320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Arsenal\'

    Originally posted by Fitibaldi


    minu südame teeb selline tulemus muidugi soojemast soojaks..
    loodame, et järgmisel nädalal ei pääse arsenal viigigagi..:P
    Eks öeldakse ikka, et kahjurõõm on see kõige suurem rõõm...Nii ütlesid juba vanad eestlased ja ütlen ka mina...Kuid pean sind kurvastama: Arsenal toob Amsterdamist 3 punkti igal juhul ära.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Arsenal\'

      nu, näis näis, kerge ei saa olema arsenalil ajaxi ega ka manul (eeldatavalt) taas põhirivistuses juve vastu...
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Arsenal\'

        Originally posted by Fitibaldi


        minu südame teeb selline tulemus muidugi soojemast soojaks..
        loodame, et järgmisel nädalal ei pääse arsenal viigigagi..:P

        Mida värki mees, Ajaxil lihtsalt joppas- ma ei viitsi seda isegi rohkem kommenteerida!1!

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Arsenal\'

          Arsenal võix Amsterdamis võidu ära võtta ja Valencia võix Roomalt kotti saada. Arsenal saax siis grupis liidriks. See olex tegija.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Arsenal\'

            Originally posted by Fitibaldi


            minu südame teeb selline tulemus muidugi soojemast soojaks..
            loodame, et järgmisel nädalal ei pääse arsenal viigigagi..:P

            Mida värki mees, Ajaxil lihtsalt joppas- ma ei viitsi seda isegi rohkem kommenteerida!1!
            See küll pisuke liialdus. Nägin ka seda mängu ja ütleksin oma erapoleetusega, et Ajax teenis oma punkti sellest mängust auga välja.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Arsenal\'

              Originally posted by siim s
              See küll pisuke liialdus. Nägin ka seda mängu ja ütleksin oma erapoleetusega, et Ajax teenis oma punkti sellest mängust auga välja.
              erapooletus my a**e ...

              aga tänasest mängust - free scoring gunners are back! nyyd jääb wengeri lahendada küsimus, et kuidas koduliigas näidatud vorm konverteerida euromängudesse ... 5-1 just siis, kui kartsin, et see maine roadi mäng võib osutuda üheks komistuskiviks ... impressive.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Arsenal\'

                Originally posted by siim s
                See küll pisuke liialdus. Nägin ka seda mängu ja ütleksin oma erapoleetusega, et Ajax teenis oma punkti sellest mängust auga välja.
                erapooletus my a**e ...
                Miks sa tõmbled. Lihtsalt räägin seda mida nägin. Ja Arsenal ja Ajax mõlemad mahuvad minu top 5-te, nii et mul pole põhjustki arsenali mustata.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Arsenal\'

                  Jube tobe lugu ikka, kui ma lõpuks leidsin pubi, kus arsenali mängu näidati, oli juba 15 min mängitud ja henry veeretas parasjagu 3-0 ja mul jäigi \"mäng nägemata\" , samas olin ma mängu üsna hirmuga oodanud, sest Arsenali viimased mängud (va manu vastu) pole just väga kindlad olnud. Nüüd igatahes süda hoopis kergem, Manu sai boltoni vastu viigi ja seda ka jälle viimase minuti väravast - nüüd 5 punkti vahet ja natuke kergem. Samas Newcastle tundub aina paremaks minevat. Võidud järjest tulevad ja minu arvates on neil Meistrite Liiga koht järgmiseks hooajaks käes.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Arsenal\'

                    Ashley Cole on väljas 4-6 nädalat hernia-operatsiooni tõttu, mis muudab kahtlaseks ka tema osalemise Inglise koondise mängudes Liechtensteini (ja Türgi) vastu. Väga suureks probleemiks Arsenalile see ei tohiks osutuda, kuna pingilt on võtta Gio van\'i näol Hollandi koondise left-back.

                    Samuti on (üllatus-üllatus!) FA vaadanud Arsenal-West Hami mängu videot ja leidnud jälle võimaluse Bergkampi karistada, seekord siis küünarnuki toetamise eest Lee Bowyeri põsele. Huvitav, kas samasugune aktsioon võetakse ette ka hr. Sheareri vastu vaadates üle nädalavahetuse Leedsi mängu? Huvitav, kas FA huvi on tekkinud tänu sellele, et 10 mängu enne hooaja lõppu on Arsenali vahe jälitajatega 5 punkti?

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Arsenal\'

                      Originally posted by SleepWalking
                      Huvitav, kas FA huvi on tekkinud tänu sellele, et 10 mängu enne hooaja lõppu on Arsenali vahe jälitajatega 5 punkti?

                      mis ajast sinagi paranoiliseks oled hakanud?
                      ic
                      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Arsenal\'

                        Originally posted by rohelineKonn


                        Originally posted by SleepWalking
                        Huvitav, kas FA huvi on tekkinud tänu sellele, et 10 mängu enne hooaja lõppu on Arsenali vahe jälitajatega 5 punkti?

                        mis ajast sinagi paranoiliseks oled hakanud?
                        ic
                        ma isegi väheparanoliline, see ju nii ... 39 (!) päeva peale intsidenti otsustatakse lähiajal võtta vastu otsus ...

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Arsenal\'

                          Originally posted by SleepWalking


                          Originally posted by rohelineKonn


                          Originally posted by SleepWalking
                          Huvitav, kas FA huvi on tekkinud tänu sellele, et 10 mängu enne hooaja lõppu on Arsenali vahe jälitajatega 5 punkti?

                          mis ajast sinagi paranoiliseks oled hakanud?
                          ic
                          ma isegi väheparanoliline, see ju nii ... 39 (!) päeva peale intsidenti otsustatakse lähiajal võtta vastu otsus ...
                          mulle ka siuksed asjad meeldivad

                          ja suvel vaatame vormeleid kah
                          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Arsenal\'

                            bergkamp sohos juba kliendikaardi omanik, loodetavasti läeb seegi kord 5000 inglise raha loovutamiseks ja mitte enam.

                            mis veelgi tähtsam, arvatavasti on charltoni vastu oodata platsile (vahetuspingile vähemalt) freddy\'t!!!!!

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Arsenal\'

                              Freddy oligi täna platsil ja lausa algkooseisus ning tegi minu nägemist mööda väga hea mängu: suutis joosta ja edukalt palli pärst võidelda, valesööte ei silmanud. Peaaegu oleks ka värava löönud väravaesises saginas. löök läks õrnalt posti ja sealt tuli Piresi pea ja seis oligi 2:0. Lõppskoor oleks võinud olla vabalt suurem kuid vastaste väravavaht oli tasemel, meie ründajad mitte. Ootame siis ManU ja Newcastle mängud ära ja vaatame kas vahe jääb 8-punktiliseks
                              Supplies!

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Arsenal\'

                                no see oli see \'manager of the month\' auhind, mille curbishley just enne mängu kätte sai ...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X