320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Arsenal\'

    Rebrovi Arsenali tulek tõepoolest kahtlane.
    Wenger on tema vastu huvi tundnud küll ning olevat artikli järgi ikka veel nii meelestatud, kuid kas Arsenalil pole piisavalt ründajaid seni? Muide, mis lugu Kanuga on olnud (see on mulle väga häguseks jäänd). Nii palju kui mina Rebrovi näind olen ja temast tean arvata, leian antud jutu suhtes üldiselt väga kahtlev olla. Kas temast saaks siis kuues ründaja järjekorda ootama pikas pikas reas.
    Kus on Jermaine Pennant?

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Arsenal\'

      Originally posted by vare
      Kus on Jermaine Pennant?
      Laenatud Watfordi.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Arsenal\'

        Ja-jaa... Aga millal ta Arsenali põhikoosseisu saab? Küsimus A. Wengerile.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Arsenal\'

          Originally posted by vare
          Ja-jaa... Aga millal ta Arsenali põhikoosseisu saab? Küsimus A. Wengerile.
          Oi oi oi, tuhat vabandust. Oleksin ma vaid aimanud, et tema ka meie tagasihoidlikku foorumist loeb...
          Tegelikult ootan isegi Pennanti läbimurret. Inglise koondise tuleviku mõttes. Kuigi viimati nähtud Millwall-Watford liikus terve võõrsil mänginud meeskond nagu aegluubis, paistis see noormees ainsana mõne ilusa sähvatusega silma.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Arsenal\'

            Järjekordse valge mehe suutsite te kah nüüd ära ajada: Upson siis Birminghami Mõni tore neegripoiss jälle asemele tulemas?
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Arsenal\'

              Originally posted by Martin


              Järjekordse valge mehe suutsite te kah nüüd ära ajada: Upson siis Birminghami Mõni tore neegripoiss jälle asemele tulemas?
              Neegrist prantslane, arvan ma...

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Arsenal\'

                Originally posted by Magpie

                Neegrist prantslane, arvan ma...
                Ärme muutume kohe rassistideks. Ikkagi inimene.
                Vaikus

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Arsenal\'

                  Originally posted by mcnamara
                  Tegelikult ootan isegi Pennanti läbimurret. Inglise koondise tuleviku mõttes. Kuigi viimati nähtud Millwall-Watford liikus terve võõrsil mänginud meeskond nagu aegluubis, paistis see noormees ainsana mõne ilusa sähvatusega silma.
                  Pennant on selline Piresi - Bergkampi - Edu - Henry tyypi luxury-player ehk et Parlouri ja Vieira kombel teda taklamas ei na\"e. Aga justnimelt selliseid lo~hkuvaid ma\"ngijaid tundub hetkel rohkem olevat vaja - sest Piresi na\"iteks Pennant ikkagi asendada adekvaatselt ei suuda. Eelnevaga tahtsin o\"elda, et kardetavasti ei jo~ua Pennant oma aega Arsenalis a\"ra oodata.

                  Upsoni minek oli paratamatu kui ei olnud no~us pingil ootama - tuli minna. Mis siia see nahava\"rv kyll puutub? Ah eks selle ro~hutamine ytleb vast midagi ka ro~hutaja kohta.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Arsenal\'

                    Originally posted by Martin


                    Järjekordse valge mehe suutsite te kah nüüd ära ajada: Upson siis Birminghami Mõni tore neegripoiss jälle asemele tulemas?
                    just see oli mul ka mõttes. muidu ei ole wengeri transferidel midagi viga olnud, kuid antud juhul tuleb upsoni minemalaskmisega vist suur altminek. on tegu siiski yliandeka mängijaga.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Arsenal\'

                      Originally posted by SleepWalking
                      Mis siia see nahava\"rv kyll puutub? Ah eks selle ro~hutamine ytleb vast midagi ka ro~hutaja kohta.
                      Midagi eriti ei puutu, ära otsi tonti. Lihtsalt on ju tore oodata päeva, mil 11 musta meest jooksevad punases (või siis tumesinises) vormis lõpuks väljakule. Rahvaste sõprus.

                      Muud erinevad rekordid on juba ju sellel hooajal löödud - kõigi kontingentide mängijad korraga ühes meeskonnas väljakul. Samuti 11 erinevast rahvusest meest korraga platsil ühes meeskonnas. Arsenalil on varsti vast lihtsalt ideaalne võimalus endi jäädvustada ajalooraamatutesse. Hetkerekord on vist 8. Muidugi väravavahiga tekib probleeme, kuid 10 on täiesti reaalne.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Arsenal\'

                        pennant ei peagi ju piresi asendama.. nad võivad erinevatel äärtel mängida
                        Pärtel Tomberg

                        isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                        http://www.isepankur.ee
                        info@isepankur.ee

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Arsenal\'

                          Muud erinevad rekordid on juba ju sellel hooajal löödud - kõigi kontingentide mängijad korraga ühes meeskonnas väljakul.

                          Kes see austraallane Arsenalis on?
                          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                          The Special One

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Arsenal\'

                            antarktise mängijaid pole ka veel kohanud, aga äkki neid hoitakse austraalia sägadega kusagil kinni ??
                            Pärtel Tomberg

                            isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                            http://www.isepankur.ee
                            info@isepankur.ee

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Arsenal\'

                              Originally posted by Jaan

                              Muud erinevad rekordid on juba ju sellel hooajal löödud - kõigi kontingentide mängijad korraga ühes meeskonnas väljakul.

                              Kes see austraallane Arsenalis on?
                              A siin ple ju kontinentidest midagi räägitud, iseasi mis kontingentide all mõeldud on...
                              Supplies!

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Arsenal\'

                                Originally posted by vandersell


                                Originally posted by Jaan

                                Muud erinevad rekordid on juba ju sellel hooajal löödud - kõigi kontingentide mängijad korraga ühes meeskonnas väljakul.

                                Kes see austraallane Arsenalis on?
                                A siin ple ju kontinentidest midagi räägitud, iseasi mis kontingentide all mõeldud on...
                                Õnneks kõik teised saavad ka läbi tükivigade aru

                                Ma ei öelnud, et Arsenal selle rekordi lõi. Tegemist oli siiski Evertoni saavutusega. Erinevate riikide mängijad jällegi Fulhami oma. Kui ma nüüd ei eksi
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X