320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    arsenal ja tiitlivõitluses osalemine... te olete ikka nii nunnud!

    Kommentaar


      Algselt postitas Mted Vaata postitust
      Kus otsast me tiitlijahis osaleme? Ilma korraliku tipuründajata ei osale me mingis jahis. Kuna üldse viimati on mõni premmi võitnud ilma korraliku tipuründajata (sorri giroud seda pole ja ta nagunii läheb poole hooaja peal katki või kaotab vormi). Perez peab Vardyt tegema siis.
      Özil võib neid maasikaid sinna ette lükata aga kui ikka ära ei lööda, siis pole midagi teha..

      Walcottist ei hakka rääkimagi. Mees ikka oma hale vari. Äkki siis teeb sammu edasi


      Ma pigem loodan ja ootan, et see aasta ennast CL esimesest voorust playoffides kaugemale mängitakse.

      Esimese kahe mänguga juba kaotasime lollilt 5 punkti.
      Kaotasime tõesti, aga arvesta, et meil oli praktiliselt kogu tuumik ka puudu nendes mängudes. Giroud muide ei ole katki peaaegu kunagi ning nüüd on tal reaalne alternatiiv Perezi näol olemas ehk on ka lootust vormi pikemaajaliseks säilitamiseks. Walcotti ja meie äärte üleüldise impotentsuse lahendaks ehk Xhaka-Cazorla keskväljapaar Coq-Elneny asemel

      Ma tean, et aastad on oma töö teinud enamus fännide psüühikas aga ärme nüüd enne kui hooaeg veel praktiliselt alanudki pole, juba alla anna!
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Üks mu lemmiklehti lihtsalt: https://theringer.com/has-jack-wilsh...146#.3elkfmu0k
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Algselt postitas Martin Vaata postitust
          Hea artikkel, Jack on legend!

          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            "Super Jackie Wilshire"
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust


                Saatejuht, see-eest:
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Kas keegi on siit Emirates staadioni tuuril käinud? Kuidas on? Täna käisin legendide mängul aga kaalun, kas tasub homme eraldi tuurile minna.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
                    Kas keegi on siit Emirates staadioni tuuril käinud? Kuidas on? Täna käisin legendide mängul aga kaalun, kas tasub homme eraldi tuurile minna.
                    Olen. Ikka tasub. Saad kogu stadka sisemuse ära näha. Alustad sealt kust mängijad bussiga saabuvad, mõlemad riietusruumid, mängueelne tunnel, mängijate pink - istu või sealsamal toolil kus Wenger, directors box, Diamond Club ja pressikaruum. Kevadel vist avati ka bossi kabinet ja see kõik on self guided tuuriga ehk vahi ja näpi kõike omas tempos ja kaua tahad. Võrreldes näiteks Juventuse tuuriga mis oli ainult guided ja kus riietusruumis isegi pilti ei lubatud teha, on Arsenali oma ikka väga väärt asi. Ise lähen reedel ja vaatan siis Arsene'i kabineti ka üle
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                      Ise lähen reedel ja vaatan siis Arsene'i kabineti ka üle

                      Kommentaar


                        Uuriks asjatundjatelt korduvalt küsitud teema kohta, Arsenali kodumängude külastamine. Plaanis kahekesi minna Arsenal - Swansea mängule ning uurinud juba varasemalt kirjutatud soovitusi / õpetusi. Kas oleks mõistlik red memberitena osta ning kas leidub siin foorumis kahte red memberi omanikku, kelle kaudu oleks võimalik osta? Nagu ma olen aru saanud, siis red memberina saab osta vaid ühe pileti? Või oskate midagi muud soovitada (näiteks staadionilt inimeste käest ostmine või saidid nagu näiteks - http://www.livefootballtickets.com/f...er-league.html ? ). Ühe kodumängu külastuse jaoks ei raatsi väga kahte red membershipi soetada, kuid soov oleks siiski kõrvuti istekohad saada. Mis oleks kokkuvõttes kõige mõistlikum lahendus mitmekesi minnes Teie varasemate kogemuste põhjal?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Andu Vaata postitust
                          Uuriks asjatundjatelt korduvalt küsitud teema kohta, Arsenali kodumängude külastamine. Plaanis kahekesi minna Arsenal - Swansea mängule ning uurinud juba varasemalt kirjutatud soovitusi / õpetusi. Kas oleks mõistlik red memberitena osta ning kas leidub siin foorumis kahte red memberi omanikku, kelle kaudu oleks võimalik osta? Nagu ma olen aru saanud, siis red memberina saab osta vaid ühe pileti? Või oskate midagi muud soovitada (näiteks staadionilt inimeste käest ostmine või saidid nagu näiteks - http://www.livefootballtickets.com/f...er-league.html ? ). Ühe kodumängu külastuse jaoks ei raatsi väga kahte red membershipi soetada, kuid soov oleks siiski kõrvuti istekohad saada. Mis oleks kokkuvõttes kõige mõistlikum lahendus mitmekesi minnes Teie varasemate kogemuste põhjal?
                          Kui osta ei raatsi, siis laena kaks Red Memberit ja ole punktipealt sel kellajal ticket office'isse logitud kui müüki tulevad. Saad vabalt 2tk kõrvuti ostetud. Muid ja paremaid variante ei oska soovitada kuna need piletimüügilehed võtavad ikka nii palju vahelt, et samahästi võid juba isikliku memberi ka teha.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Tänud vastuse eest!
                            Kas juhtub siin olema kahte lahket inimest, kes oleksid nõus väikese meene eest Red Memberit laenama?

                            Kommentaar


                              Oleneb, millal sa tagasi jõuad? Mul vaja, et Ludogoretsi mänguks saaks tagasi ehk kolmapäeva hommikuks.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Meil lennud ostetud 14 oktoober Tallinn - London ja 16 oktoober London - Tallinn

                                Kommentaar

                                Working...
                                X