320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    giroud võiks ka vaikselt nagu uut lepingut küsima hakata või mis.
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

    Kommentaar


      Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
      giroud võiks ka vaikselt nagu uut lepingut küsima hakata või mis.
      Tegelt juba tegemisel/peaaegu tehtud.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Kandis kaptenipaela ka täna, kes märkas. Keegi tabavalt veel twitteris torkas, et peale väravat oleks võinud tähistamise asemel palli võrgust välja võtta ja keskringi viia. See pasatorm, mis taas tema peale pärast seda 3-3 väravat Bournemouthi vastu tuli, oli pisut veider küll.

        Kommentaar


          Tänane oli siis illustratsiooniks sellest, milline on Arsenali mängupilt pärast seda, kui Alexis ja Özil suvel maha müüakse. Mõnevõrra võiks lugu parandada mõlemale poolajale keskendumine.

          Kommentaar


            eks ta ole alatasa sitta kaela saanud, enamasti teenimatult, see käib vist asja juurde.

            Kommentaar


              Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
              Tänane oli siis illustratsiooniks sellest, milline on Arsenali mängupilt pärast seda, kui Alexis ja Özil suvel maha müüakse. Mõnevõrra võiks lugu parandada mõlemale poolajale keskendumine.
              Alexis oli väljakul Bournemouthi vastu, Alexis ja Özil olid mõlemad väljakul Evertoni ja City vastu. Asi on palju sügavam, kui lihtsalt kaks staarmängijat. Eelkõige taandub asi häälestatusele ja taktikatele. Ma ausalt arvan, et me oleks palju paremad mängides vanakooli head klassikalist 442 Giroud targetmanina ja Alexis toetamas kui see 4231 jama, mida me siin üritame mängida.

              Muutus peab toimuma väljaku ääres, ma siiralt loodan, et see jääb vanahärra viimaseks aastaks. Ammu oli aeg, 2014 peale kopsiku võitu oli väga hea hetk kõrvale astumiseks ja noore näljase treeneri leidmiseks. Me kõik sisimas ju teame, et neid kõige säravamaid karikaid me Wengeriga ei võida. See ei ole siin 1998 või 2002 või 2004, kus tiitlivõiduks pidid seljatama ühe, äärmisel juhul kaks konkurenti. See on uus, rahast tulvil Premier League kus 6-7 meeskonda jahivad top4 kohta, 4-5 meeskonda jahivad reaalselt tiitlit ja kõik ülejäänud on heal päeval võimelised suurtemate elu raskemaks tegema. See hooaeg küll pigem mitte sest tabel on top6 poole jõhkralt kaldu, aga näiteks eelmine hooaeg oli hea näide kaootilisest liigahooajast Inglismaal.

              Küll aga teeksid Alexise ja vähesemal määral Özili uued lepingud Wengeri järeltulija esmase elukese oluliselt kergemaks. Samas 300k nädalas pole neist ilmselt kumbki väärt, isegi praeguse täiesti käest ära jalgpallimajanduse kontekstis. Özilile 180, Alexisele 250 on igati õiglane ja aus nende mõlema suhtes. Kui aga see jonn, mida nad mõlemad siin erinevalt näidanud on, peale seda kui need 300 tuhhi nädalas jutud käima hakkasid, kaua veel kestab, siis minu poolest võivad nad mõlemad nahad teha. Võtku vanaisa Wenger ka kampa, ma olen kindel et PSG võtab nad kõik meelsasti vastu. Ilmselt läheb nii, et Wenger saab 2 aastat lisaks ja lemmiklapsele Mesutile annab 300k nädalas ja Alexis müüakse mingi näruse 35m eest Citysse/manusse. Sa lihtsalt kurat tead juba et see raisk niimoodi lõpuks läheb.

