320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
    minu lemmikmeeskonnad on arsenal, manu ja chelsea, kuid kõige rohkem meeldib mulle liverpool.
    aga villa?
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
      aga villa?
      Ükski normaalne ei fänna Villat.

      Kommentaar


        Miks? David täitsa kena poiss ju...
        DELFI kommijad ahju!

        Kommentaar


          Algselt postitas Mask Vaata postitust
          Ükski normaalne ei fänna Villat.
          mitte keegi ei fännagi villat ,kõik fännavad estonit

          Kommentaar


            Algselt postitas St_Oliver Vaata postitust
            No hea vähemalt et viigigi kätte said
            no see oli lausa eluliselt vajalik 'uefa koha kindlustamise m6ttes' (nagu ironiseeritakse), sest six pointeri v6iduga t6usnuks kodumeeskond peaagu kannule
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              Supplies!

              Kommentaar


                Wenger: Arshavin deal could go to last minute

                Kommentaar


                  Algselt postitas erxx Vaata postitust
                  Mul aga tuli Alari jutu peale pisar silma. Kogu aeg olen arvanud, et vean fänni mõõdu välja, aga kogu aeg on nihu läinud. Nüüd oli ikka lõplik löök. Ma pole kellegi fänn - ma olen mõtetu gloryhunter - ja ma ei saa sinna mitte midagi teha.

                  Vaatasin kunagi ammu mingi Soome kanali pealt Suurbritannia liiga mänge ja avastasin, et klubijalgpall on üle kõige. Kontrollisin (maimäleta kuidas) järgi, kus klubis mängib David Platt ja siis oligi selge. Ma olen Arsenali fänn. Otsisin piraatsärki turult aga ei leidnud. Meeletu katastroof.

                  Siis üks sõber ütles: piraatsärki kannavad võltsfännid - tuleb osta ORIGINAAL. Panin sent haaval kommiraha kõrvale ja ükskord oli särgiraha koos. Põhimõtteliselt olin ma kohe Arsenali esifänn Eestis. A siis üks tuttav küsis mult, et kas Arsenal on põhja- või lõuna-Londoni klubi?? Mina ainult kokutasin. MAsendus. Läksin raamatupoodi ja ostsin Londoni kaardi (internetti polnd veel). Pika otsimise peale sai Highbury leitud. Jõudsin järeldusele, et nüüd leiaks ma Londonis lemmikstaadioni ka silmad kinni üles. Pole võimalik, et Eestis veel selliseid oleks.

                  Ükskord trennis küsiti , et kes mul lemmik eeskuju jalkas on: mina rõõmsalt - David Platt ja Gary Lineker. Endal oli Goonerite särk seljas. Väikese õpetuse järel sain selgeks: võin endale nööri kaela panna - ma ei taibanud Tottenhami vihata samas, kui see teadmine oleks pidanud juba emapiimaga kaasas olema. Lasin isalt väljamaalt tuua rinnamärgi, kus kirjas: "I hate spurs". Suur viga sai hetkega parandatud.

                  Sain enne milleeniumivahetust 18a. täis ja mõtlesin: õige fänn vaatab pubis jalkat. Läksin pubisse, endal jalkasärk seljas ja mõtsin, et elu on lill. Leidsin pubis mingi taadi, kel Liverpooli sall kaelas ja asusin lemmikklubi eest võitlusse. Kuna tollal polnud trenni all, siis jäin esimesest õllest juba täis ja kippusin väitlusse - et kumb on parem kas Liverpool või Arsenal... Kuna tüüp oli Suurbritannialane, siis sain kotti. Ja häbiga. Ma ei teadnud fännatavast klubist suurt muffigi. Läksin koju ja lasin interneti koju tekitada.

