320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Arsenal\'

    Vaikne küsimus tagumisest pingist: kas saaks eelmise aasta champions league statistika ka? alagrupist saite vist küll kuidagimoodi edasi, aga mis siis toimus?

    Tagantreast lisaksin veel ka mõned Arse*ali saavutused eelmisest aastast koduliigas http://www.4thegame.com/stats/2001-2002/teamtempers/

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Arsenal\'

      Originally posted by muurek
      Vaikne küsimus tagumisest pingist: kas saaks eelmise aasta champions league statistika ka? alagrupist saite vist küll kuidagimoodi edasi, aga mis siis toimus?
      ma pole päris kindel, aga minuteada saadi alagrupist lausa võitjana edasi ning 2 vooru järel juhitakse ka vahegruppi? kas mitte lausa ajaxi, valencia ja roma enda ees?

      Tagantreast lisaksin veel ka mõned Arse*ali saavutused eelmisest aastast koduliigas http://www.4thegame.com/stats/2001-2002/teamtempers/
      võitjate üle kohut ei mõisteta. üsnagi naeruväärne on väita, et võidetu väärtust vähendavad selle saavutamise protsessis saavutatud kollased kaardid, või kuidas?

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Arsenal\'

        Lõpuks ometi lõi Inglise karika sarjas Bergkamp ka oma 100 värava ära!

        Arsenal-Oxford 2-0 (1-0)
        juhei!! go Arsenal!

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Arsenal\'

          See karikamäng Oxfordiga oli üsnagi hall lugu - Bergkampi 100s Arsenali eest polnud absoluutselt tüüpiline \"Bergkampi värav\" vaid oli selline tavaline inglise liiga \"scappy goal\". peale arsenali avaväravat jäi oxford endiselt mängima üllatuslikult suhteliselt kaitsva orientatsiooniga - millega ka mäng rikuti. Franny Jeffers tundub väga hea olevat viimasel ajal, Kanu karjääri Gunnerite eest võib vist sellega lõppenuks lugeda. Upsoni kohta ei oska selle mängu põhjal suuremat öelda, kuna tal lihtsalt suuremat teha polnud. Aga noored Svard (midfield) ja Bentley (forward) saavad loodetavasti tulevikus üha rohkem mänguaega, kuna näevad välja väga andekad.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Arsenal\'

            nagu mina kommentaaridest lugesin oli jeffers terve trobikonna häid väravavõimalusi kihva keeranud. kuidas see asi nyyd täpselt oli. palun selgust.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Arsenal\'

              jeffers oleks tõesti võinud kroonida mängu väravaga (võimaluste vähesuse üle ei saa kurta) - aga ma mõtlesin just seda väljakul liikumist, sööte jne. ta tekitas võimalusi (mida oleks võinud lüüa) ja söötis ka Bergkampi värava. mu meelest peaks Wenger frannyt hetkel rohkem usaldama.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Arsenal\'

                Arsenali vastane siis FA Karika 4ndas ringis on mighty Farnborough Town. Conference\'s praegu 8ndat kohta hoidev Farnborough omab mänguks koduväljakuõigust, kuid kuna väljakut jagatakse - siis võib leida aset mängu ületoomine Highbury\'le.

                Farnborough manager Graham Westley ütles Sky Sportsile: \"On the day, there will be 11 players from both sides on the pitch, but if our players look at them as superstars we may as well give them the tie now. The dangers for Arsenal are thinking they have an easy passage into the next round and underestimating us. Arsene must have known we were coming up because he rested (Thierry) Henry at the weekend!\"

                Westley lisas:\"Getting them to concentrate now should be very easy because there is something very big to play for. My job has been made easier by what\'s happened today. We won\'t reach the promotion play-offs without good performances and they will all be playing for shirts between then and now.\"

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Arsenal\'

                  Tagantreast lisaksin veel ka mõned Arse*ali saavutused eelmisest aastast koduliigas http://www.4thegame.com/stats/2001-2002/teamtempers/
                  Rahvas tahab ju verd näha.... ok-ok, rumal nali. Aga eks kohtunikkudel tulevad need kaardid sealt taskust Arsenali vendade vastu suht kergelt välja ka. Aga Arsenal-Chelsea mängu vaadates ajasid mingid Manju fännid mul küll südame pahaks - ei jaga mängust midagi, nõuavad valjuhäälselt Arsenali omadele punaseid kaarte ja ajavad üldse iba suust välja..... loodan sügavalt, et nad Arsenali pooldajateks ei hakka, kui meie poisid peaks järgmistel aastatel Inglismaa edukamaks klubiks tõusma (enamus ManU fänne on ju sellised, et lemmiku on valinud selle järgi kes rohkem võidab, kas pole ....)
                  Go Gunners!!

