning kui üks neist hammy ja teine kubeme oleks ära tõmmanud esimeses mängus oleks jälle omakorda nuuti hakatud andma, et miks kiirustati.
                              http://www1.udel.edu/PT/PT%20Clinica...04/askling.pdf Ok, lugesin ka selle läbi ja ilmselt on sul õigus.

                              Kommentaar


                                Kus otsast me tiitlijahis osaleme? Ilma korraliku tipuründajata ei osale me mingis jahis. Kuna üldse viimati on mõni premmi võitnud ilma korraliku tipuründajata (sorri giroud seda pole ja ta nagunii läheb poole hooaja peal katki või kaotab vormi). Perez peab Vardyt tegema siis.
                                Özil võib neid maasikaid sinna ette lükata aga kui ikka ära ei lööda, siis pole midagi teha..

                                Walcottist ei hakka rääkimagi. Mees ikka oma hale vari. Äkki siis teeb sammu edasi


                                Ma pigem loodan ja ootan, et see aasta ennast CL esimesest voorust playoffides kaugemale mängitakse.

                                Esimese kahe mänguga juba kaotasime lollilt 5 punkti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X