320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Katk Vaata postitust
    Aga miks sa Giroud'i üldse siia sisse üritasid tuua?
    Kes see veel on

    Alexis on ikka see mees keda mina silmas pidasin. Minu jaoks on mees ulme, ja see on ka ainus põhjus, miks ma Arse mänge ka vaatan.

    Täpselt sama moodi nagu Manul on DG. Ulme, kuidas mees tassib. Sellised mängijad teevad lihtsalt kadedaks, siin pole midagi salata.
    Benitez: "In football, everything is a lie".

    Kommentaar


      Algselt postitas Drake Vaata postitust
      Ja tegelikult oli mu põhjus hoopis selles, et millegi pärast kogu maailmat kotib selle kunagise suurklubi tegemised. Terve hooaeg on kohtunike poolt taha pandud ja siis pärast ühte mängu on mingi kohtuniku ostmise jutud tagasi. Kedagi tundub et hoopis ei koti väikeklubi Arsenal, kellel kuidagi see hooaeg iga teine mäng "veab".
      ... ok sul on vägevam, happy?

      Kommentaar


        Algselt postitas Saver Vaata postitust
        Kes see veel on

        Alexis on ikka see mees keda mina silmas pidasin. Minu jaoks on mees ulme, ja see on ka ainus põhjus, miks ma Arse mänge ka vaatan.

        Täpselt sama moodi nagu Manul on DG. Ulme, kuidas mees tassib. Sellised mängijad teevad lihtsalt kadedaks, siin pole midagi salata.
        Manut tassib Ibra.

        Kommentaar


          Tänast mängu jääb iseloomustama Bellerini 2 kala, Xhaka total lühis, vähene rotatsioon ning üllatuslik fight back. Ses mõttes, et teatud mehed teatud klubides mängivad kõik hooaja mängud mis võimalik ja pingile neid ju ei panda (khm teate küll). Ei väida, et nüüd sama klass Alexis on aga Meie jaoks ta "Vital" player ja nii on.

          Loodetavasti Koss katki ple ja vaid oli toss väljas vähesest puhkusest.

          Hetkel vigased siis? Gibbs, Coq,Debuss, Jenks (no ei kannata pikka juttu), Mesut, Welpz recovery lane, Santi, theo, BFG ja Neny (afcon) ... unustasin kellegi? Isegi hästi vist, et nüüd noored peale kopsikus saavad.

          Kommentaar


            Sattusin eile ka mängu vaatama. Üks asi jäi mulle juba mitmendat korda silma.

            Nimelt see pole mingi saladus, et Arsenali mängujoonis näeb tihtipeale (eriti kui on ees oodata kaitse lahtimuukimist) seda ette, et äärekaitsjad tõusevad nii kõrgele ja nii tihti kui võimalik. Selles pole midagi imelikku ja põhimõtteliselt on ründefaasis Arsenali äärekaitsjad päris head. Ilmselt selle tõttu ka Bellerini siin ühe Hispaania hiiu poolt ka nooliti.

            Küll aga on Bellerin kaitsefaasis täiesti kohutav, ma ütleks, et ta on lausa kasutu. Ok, tegelikult ma võin eksida, 100%, isegi mitte 50% Arsnali mängudest pole ma vaadanud, aga selline mulje on küll jäänud, et mees vajaks aastast laenu kusagil Itaalia Seria A-s, et algtõed selgeks saada. Eile oli muidugi allakeskmise esitus, aga mõned vead positsioonivalikul, ründajale vastuminemisel on silmatorkavad ja ausalt öeldes häirivad. Kas ma olen mehe suhtes liiga karm või tal ongi neid oskusi vajaka?
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas Saver Vaata postitust
              Alexis on ikka täielik loom! Ilma temata nühiks Arse ilmselt Leicesteriga samat pinki.
              Ma saan aru, et tõugata on vaja ja võib olla ei ole sul pikemajalist jalkavaatamis kogemust aga mitte kunagi pole ükski mängija suurem kui klubi. Ei Arsenalis, ei Liverpoolis, ei kuskil mujal. Arsenal oli enne Alexist top 4 klubi ja on peale teda. Või lühidamalt ja lihtsamalt: vedä käteen.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                See 3 bou värav oli kyll imelik sest,xhakale määrati penalti sama vea eest..kellegil on ehk klippe kahest olukorrast..minu arust oli phmst 1-1le
                1979,2004...Have you ever seen Tottenham win the league?

