320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Selle hooaja särk just viimaste hooaegade üks edevamaid (loe: kenamaid), triibuline pid˛aama jällegi...

    Kommentaar


      Traditsionaalne kollane on minu silmis kindlasti palju kenam. Konkreetne pilt on mingi kirjelduse järgi Inglise koondise särgist photoshopitud.

      Hoopis tõenäolisem/kohutavam on selline variant:



      Kommentaar


        Asi on maitses. Mulle see kollane ei meeldi üldse.
        2005/2006 aasta kollane away särk näiteks meeldib.

        Kommentaar


          mulle meeldib küll see kollane särk, endal olemas ka.
          see triibuline särk tundub et on hambur SV särgist hoopis photoshopitud

          Kommentaar


            Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
            räägivad, et järgmisel hooajal mängitakse võõrsilmängud pid˛aamas



            ja üleüldse, Arsenali kodusärgid ja võõrsilsärgid läbi ajaloo.

            tundub nagu vana retro olevat, minuarust vägagi huvitav, kuid ma ei ütle, et mulle ei meeldi ka praegune kollane (y)

            Kommentaar


              need pildid olid üks kuu-kaks tagasi aktuaalsed jah.
              aga on nii koledad, et ma parem ignoreerin neid ja usun ööpesusse.

              selle hooaja kollane on väga tibens.

              Kommentaar


                õnneks ei mängi särgid suurt rolli tulemustes.

                Kommentaar


                  highbury viimasel hooajal käis retoorikast mitmelgi korral läbi, et tumepunane ei tööta piisavalt hästi. seetõttu ei usu, et paar hooaega hiljem lausa muruvärv kasutusele võetakse.

                  Kommentaar


                    1-1 viigiga võõrsil võib vist rahule jääda aga esimene poolaeg oli ikka väga õudne.

                    Kommentaar


                      Oooh! Adebayooooor! Sitt mäng, hea tulemus. PS. Capdevilla on cnut.

                      Edit: Loodetavasti pole vigastused väga tõsised. Gallase oma paistis küll päris karm...

                      Edit2: Nii Almunial esialgsetel andmetel 2 nädalat ja Gallasel hooaeg läbi.

                      Kommentaar


                        Mis Almuniaga juhtus?

                        ps. Adebayor - nunnu käär

                        Kommentaar


                          Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                          õnneks ei mängi särgid suurt rolli tulemustes.
                          Siiski, United nt. 90ndate keskel vahetas isegi poolajal oma hallid võõrsilsärgid millegi nähtavama vastu ja - kui mälu ei peta - isegi parandas oma mängutulemust. Kui kaaslasi ikka kiires mängus visuaalselt ei oska tabada, siis hästi see küll ei mõju.

                          Mõne aja eest ilmus kuskil mingi nupuke, et punase särgiga tiimid on edukaimad. Ei üllatu, sest värv on nähtav. Samas tundus veider, et teises nupukeses viidati oran˛-särklastele kui kõige nigelamatele, samas kui oran˛ on vägagi silmapaistev värv...Kuhu koer tegelikult maetud on, ei teagi öelda.
                          Which ship has never docked at Liverpool?
                          The Premiership.

                          "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                          Kommentaar


                            Arsenal omab, viik võõrsil on norm, kodus omatakse ära

                            Kommentaar


                              Esimene poolaeg oli küll jube. Mehed ei püsinud kuidagi püsti ja söödud läksid kõik viltu. Tundus nagu ei suudaks selle väljaku peal korralikult mängida. Kahju vigastustest. Adebayor sai ka suht imeliku kollase. Ma küll ei mäleta kes see kaitsja oli, aga sai käega kerge puute näkku enne kui kõrge pall nendeni jõudis. Lõi palli minema ja siis ta jooksis minema kuhugi pikali ja hädaldama. Üldse väga-väga palju hädaldasid Villareali mehed. Ühegi otsusega polnud nõus nad. Kui lootsid viga saada aga ei saanud oli häda, aga kui vea said siis oli häda, et vastane kollast ei saanud. Samas mulle jäi küll tunne, et vile oli pigem siiski Villareali kasuks. Kui ma õigesti mäletan siis Villareal ei saanud ühtegi kollast samas kui Arsenal sai 4 vist.
                              Poolaja lõpu poole said mängu küll enam vähem korda. Olime õigusega 1-0 taga.
                              Teine poolaeg oli seis aga hoopis teine. Arsenal esimesed ca 7-8 min mängis rahulikult, aga peale seda oldi juba ikka selgelt ründavam pool. Kiitused ka Capdevilale, kes ikka nii teatraalselt kukkus seal. Lootis vist Fabregasele teist kollast teenida. Õnneks kohtunik tegi õige otsuse ikka. Villareal ei saanud isegi 2 söötu Arsenali väljakupoolel teha enne kui pall kaotati. Kahjuks küll nii väga olukordi ei suudetud luua. Adebayor oli oma hale vari kuni väravani. Kui ta värava ära lõi (tõesti kiitus, et nii ilus värav) siis järsku oli Adebayor hoopis teisest puust. Iga palli pärast võitles ja oli kaitsjatele ikka hirmutav küll. Arsenal oli edasi ründavam pool kuni vahetati välja Walcott (kellel oli ka tegelikult üsna masendav õhtu) ja toodi sisse Eboue. Siis järsku suutis Villareal rünnata ka. Aga mäng lõppes siis 1-1 viigiga. Tundub aus seis olevat, sest esimene poolaeg tugevam Villareal ja teine poolaeg tugevam Arsenal.
                              Pellegrini muidugi juba jõudis öelda, et Villareal oleks pidanud võitma. Tema jaoks oli Villareal esimesel poolajal tugevam ning teine poolaeg oli võrdsete heitlus. Mhm, kindlasti...
                              Seis tegelt on Arsenali jaoks kindlasti positiivsem, kui Villarealile. Loodame siis parimat teisest mängust, kus loodetavasti lööb kaasa ka RvP.

                              Kommentaar


                                Järgmine mäng Arsenalil Wiganiga ja see siis liiga mäng. Siis tuleb uuesti Villareal. Seejärel FA Cup Chelsea'ga ja siis kohe Liigamäng Liverpooliga. Ei tule just kerged 3 vastast järjest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X