320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas MNa Vaata postitust
    Vigane(olematu)Aga samas jälle kui küsida eestlastelt kus täpselt Wales asub ja mis on pealinnaks, siis ilmselt tuleks ka üsna humoorikaid vastuseid ja jahmunud nägusid. Nii et võta sa siis kinni.
    Hahaaa, mulle meenub sellega seoses kaks daami Rooside sõja lõpumängus. Küsimus: nimeta riik Lõuna-Ameerikas. Esimene tädi: Aafrika. Ma purskesin naerma kodus diivanil. Aga ei, siis tuleb teine tädi ja ütleb sama küsimuse peale rõõmsalt: Chicago. Krt ma kukkusin vist diivani alla selle peale. Ja ei olnud mingid peast pooleldi dementsed O65 tädid vaid pigem sinna 30-40 vahele.

    No Xhakal nii mõnigi mutter logiseb, see on nende kingitud pennudega juba ammu selge. Punaseid kaarte võib ju välja vabandada aga fakt on see, et vana on juba 4-5 korda meeskonda alt vedanud. Kui selline destruktiivne käitumine väljakul, ja nagu näha ka lennujaamades jne, jätkub, siis jääb tema Arsenali karjäär üsna lühikeseks. Wengerile ei meeldi troublemakerid, küsige poolakalt mis juhtub kui dushiruumis suitsu teha? Või veel parem, uurige taani kroonprintsi käekäiku.

    Kommentaar


      Algselt postitas coco Vaata postitust
      Hahaaa, mulle meenub sellega seoses kaks daami Rooside sõja lõpumängus. Küsimus: nimeta riik Lõuna-Ameerikas. Esimene tädi: Aafrika. Ma purskesin naerma kodus diivanil. Aga ei, siis tuleb teine tädi ja ütleb sama küsimuse peale rõõmsalt: Chicago. Krt ma kukkusin vist diivani alla selle peale. Ja ei olnud mingid peast pooleldi dementsed O65 tädid vaid pigem sinna 30-40 vahele.
      Need Rooside sõja geograafiatemaatilised küsimused on üldse head.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas coco Vaata postitust
        No Xhakal nii mõnigi mutter logiseb, see on nende kingitud pennudega juba ammu selge. Punaseid kaarte võib ju välja vabandada aga fakt on see, et vana on juba 4-5 korda meeskonda alt vedanud. Kui selline destruktiivne käitumine väljakul, ja nagu näha ka lennujaamades jne, jätkub, siis jääb tema Arsenali karjäär üsna lühikeseks. Wengerile ei meeldi troublemakerid, küsige poolakalt mis juhtub kui dushiruumis suitsu teha? Või veel parem, uurige taani kroonprintsi käekäiku.
        Erinevalt torumehest ja kroonprintsist on Xhaka päriselt hea. Kohe ikka väga hea. Nagu Petit 2.0 või nii. Ja minumeelest peamiselt endaga kaasneva loo ohver (91 täklingut ja 4 kaarti vms ei ole nii traagiline, punastest on üks ikka täiesti naeruväärne). Loodetavasti on Wengeril talle siiski samapalju krediiti järel kui mul. PV4 sai ju oma etüüdid andeks.

        Kommentaar


          Ütleme nii, et kohe-kohe on õige aeg näidata, kas seal kupli all annab need segamini kruvid kuidagi paika sortida. Samas vaimus jätkates kaugele Wengeriga ei sõua. Tema mänguoskuse üle polegi keegi kunagi kahelnud. Kõik tema siiani tehtud rumalused on olnud, noh, pehmelt öeldes rumalad. Mõlemad penaltid, mõlemad punased on olnud täiesti ebavajalikud piirikompimised. Mees võiks aru saada, et tal on nüüd siuke pahapoisi imago kindlalt küljes ja lolli ei tasuks rohkem mängida.

