320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Cardiffi vastu alustavad Fabianski, Sagna, Djourou, Toure, Gibbs, Eboue, Song, Ramsey, Nasri, van Persie, Bendtner.

    Pingil:
    Almunia, Wilshere, Gallas, Adebayor, Vela, Denilson, Diaby.

    Paistab ,et Cardiffi ei alahinnata.

    Kommentaar


      Algkoosseis:
      Fabianski
      Sagna; Toure; Djourou; Gibbs
      Eboue; Song;Ramsey ; Nasri
      Van Persie; Bendtner

      Vahetused:
      Almunia; Wilshere; Gallas; Adebayor; Vela; Denilson; Diaby

      Kommentaar


        Bendtner on ikka lootusetu aga muidu hea tempokas mäng.
        Cardiff võiks rohkem palle osta...
        0-0 siis poolajaks.

        Kommentaar


          Roppu moodi on vedanud ,et Cardiff ei juhi

          Kommentaar


            Algselt postitas Shermann Vaata postitust
            Roppu moodi on vedanud ,et Cardiff ei juhi
            mis kanal mängu näitab ?

            Kommentaar


              Ma vaatasin streami.

              Suht hale mäng ikka Arsenali poolt aga hea seegi ,et 0:0 ja kodus ehk saadakse ikka Cardiffist jagu. Adebayor on ikka väga kesises vorumis. Tal raskusi isegi pallile pihta saada.

              Kommentaar


                Algselt postitas jalkaaa14 Vaata postitust
                mis kanal mängu näitab ?


                Teine poolaeg oli võrreldes esimesega parem. Võimalusi tekitati, aga ära ei suudetud lüüa paraku . Cardiff mängi hästi ja natukene olid ka viiki väärt, aga Londonis loodetavasti tehakse nad tümaks

                Kommentaar


                  Ei saa mina aru, miks mitte VELA?

                  Kuid veel, Arsene soovib enda ridadesse meelitada Micah Richardsit .
                  Pakutud on vist 7 mil. naela ta eest, vanust on ka ainult 20!

                  See oleks ülihea ost, vähemalt minuarust .
                  + on tal, et suudab mängida nii keskkaitset ning äärekaitse kohta .

                  Meie kasuks räägib ka see, et ta on ise väitnud, et soovib keskkaitses City's mängida, aga seal olevat teised mehed ees tal!

                  Kommentaar


                    Mulle tundub, et jaanuaris ei tule ühtegi uut nägu klubisse

                    Kommentaar


                      Algselt postitas AaviK Vaata postitust
                      Ei saa mina aru, miks mitte VELA?
                      Vela haigestus mängueelsel soojendusel...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                        Mulle tundub, et jaanuaris ei tule ühtegi uut nägu klubisse
                        Parem mitte keegi, kui Arshavin...

                        Kommentaar


                          Parim kokkuvõte tänasest mängust Cardiffi toetajast:

                          "well in me 30 years of supporting the mighty bluebirds
                          ive never seen 4000 total tossers as i seen today?
                          they have to be the boringist bunch of pricks ive ever ****ing seen"

                          Haahahahahaa, loomulikult, sest enamus truuu Arse fännidest pole käinudki Inglismaal ega Arse mängudel

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
                            Haahahahahaa, loomulikult, sest enamus truuu Arse fännidest pole käinudki Inglismaal ega Arse mängudel
                            kas ma saan õigesti aru, et need 4000 arsenali fänni, kes täna mängul käisid, pole kunagi inglismaal käinud ega arsenali mängimas näinud?

                            Kommentaar


                              Einomida peepunkti, pardon mu prantsust. Krt, tee asi kasvõi vene keeles selgeks, sest mitte ei saa aru.

                              Aga kodus peaks kahe väravaga võitma, siis oleksin rahul. Või Tilli Kallase riistast 90+ minutil, see sobiks ka.
                              Supplies!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
                                Parim kokkuvõte tänasest mängust Cardiffi toetajast:

                                "well in me 30 years of supporting the mighty bluebirds
                                ive never seen 4000 total tossers as i seen today?
                                they have to be the boringist bunch of pricks ive ever ****ing seen"

                                Haahahahahaa, loomulikult, sest enamus truuu Arse fännidest pole käinudki Inglismaal ega Arse mängudel
                                Sa oled tõsiselt lahe! Elasid mõned aastad Inglismaal õppides/töötades ja oled nüüd õige fänn valmis. Kuigi olen sellega nõus, et fänlusel ja fänlusel on vahe, siis praegune meenutab seika põhikoolist, kus üht vaesemast perest pärit poissi mõnitati seepärast, et tal polnud kodus süüa.

                                Mäng ise oli päris jube, puhkasid need kes oleks võinud mängida ja kaks meest kellele praegu kõige enam toetutakse pidid olude sunnil mängima. Kena muidugi, et Ramsey, Gibbs ja Bendtner said mängida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X