                Kommentaar


                  "on Bellerin’s night…
                  He had a knock, he was uncertain to play. That’s the problem when you have only 48 hours, you have to play some players who come out of a game like Crystal Palace [with knocks]. We had three or four players who we had to wait for the warm up to see if they could play."

                  Koscielny-l olid pakud all, vigane pole

                  Tundub, et ainus kes pikemalt pildilt väljas on Coq. Isegi hästi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Sattusin eile ka mängu vaatama. Üks asi jäi mulle juba mitmendat korda silma.

                    Nimelt see pole mingi saladus, et Arsenali mängujoonis näeb tihtipeale (eriti kui on ees oodata kaitse lahtimuukimist) seda ette, et äärekaitsjad tõusevad nii kõrgele ja nii tihti kui võimalik. Selles pole midagi imelikku ja põhimõtteliselt on ründefaasis Arsenali äärekaitsjad päris head. Ilmselt selle tõttu ka Bellerini siin ühe Hispaania hiiu poolt ka nooliti.

                    Küll aga on Bellerin kaitsefaasis täiesti kohutav, ma ütleks, et ta on lausa kasutu. Ok, tegelikult ma võin eksida, 100%, isegi mitte 50% Arsnali mängudest pole ma vaadanud, aga selline mulje on küll jäänud, et mees vajaks aastast laenu kusagil Itaalia Seria A-s, et algtõed selgeks saada. Eile oli muidugi allakeskmise esitus, aga mõned vead positsioonivalikul, ründajale vastuminemisel on silmatorkavad ja ausalt öeldes häirivad. Kas ma olen mehe suhtes liiga karm või tal ongi neid oskusi vajaka?
                    Bellerin ehk tõesti ei ole kõige tugevamate kaitseomadustega äärekaitsja aga ta on tegelikult ka selles osas põhis mängides hea arengu teinud. Eile oli poisil lihtsalt tõsiselt sitt päev. Kõik räägivad 3 da Bournemouthi värava puhul et oli viga. Võib-olla oli ka aga minu jaoks näitas Bellerini eilset olekut see, et ta selle tüübi käest sprindis pika puuga pähe sai . Positsioonivalik siiski ehk nii hull polnud eile. Esimese värava puhul oli, kus pidi olema. Küsimus pigem, et kus oli Ramsey või Iwobi. Ma ei vaadanud hetke nii hoolega, et väita kindlalt kumb neist kahest parajasti paremal äärel sitsis aga see, kes sitsis oleks pidanud ka Danielsit katma.
                    Mu meelest Iwobi saab kuidagi palju kaitsefaasi tegemata tööd andeks. Özil töötab palju rohkem kaitsesse ja saab palju rohkem kolakat näiteks.

                    Kommentaar


                      See oli rohkem pikemaajalisem tähelepanek. Selle tähelepaneku taga on ilmselt see, et Bellerinist oli vahepeal palju juttu ja spekulatsioone ja seeläbi kuidagi sisemiselt ootan temalt rohkem kui ehk teistelt Arsenali kaitseliini mängijatelt. Aga jällegi tõele ei pretendeeri, kuna kõiki tema esitusi (isegi enamust) pole see hooaeg näinud.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Noh pikemaajalises plaanis saab üldiselt normaalselt hakkama kaitsetööga. Ei midagi hiilgavat tõesti aga noh normaalne äärekaitsja. Ja üldiselt on ikka kogu aeg paremaks läinud selles vallas. Kombineerituna kiiruse ja ründeoskusega tuleb juba päris püss poiss kokku

                        Kommentaar


                          Bellerin loodab oma kiirusele liialt. St et ta on tihti kergelt positsioonist väljas, teades et saab end jamadest kiirusega välja. Eile sai kõrvetada. Eilne mäng oli ilmselt tema halvim meie särgis, halvem kui kunagi borussia vastu. Ja too oli ta debüüt 18 aastasena CLis raskel võõrsilstaadionil hullu meeskonna vastu...