          Xhakal on 19 premmi mänguga 2 punast. Vieiraga võrdluses:
          Patrick Vieira
          • Red Cards: 8
          • Appearances: 307
          • Red Card Rate: 1/38



          Ütleme nii, et Granitil on kurss kindlalt 4 punase peale. Ja iga punasega tuleb 3-4 mängu vahele jätta. Seega tekib küsimus, mis kasu on meil vennast, ükskõik kui briljantne tahes, kui ta kolmandik hooajast mängukeeldude tõttu vahele peab jätma? Lisaks, oleme küll premmis parim vähemuses mängiv tiim läbi ajaloo aga see on oskus, mida ma meelsasti ei rakendaks üleliia tihti.

          Kommentaar


            Koscielny sai kaks punast esimese kümne mänguga, kas polnud?
            Ja Xhaka on 24. Olen nõus, et 7 mängu mängukeeldu on esimesel hooajal absurdne, aga ikkagi. Happens. Lisaks on ilmselt lihtsam õppida Xhakal distsipliini kui järgmisel jorsil Xhaka moodi söötma.

            Kommentaar


              Mina isiklikult nende punaste pärast ka pahane ei ole tema peale - mõlemad olid küll piiri kompamised aga teadupärast väga-väga suur % sarnaseid olukordi punasega ei lõppe tavaliselt. Reegliraamatu järgi - jah, reaalses elus - ei.

              Penaltid on teine asi, mõlemad olid sellised kus ta ise saanuks ja pidanud vältima kohtunikule ja vastasele selle võimaluse andmist üldse. Ja noh, vaielda polnud ka kummagi osas eriti midagi.

              Seega, järgi ta mõtlema peab oma asjade üle ja ehk jõuab ka õigetele järeldustele.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Need punased mis olnud, las need olla ja ilmselt tuleb neid veel kuna see ongi Xhaka. Täklib või paneb jala nii, et ikka vastane saaks haiget ka natuke aga seda lambi errorisse minekut võiks vältida, loodetavasti suudab end parandada siiski ja pole lootusetu juhtum.

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Wenger 4 mänguks tribüünidele

                    Kommentaar


                      Loodetavasti Bould tuleb lühkarites kõikidele mängudele kohale.
                      Lisaks paluks natuke consistencyt ning saata kõik kohtunike suunas õeldud pahade sõnade autorid tribüünidele mängu ajal

                      Kommentaar


                        julgen pakkuda, et karistus anti eeskätt neljanda kohtunikuga füüsilisse kontakti mineku eest. musjöö pardjöö sai oma pusklemise eest vist seitse mängu? selles kontekstis tundub suht adekvaatne otsus.

                        lisaks see touchline ban on ju niikuinii täielik anekdoot, sama hästi võiks Mertesackerile neljaks mänguks triblamise keelu peale panna vms.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          julgen pakkuda, et karistus anti eeskätt neljanda kohtunikuga füüsilisse kontakti mineku eest. musjöö pardjöö sai oma pusklemise eest vist seitse mängu? selles kontekstis tundub suht adekvaatne otsus.
                          Seda jah, et sealt tuli enamus. Muidugi naljakas oli see kui mõttetu tõukega tegelt tegu oli, aga loll tegutsemine küll.
                          Alain sai mo teada headbuttimise eest selle karistuse, ei? Sedasi vaadates ei ole väga adekvaatne, aga muidu eks see ban ole jah pigem naljanumber kui tohib ikka tiimiga ühenduses olla seega nagunii mõttetu.

                          Kommentaar


                            pardon, minu viga - seitse sai headbutti eest, kohtuniku lükkamise eest vaid kaks. muudab asja.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              julgen pakkuda, et karistus anti eeskätt neljanda kohtunikuga füüsilisse kontakti mineku eest. musjöö pardjöö sai oma pusklemise eest vist seitse mängu? selles kontekstis tundub suht adekvaatne otsus.

                              lisaks see touchline ban on ju niikuinii täielik anekdoot, sama hästi võiks Mertesackerile neljaks mänguks triblamise keelu peale panna vms.
                              täiesti nõus mõlema poindiga

                              Kommentaar


                                Nugis, kus on keskväli täna ?🚼

                                Kommentaar

                                Working...
                                X