              Kommentaar


                Algselt postitas coco Vaata postitust
                Ilmselt läheb nii, et Wenger saab 2 aastat lisaks ja lemmiklapsele Mesutile annab 300k nädalas ja Alexis müüakse mingi näruse 35m eest Citysse/manusse. Sa lihtsalt kurat tead juba et see raisk niimoodi lõpuks läheb.
                Vot mind see tohutu negativismilaine veel kõige selle osas tabanud ei ole. Wenger jääb, see on suht selge. Lihtsalt pole leitud veel sobivat hetke teatamiseks. Kõik vähegi vajalikumad (ning ka mõned mittevajalikumad) rollimängijad uuendavad ka. Ning küll uuendavad ka Özil ja Alexis. See möll nende pikenduste üle on nii täistuuridel käima tõmmatud meedias, et tundub nagu meid oleks kohe tabamas apokalüpsis. Samas, nii vähe kui mõlemad mängija enda poolt on tulnud, siis paistavad eluga rahul ja õigete tingimuste puhul valmis pikendama. 300k p/w see summa kindlasti olema ei saa, ei tasu üldse uskudagi, et selliseid summasid taga aetaks. Lihtsalt seal on omad faktorid mis ilmselt hetkel takistavad neid asju lõpuni viimast, kuid mingisuguseid drastilisi Nasri-Cesc stiilis lahkumisi ma küll ei usu juhtuvat. Ajad on teised.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Vaadates palju teised superstaarid Euroopas teenivad, siis Alexis on vabalt 250k/w väärt.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                    Vaadates palju teised superstaarid Euroopas teenivad, siis Alexis on vabalt 250k/w väärt.
                    Jaa, ikka. Selles kontekstis on iga hästi performiv mängija "300k p/w" väärt kui sa nad Rooneyga võrdlusesse paned. Lihtsalt alati see nii ka ei käi. Eks nii Özil kui Alexis saaks kuskil omale "väärilise" palga ja kõik muu, lihtsalt alati need asjad ei ole nii must-valged. On veel palju teisi küsimusi, mis mängjaid huvitab - millises liigas meeskond mängib, milline roll temal meeskonnas on, kes on treener, kes on meeskonnakaaslased, mis linnas meeskond asub jne jne. Kõik need faktorid kokku ja enam polegi väga suurt vahet kas sa teenid ühes kohas 220k või teises kohas 250k või kolmandas kohas 300k. Lihtsalt, nagu öeldud, tuleb leida see kuldne kesktee.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Üpris huvipakkuv kaheosaline artikkel Arsenalist ja kelle omanduses ta on olnud, on praegu ja kuidas see toimus.


                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        Jaa, ikka. Selles kontekstis on iga hästi performiv mängija "300k p/w" väärt kui sa nad Rooneyga võrdlusesse paned. Lihtsalt alati see nii ka ei käi. Eks nii Özil kui Alexis saaks kuskil omale "väärilise" palga ja kõik muu, lihtsalt alati need asjad ei ole nii must-valged. On veel palju teisi küsimusi, mis mängjaid huvitab - millises liigas meeskond mängib, milline roll temal meeskonnas on, kes on treener, kes on meeskonnakaaslased, mis linnas meeskond asub jne jne. Kõik need faktorid kokku ja enam polegi väga suurt vahet kas sa teenid ühes kohas 220k või teises kohas 250k või kolmandas kohas 300k. Lihtsalt, nagu öeldud, tuleb leida see kuldne kesktee.
                        Väga tähtis punkt mis sul märkimata on jäänud, mis kohe seal peale raha või osadel enne raha olema on võitmine. Alexise ja Özili sugused mehed tahavad võita liigat ja CL-i, mitte ainult FA kopsikut.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas QRkood Vaata postitust
                          Väga tähtis punkt mis sul märkimata on jäänud, mis kohe seal peale raha või osadel enne raha olema on võitmine. Alexise ja Özili sugused mehed tahavad võita liigat ja CL-i, mitte ainult FA kopsikut.
                          Ülehinnatud. Kui nad oleks ainult võita tahtnud siis 1) nad poleks lahkunud oma eelmisest klubidest 2) nad oleks kohe valinud sellise klubi kus siis sinu definitsiooni kohaselt alati võidab midagi, garanteeritult (umbes 2-3 klubi maailmas, peale nende kus nad juba olid). Ning ka need kõik minu loetletud nõuded on täidetud.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            Kui nad oleks ainult võita tahtnud siis 1) nad poleks lahkunud oma eelmisest klubidest 2) nad oleks kohe valinud sellise klubi kus siis sinu definitsiooni kohaselt alati võidab midagi, garanteeritult. Ning ka need kõik minu loetletud nõuded on täidetud.
                            Ma pole väitnud, et nad ainult võita tahavad. Lihtsalt see oli su loetelust puudu. Kõik su nimetatud asjad on väga õiged ja ma usun ka, et need on täidetud.
                            Küll Wenger räägib kõigile oma uutele meestele(ma ei pea silmas madalamate liigade tulevikulootusi), et nemad on ainult see viimane lüli, kes on puudu võitmaks liiga ja mis kõik veel. Nad tulevad ka Arsenali võitma ja kui see usk hakkab ära kaduma, siis ei tule ka sinna lepingule nii kiirelt seda allkirja.
                            See on puhtalt minu arvamus, ega mina tea ju tegelt mida nad mõtlevad.

                            Kommentaar


                              ega keegi tea, mida nemad mõtlevad. paraku, nagu elu näidanud on, siis suurimat rolli mängib ikkagi palk ja kui see pole maailma tasemel, on raske ka maailma tasemel mehi kuskil kinni hoida nende teiste argumentidega. need teised jutud reeglina on ikka rohkem ilustuseks seal juures.

                              Kommentaar


                                Kui neid ainult palk huvitaks, siis oldaks ka kuskil Hiinas. Üldiselt nagu ma ütlesin, see on kõikide faktorite summa ning kompromiss ulme ja reaalsuse vahel. Reaalsus on see, et mängijad ise on vihjanud, et nad on nõus jääma samas kui meedia ja hüsteerikud on üles tõmmanud nii suure hulga tolmu ei millestki, mis varjutab inimeste ratsionaalset mõtlemist.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X