                          Pigem võiks rääkida elevandist ruumis. Petr Cech. Sorry, aga ma kuskilt ei näe neid räägitud +10 punkti hooaja peale mis ta väidetavalt väärt peaks olema. Ma ei ütle et ta on halb, ta ei ole halb - see hooaeg on ta täiesti keskpärane premmi väravavaht. Aga mul on siiski selline tunne, et tiitliambitsioonidega klubi(ma ei ütle et me seda oleme, sest taaskord on ju selgeks saanud et ei ole) esiväravavaht peaks olema midagi natuke enamat, kui lihtsalt suhteliselt kindel mees kinnastega. Tema väljalöögid/jaotus on üsna kesine, tema esimene post on läbisõiduhoov ja penaltitel teeks paremat tööd see plekist joll, üle kelle trennis karkasid harjutatakse lööma. Cechi penaltistatistika Chelseas 16/57. Arsenalis 0/8. Chelsea eest save% 0,28. Kui seda eilset ära ei tõrju, siis sa ei tõrjugi enam mitte ühtegi ära. Ja mees lõi täpselt sinna, kuhu telekapilt ütles, et lüüa meeldib. Cechil, tundub, polnud sellest kõige õrnemat aimu.

                          Mis sa Cechiga kindlalt saad, on kindlus standarditest. Poolakate ajastul oli see üks nõrgemaid kohti meil, pudistati neid kõrgeid palle teineteise võidu ja Ospina on samuti flappy-lite. Samas Ospina PSG vastu mõlemas mängus päästis meid korduvalt kaotusest kuid millal viimati tabasite end mõttelt, et Cech tõi punktid koju meile siin mängus? Ma laseks kolumblasel vahelduseks proovida.

                          Kommentaar




                            Opta meenutus Arsenali vastu liigas löödud penaltitest. Tagantjärele võib ilmselt argumenteerida küll selle kasuks, et seisa paigal keset väravat ja jääd lihtsalt pooltele ette.

                            Peterist aga ilmselt suuremgi elevant on endiselt too neetud keskväljapaar, mida paika ei paistagi saavat, vaatamata esialgu tundunud suurele valikule. Ükskõik millise variandiga kontrollitakse ikka liiga vähe palli ja ollakse liiga avatud. Võimalik, et aitab mõnevõrra see, mis varasemaltki - Coq-Cazorla töötamisse panustas ka Ramsey vajumine äärelt keskele appi.

                            Kommentaar


                              Keskväli valib ennast ise järgmised kuu aega - Coq tõmbas hammy ära, Elneny on AFCONil, Santi jätkuvalt väljas ja ratastooli laenasime ju välja. St Xhaka-Ramsey duo, harjuge ära. Ei saa isegi Xhakat eilse idiootsuse eest mänguks või kaheks pingile järelmõtlemist tegema jätta. Minu silmis ka viimane võimalus Ramsey jaoks, saab oma lemmikpositsioonis mängida ja kui nüüd ka tulema ei hakka, siis ilmselt ei hakkagi. Suvel on 2 aastat lepingut järgi, võiks mõelda optsioonile müüa.

                              Ox võib ka ju keskel mängida! Mingi hädavariant on tagavaraks, kui Ramsey oma hammy jälle ära tõmbama peaks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                                Manut tassib Ibra.
                                Seepärast ta Unitedisse toodigi.
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X