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Arsenal\'

                    Pada s6imab katelt. Arsenali f2nnidki on enamuses tekkinud aastatel 1998 ja 2002. Ei tea miks? Ja kohtunikud on loomulikult Arsenali vastu.
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Arsenal\'

                      Originally posted by Jaan
                      Pada s6imab katelt. Arsenali f2nnidki on enamuses tekkinud aastatel 1998 ja 2002. Ei tea miks?
                      No täpselt mida sa nüüd sellega tahad öelda? See, et sa oled endale avatariks valinud vähemeduka klubi sümboli, näitab midagi sinu kui inimese kohta? Arsenali fännid ei ole enamuses tekkinud neil aastatel, täiesti kindlalt mitte. Või siis ei ole need Arsenali fännid. Aga sa tead seda ilmselt isegi, kuid ei saanud jätta sõna võtmata.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Arsenal\'

                        Originally posted by Jaan


                        Pada s6imab katelt. Arsenali f2nnidki on enamuses tekkinud aastatel 1998 ja 2002. Ei tea miks? Ja kohtunikud on loomulikult Arsenali vastu.

                        Hmm, üldiselt ei ole kellegi asi, millistel põhjustel ja millal sai just see klubi minu lemmikuks...Tiba väär arusaam, et kes on toetaja alates 5ndast klassist on see ÕIGE ja need, kes tulid hiljem on VALED...Vabandan, et see pole just see õige koht,kus seda arutada..seda on juba kusagil mujal ka tehtud.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Arsenal\'

                          Originally posted by SleepWalking


                          Conference\'s praegu 8ndat kohta hoidev Farnborough omab mänguks koduväljakuõigust, kuid kuna väljakut jagatakse - siis võib leida aset mängu ületoomine Highbury\'le.
                          Üks alternatiiv on veel Readingi Madejski staadion. Pealtvaatajaid mahuks sinna 20000 võrra rohkem kui Farnborough platsile, klubi pääseks võõrsil mängimisest ja raha saaks ka enam. Variant võiks käiku minna vaid juhul, kui Reading replay Walsalli vastu kaotab.
                          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Arsenal\'

                            Originally posted by SleepWalking

                            No täpselt mida sa nüüd sellega tahad öelda? See, et sa oled endale avatariks valinud vähemeduka klubi sümboli, näitab midagi sinu kui inimese kohta? Arsenali fännid ei ole enamuses tekkinud neil aastatel, täiesti kindlalt mitte. Või siis ei ole need Arsenali fännid. Aga sa tead seda ilmselt isegi, kuid ei saanud jätta sõna võtmata.
                            Sa l2hed minu s6nav6ttude peale alati v2ga leili. Kas ma ei meeldigi Sulle? Kas Sa ei saanud h2sti aru, millisele lausele ma vastasin? Tahad, ma seletan uuesti yle? Muuseas, sellep2rast ma kyll ei p6e, et hetkel Arsenal edukam on kui Newcastle.
                            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                            The Special One

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Arsenal\'

                              Originally posted by Jaan
                              Sa l2hed minu s6nav6ttude peale alati v2ga leili. Kas ma ei meeldigi Sulle? Muuseas, sellep2rast ma kyll ei p6e, et hetkel Arsenal edukam on kui Newcastle.
                              oi, muidugi sa meeldid mulle, millest selline küsimus aga mina põen, et arsenal on newcastle\'st edukam, pead ju mind seega gloryhunteriks ...

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Arsenal\'

                                N2ita, palun, kus ma ytlesin, et Sina gloryhunter oled? Lihtsalt yldine tendents on selline, et sitasti esinevatele v6istkondadele tekib f2nne v2hem. Ja Arsenalile on viimasel ajal palju f2nne tekkinud. Lihtne, kas pole? Ka mina ise hakkasin Newcastle\'i pooldajaks ajal, mil tiim heitles meistritiitli nimel. P6hjuseks oli kyll minu ebasympaatia Manyoo ja yhe teatud prantslase suhtes.
                                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                                The Special One

                                Kommentaar

                                Working...
                                X