320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Paar näidet on juba olemas Huvitav kuidas mingi Eestis sündinud ja elav inimene reageerib niimoodi kui keegi nagu mina viskab nalja mingi suvalise Inglise klubi gloryhuteritest nn. fännide kohta. I rest my case.

    Mis muidugi ei ole vastuolus faktiga et Arse oli täna kehv ja nende TEGELIKUD Londonlastest toetajad kes käisid täna Cardiffis olid samal tasemel.

    Kommentaar


      There are two things which cannot be attacked in front: ignorance and narrow-mindedness. They can only be shaken by the simple development of the contrary qualities. They will not bear discussion.
      /OT

      Arsenal:

      Kommentaar


        See, et sa juhtumisi elasid mõnd aega nimetet linnas ja hakkasid mänge vaatamas käima, on sama lampi põhjus nagu hakata toetama Newcastlet triibuliste särkide, Alan Sheareri või muidu ilusa ründemängu pärast. Saan aru kui ajaksid rinna kummi siis, kui oleksid teist-kolmandat põlve sinilindude toetaja ja terve elu Walesis elanud. Diskussioon teemal, mis teeb fännist fänni võiks ju jätkuda, aga sinu suhtumist see nagunii ei muudaks, sest sa oled ju Inglismaal elanud.
        Kohalike Arse fännide tagasihoidlik või siis suisa kehv tase pole mingiks uudiseks, eriti on see silma paistnud sel hooajal ja vaevalt üle-maailma televiisori taga kiibitsevad gloryhunterid kohal käies midagi muudaksid. Staadionil laulmine ja möirgamine on hoopis teine teema.

        Ma saan ise ka aru, et provokatsioonidele on rumal alluda, aga vahel kohe ei saa muudmoodi.

        Kommentaar


          Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
          See, et sa juhtumisi elasid mõnd aega nimetet linnas ja hakkasid mänge vaatamas käima, on sama lampi põhjus nagu hakata toetama Newcastlet triibuliste särkide, Alan Sheareri või muidu ilusa ründemängu pärast. Saan aru kui ajaksid rinna kummi siis, kui oleksid teist-kolmandat põlve sinilindude toetaja ja terve elu Walesis elanud. Diskussioon teemal, mis teeb fännist fänni võiks ju jätkuda, aga sinu suhtumist see nagunii ei muudaks, sest sa oled ju Inglismaal elanud.
          Kohalike Arse fännide tagasihoidlik või siis suisa kehv tase pole mingiks uudiseks, eriti on see silma paistnud sel hooajal ja vaevalt üle-maailma televiisori taga kiibitsevad gloryhunterid kohal käies midagi muudaksid. Staadionil laulmine ja möirgamine on hoopis teine teema.

          Ma saan ise ka aru, et provokatsioonidele on rumal alluda, aga vahel kohe ei saa muudmoodi.
          Täpsustus: Inglismaal elades mul oleks väga väga väga raske muutuda sinilindude toetajaks
          Ja tõesti, õigus on su viimases lauses ning pole vajalik midagi pikalt seletada kui antud päeval üks kohalik bluebird vms tuli parastama sest Arsenal tegi kehva mängu City vastu! Take it easy, eksju. Vähemalt täna. Elu jätkub ja 3ndal Veebruaril su lemmikud saavad lisakoormusest (FA Cupis osalemine) vabaks

          Kommentaar


            Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
            Täpsustus: Inglismaal elades mul oleks väga väga väga raske muutuda sinilindude toetajaks
            Tuhat vabandust, et sinu kui põlise waleslase identiteeti riivasin, aga nimetused Inglismaa ja UK on kõnekeeles minu jaoks sünonüümsed ja viimati kuulus Wales veel Ühendkuningriikide alla.
            Ma isegi ei hakkaks sinuga fänluse üle vaidlema, kui sa oleksid mõni vana britt (või waleslane) mõnes toredas pubis, saaksin sust täiesti aru, aga sa ei ole.

            Isiklikult pole FA Cupi kunagi lisakoormuseks pidanud, arvestades gunnersite vormi on see ka ainuke reaalne karikavõimalus sel hooajal. Loodan, et kodumäng kulgeb edukamalt ning võimalusel saab järgmises ringis Burnleylt revanši võtta.

            Kommentaar


              Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
              Tuhat vabandust, et sinu kui põlise waleslase identiteeti riivasin, aga nimetused Inglismaa ja UK on kõnekeeles minu jaoks sünonüümsed
              Selline ignorantsus ka ütleb midagi sellest kui sügavad on su teadmised saarelt kus mängib su lemmik klubi. Okei, okei, olen vait! Mugavat tugitooli/diivani ning häid tele/neti jalgpallielamusi sulle!

              Kommentaar


                Häid iganädalasi Suurbritannia-reise sullegi! Ja nüüd bugger off -ma
                Supplies!

                Kommentaar


                  Mul aga tuli Alari jutu peale pisar silma. Kogu aeg olen arvanud, et vean fänni mõõdu välja, aga kogu aeg on nihu läinud. Nüüd oli ikka lõplik löök. Ma pole kellegi fänn - ma olen mõtetu gloryhunter - ja ma ei saa sinna mitte midagi teha.

