320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Arsenal oli väääga äpu teenitud võit A Villale
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Arsenal

      Kommentaar


        masendus missugune, aga Aavikuga ma osaliselt ei nõustu, Ramsey pole parem kui Diaby
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas theGunner14 Vaata postitust
          masendus missugune, aga Aavikuga ma osaliselt ei nõustu, Ramsey pole parem kui Diaby
          Diaby särab sul paar korda , siis on ta hea?
          Tema üks trump on olgem ausad , jõhkrad vead , tänagi oli näha , kui ta Davisele nakid ees pähe sõitis , rääkimata mis juhtus kas mitte eelmisel hooajal Terryga? Mainisin lihtsalt .

          Kommentaar


            Algselt postitas AaviK Vaata postitust
            rääkimata mis juhtus kas mitte eelmisel hooajal Terryga? Mainisin lihtsalt .
            Mis see oli meelega või?
            issand jumal

            Kommentaar


              arsenal = fc kuressaare

              Kommentaar


                Algselt postitas Hogweed Vaata postitust
                arsenal = fc kuressaare
                ainult et kuressaare võidab vahel.
                Algselt postitas JT8055
                Olge aktiivsemad!

                Kommentaar


                  Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
                  Mis see oli meelega või?
                  issand jumal
                  Olen ma väitnud seda ?
                  Lihtsalt , mulle ei istunud Diaby eriti täna , peale ühe tehnilise liigutuse plnd midagi head , üks halb asi , mille tõin näitena oligi see Davise peahaav .

                  Kommentaar


                    Algselt postitas AaviK Vaata postitust
                    kas mitte eelmisel hooajal Terryga? Mainisin lihtsalt .
                    Üle-eelmisel!! ja niisama mainiks veel, et ka eelmisel aastal sai väljas Boltoniga suhteliselt võika täkeliga hakkama.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Hogweed Vaata postitust
                      arsenal = fc kuressaare
                      Hogweed, shermann ja co. Rasked ajad on alati olnud parimad sisekaemuseks. Selleks, et leida enda jaoks see, mis on tõeliselt oluline. Miski, mis tegelikult on tähtis, mitte vaid näiliselt. Leida klubi, mis suudab hinge rõõmustada ja südant soojendada. Meeskond, kes täidab kõik sopid võitudega ja ei kaota kunagi. Usun, et Arsenali langemine liigatabelis kohutavale neljandale kohale on aeg, kui tõesti enam vanamoodi edasi ei saa. On saabunud võimalus avada end millelegi uuele. Millelegi vaimustavale, millelegi võitmatule. Uskuge poisid, te ei kahetse. Astuge sellele teele. Leidke endale uus lemmikklubi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                        Hogweed, shermann ja co. Rasked ajad on alati olnud parimad sisekaemuseks. Selleks, et leida enda jaoks see, mis on tõeliselt oluline. Miski, mis tegelikult on tähtis, mitte vaid näiliselt. Leida klubi, mis suudab hinge rõõmustada ja südant soojendada. Meeskond, kes täidab kõik sopid võitudega ja ei kaota kunagi. Usun, et Arsenali langemine liigatabelis kohutavale neljandale kohale on aeg, kui tõesti enam vanamoodi edasi ei saa. On saabunud võimalus avada end millelegi uuele. Millelegi vaimustavale, millelegi võitmatule. Uskuge poisid, te ei kahetse. Astuge sellele teele. Leidke endale uus lemmikklubi.
                        Kõlab nagu mingi uimastitest loobumise kampaania

                        Kommentaar


                          Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                          Hogweed, shermann ja co. Rasked ajad on alati olnud parimad sisekaemuseks. Selleks, et leida enda jaoks see, mis on tõeliselt oluline. Miski, mis tegelikult on tähtis, mitte vaid näiliselt. Leida klubi, mis suudab hinge rõõmustada ja südant soojendada. Meeskond, kes täidab kõik sopid võitudega ja ei kaota kunagi. Usun, et Arsenali langemine liigatabelis kohutavale neljandale kohale on aeg, kui tõesti enam vanamoodi edasi ei saa. On saabunud võimalus avada end millelegi uuele. Millelegi vaimustavale, millelegi võitmatule. Uskuge poisid, te ei kahetse. Astuge sellele teele. Leidke endale uus lemmikklubi.
                          ära loodagi, arsenal on elu aeg lemmik olnud, ja on edasi ka

                          Kommentaar


                            Mina küll Gloryhunteriks ei hakka,

                            GO ARSENAL, ME TULEME VEEL SELLEST PASAHUNNIKUST VÄLJA MIS ME TEKITANUD OLEME !
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Et siis vähe probleeme oleks , nagu Sagna detsembrini väljas , Man City mänguks Cesc kaartidega väljas . Oehjah

                              Kommentaar


                                küll Arsenal saab mida tahab .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X