                  Sellest hetkest peale on minu teadmised toetatavast klubist järk-järgult paranenud. Aina paranenud. Siis ükskord tutvusin ühe tüübiga, kel seljas must-valge vutisärk ja ütles oma nimeks Kaarel Berg. Jällegi sain selgeks, et kõik info, mille Arsenali ja Suurbritannia jalkas tean - sellega võib tagumikku pühkida. Asusin jalkaajakirju ostma ja veelgi ennast täiendama. Et kui keegi küsiks, kas Arsenal ja Luton Town on 60ndatel kohtunud või mitte - siis ei hakkaks kokutama.

                  Pika aja peale hakkas jällegi vaevama küsimus: kas see kõik on piisav?
                  Kuna ametiredelil olin pisut tõusnud ja võisin ennast juba äraelatuvaks töölisklassi kodanikuks nimetada, siis mõtlesin, et võiks Arsenali juba investeerida. Võtsin eesti-inglise sõnaraamatu lahti, tõlkisin sõna fänn inglise keelde ja otsisin Arsenali kodukalt sõna "supporter"! Hämmastav, selline väljund tõesti olemas - maksa ja saa supporteriks!!! Sellest hetkest peale olin lakkamatu Arsenali supporter. Vaatan Arsene'i intervjuusid, reservide mänge ja kuulan raadiot.

                  Aga nüüd sain puuga pähe - ma ei ela ju Londonis. Niiet heal juhul võin ennast glory-hunteriks nimetada, halval juhul on selleks hoopis üks ropp sõna. Ja nüüd ma ei tea mida, teha!!!

                  PALUN AIDAKE !!!
                  Erik, kõigel sellel ei olegi tegelikult niivõrd suurt tähtsust. Tony Adams joob endiselt õlut. Sa saad aru, mida ma silmas pean, ma arvan.

                  Kommentaar


                    Kalev Sport näitab otse, ei peagi striimitama seekord

                    algkoosseis:

                    Manuel Almunia


                    Bacary Sagna ----- Kolo Toure (c) ------ William Gallas ------ Gael Clichy


                    Emmanuel Eboue ----- Abou Diaby ----- Denilson ------ Samir Nasri


                    Emmanuel Adebayor ------ Nicklas Bendtner

                    Kommentaar


                      UEFA Cup here we come!

                      Kommentaar


                        Diaby, Eboue ka vigastusega arvatavasti nüüd veidi aega väljas .

                        Nonii ei saagi võita mängu, kui vastased istuvad umbkaitses pmst .
                        Ja kui võimaluse saame, ei suuda ära lüüa . Õnne ka polnud lihtsalt .

                        West Hamil polnudki konkreetset võimalust

                        Kommentaar


                          Kui vastased on umbkaitses, tuleb palli kiiremini liigutada, tsenderdused peavad olema teravad ja täpsed, mängijad peavad pallile vastu liikuma... Õnnega polnud see mäng küll mingit pistmist. Pärast 4-4-2 peale üleminekut, ei loodud ühtegi reaalset väravavõimalust ja WHam sai mugavalt lõpuni mängida...

                          Kommentaar


                            Arsenal's FA Cup fourth round replay with Cardiff City on Tuesday has been postponed because of the adverse weather conditions in London. The tie has fallen victim to the heavy snow and has been rearranged for 1330 GMT at Saturday 14 February.
                            Eino Leino, mängu võitjal on meeldiv võimalus kahe päeva pärast jälle madistada:
                            Monday, 16 February 2009
                            Cardiff/ Arsenal v West Brom/ Burnley, R5

                            See inf BBC pealt, nagu ikka, pole Arsenali kodukal midagi.
                            Kas 11. või 12. veebruar ei sobi, aru ma ei saa?
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                              See inf BBC pealt, nagu ikka, pole Arsenali kodukal midagi.
                              Siiski, siiski. Täna niivõrd uudisterohke päev, et hommikune uudis kadus arhiivi...

                              Kommentaar


                                Käivad kõlakad, et Andrei läbis just äsja medicali....

                                18.a poolik Henry Lansbury laenati kuuks ajaks Scunthorpe'i.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X