                  Vaatasin kunagi ammu mingi Soome kanali pealt Suurbritannia liiga mänge ja avastasin, et klubijalgpall on üle kõige. Kontrollisin (maimäleta kuidas) järgi, kus klubis mängib David Platt ja siis oligi selge. Ma olen Arsenali fänn. Otsisin piraatsärki turult aga ei leidnud. Meeletu katastroof.

                  Siis üks sõber ütles: piraatsärki kannavad võltsfännid - tuleb osta ORIGINAAL. Panin sent haaval kommiraha kõrvale ja ükskord oli särgiraha koos. Põhimõtteliselt olin ma kohe Arsenali esifänn Eestis. A siis üks tuttav küsis mult, et kas Arsenal on põhja- või lõuna-Londoni klubi?? Mina ainult kokutasin. MAsendus. Läksin raamatupoodi ja ostsin Londoni kaardi (internetti polnd veel). Pika otsimise peale sai Highbury leitud. Jõudsin järeldusele, et nüüd leiaks ma Londonis lemmikstaadioni ka silmad kinni üles. Pole võimalik, et Eestis veel selliseid oleks.

                  Ükskord trennis küsiti , et kes mul lemmik eeskuju jalkas on: mina rõõmsalt - David Platt ja Gary Lineker. Endal oli Goonerite särk seljas. Väikese õpetuse järel sain selgeks: võin endale nööri kaela panna - ma ei taibanud Tottenhami vihata samas, kui see teadmine oleks pidanud juba emapiimaga kaasas olema. Lasin isalt väljamaalt tuua rinnamärgi, kus kirjas: "I hate spurs". Suur viga sai hetkega parandatud.

                  Sain enne milleeniumivahetust 18a. täis ja mõtlesin: õige fänn vaatab pubis jalkat. Läksin pubisse, endal jalkasärk seljas ja mõtsin, et elu on lill. Leidsin pubis mingi taadi, kel Liverpooli sall kaelas ja asusin lemmikklubi eest võitlusse. Kuna tollal polnud trenni all, siis jäin esimesest õllest juba täis ja kippusin väitlusse - et kumb on parem kas Liverpool või Arsenal... Kuna tüüp oli Suurbritannialane, siis sain kotti. Ja häbiga. Ma ei teadnud fännatavast klubist suurt muffigi. Läksin koju ja lasin interneti koju tekitada.

                  Sellest hetkest peale on minu teadmised toetatavast klubist järk-järgult paranenud. Aina paranenud. Siis ükskord tutvusin ühe tüübiga, kel seljas must-valge vutisärk ja ütles oma nimeks Kaarel Berg. Jällegi sain selgeks, et kõik info, mille Arsenali ja Suurbritannia jalkas tean - sellega võib tagumikku pühkida. Asusin jalkaajakirju ostma ja veelgi ennast täiendama. Et kui keegi küsiks, kas Arsenal ja Luton Town on 60ndatel kohtunud või mitte - siis ei hakkaks kokutama.

                  Pika aja peale hakkas jällegi vaevama küsimus: kas see kõik on piisav?
                  Kuna ametiredelil olin pisut tõusnud ja võisin ennast juba äraelatuvaks töölisklassi kodanikuks nimetada, siis mõtlesin, et võiks Arsenali juba investeerida. Võtsin eesti-inglise sõnaraamatu lahti, tõlkisin sõna fänn inglise keelde ja otsisin Arsenali kodukalt sõna "supporter"! Hämmastav, selline väljund tõesti olemas - maksa ja saa supporteriks!!! Sellest hetkest peale olin lakkamatu Arsenali supporter. Vaatan Arsene'i intervjuusid, reservide mänge ja kuulan raadiot.

                  Aga nüüd sain puuga pähe - ma ei ela ju Londonis. Niiet heal juhul võin ennast glory-hunteriks nimetada, halval juhul on selleks hoopis üks ropp sõna. Ja nüüd ma ei tea mida, teha!!!

                  PALUN AIDAKE !!!

                  Kommentaar


                    And the Man Brooker Price goes to...

                    Kommentaar


                      Erxx, ma sinu asemel vaataks suusatamist parem - Veerpalu, u know.

                      Kommentaar


                        no see eeldaks ju seda, et erxx peaks samast kohast pärit olema, kust Andruski.

                        aga, kuda selle sibula soetamisega muidu edeneb?

                        Kommentaar


                          Alari jutu järgi on terve foorum gloryhuntereid täis. Ei tea küll kuidas tõeline fän, nagu Alari, siia ära eksinud on.

                          Kommentaar


                            Alari ka ju ise vana gloorihunter

                            Kommentaar


                              Algselt postitas alvarez Vaata postitust
                              aga, kuda selle sibula soetamisega muidu edeneb?
                              Arsenal ei reeda üldiselt piuksugi, aga käivad kõlakad, et kumbki klubi on teineteist pikalt saatnud. Lõplikult. Samas ei kergitaks kulmugi, kui diil homme allkirjastatud oleks.

                              Aga maavärina on põhjustanud hoopiski selline kõlakas, et Rosicky tegevat trenni... Ei usu.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas erxx Vaata postitust
                                Aga maavärina on põhjustanud hoopiski selline kõlakas, et Rosicky tegevat trenni... Ei usu.
                                ikka jalgpallitrenni?! walcott peaks vist ka mõne nädala pärast hakkama liigutama. ja eduardotki lubatakse hiljemalt märtsiks platsile. maiks on puha uus meeskond platsil? oleks palunud küll...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X