320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas coco Vaata postitust
    Mul tekkis selline haiglaslik huvi, et mitut venelast, kes on megalomaania hammasrataste vahele oma karjääri kihva keeranud, sina piimamees tead?
    Pigem võiksid oma haiglaslikku huvi rahuldada sellega, et lugeda ära, kes nendest vene nn suppertalendidest on end venemaalt väljaspool tõestanud...

    Kommentaar


      Algselt postitas piimamees Vaata postitust
      Pigem võiksid oma haiglaslikku huvi rahuldada sellega, et lugeda ära, kes nendest vene nn suppertalendidest on end venemaalt väljaspool tõestanud...
      Sina selle teema ju tõstatasid.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Sina selle teema ju tõstatasid.
        igatahes see on minu arvamus asjast, et enamus vene koondslasi ei saa väljas pool koduliigat hakkama, sest nad peavad end peledeks või maradonadeks...

        Ja mis puudu sellese 'pooli kapifänlusesse, siis ei koti eriti keegi neist neljast suurest. Pigem meeldivad mõned üksikud mängijad nendest. Tore oleks, kui Gerrard ja jamie oma tiitli kätte saaks...

        Kommentaar


          Ennem tema liitumist Arsenaliga olin ka natuke kahtlemas aga teades, et Wenger niisama kedagi ei osta sellise raha eest, siis rahunesin maha.
          Siiamaani on igatahes Arshavin tõestanud ,et ta on hea mängija ja sobib Arsenali nagu rusikas silmaauku.

          Kommentaar


            Kui teemaväliselt jätkata, siis kui hetke Vene koondist vaadata, siis peale paari üksiku teenivad kõik leiba koduliigas. Ja miks nad peakski seda kuskil mujal tegema, kui tase on korralik ja mis veel olulisem - palgad üle mõistuse head. Ja kui visata pilk välismaal pallinute nimekirjale nii veidi kaugemast minevikust kui ka praegusest ajast, siis floppe on seal üsnagi vähe. Mõned ehk pole suutnud oma potentsiaali kõrgetele ootustele vastavalt avada, kuid ma ei usu, et osakaal oleks suurem/väiksem teiste riikide palluritest.
            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

            Kommentaar


              Algselt postitas piimamees Vaata postitust
              Ja mis puudu sellese 'pooli kapifänlusesse, siis ei koti eriti keegi neist neljast suurest. Pigem meeldivad mõned üksikud mängijad nendest. Tore oleks, kui Gerrard ja jamie oma tiitli kätte saaks...
              No ei maksa iga idioodi arvamuse pärast oma varasemaid sõnu sööma hakata. 'pooli kapifänlus on üks igati tervitatav asi.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Kas mingi iluspoiss või niisama niisama normaalne vana mulle linki annaks kust ma teist poolaega alla laadida saaks, tahaks vaadata nagu üle kuidas see lõpp oli? nooh mingi normaalse kval

                // Sain
                Algselt postitas Tofoa
                Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  No ei maksa iga idioodi arvamuse pärast oma varasemaid sõnu sööma hakata.
                  Tavapärastest superlatiividest nii madalale ka ei tasu langeda.
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas piimamees Vaata postitust
                    EMil oli näha väga hästi, et Arshavin on üks tujutsev eit, kes ühea mängus lööb 4 kolli liverpoolile anfieldi, samas teine mäng ei viitsi isegi oma kotte sügada...
                    Palju sa reaalselt tema mänge oled näinud, jättes välja need paar esitust EMil ja Roversite kaotus Grove'l, kus pirukamees korjas võrgust neli?

                    Tujutsemise kohta ma ei tea, aga sarnaselt paljudele pidasin ma Arshavinit tõsiselt üle haibitud mängijaks. Kusjuures Zeniidi mänge ja võitu UEFAs ei õnnestunud mul näha, ka EMi mängudes ei pööranud ma temale suuremat tähelepanu. Aga need mängud, mis ta Arsenali eest on pidanud, on arvamust temast kui mängijast täielikult muutnud (ma tean, eriti kohane on laulda kiidulaulu pärast eilset esitust).

                    Juba esimestes kohtumistes, kus teineteise mõistmisest ja mänguvormist jäi veel selgelt vajaka, ei kartnud ta mängu enda peale võtta ja vajadusel žestikuleerides teisi juhendada. Selliste mängijaomaduste puudumine oli hooaja esimesel poolel rohelisevõitu keskvälja puhul selgelt tunda. Palli veeretati küll korralikult, aga lõpplahendus jäi enamikel kordadel vajaka.
                    Mootor ja võitlusvaim tundub tal ka korralik olevat. Kaks näidet. Selles samas mängus, kus Diouf üritas Almunia jalga murda, sõitis keegi Arshavinile nõnda sisse, et jalale oli tarvis teha kaheksa õmblust, see ei takistanud aga edasi mängimist ja värava löömist. Eilses mängus oli ta ainuke, kes jaksas pärast 90 minutit ja kübarat vahetusest sekkunud Walcottiga kaasa joosta ja paariks minutiks meeskond jälle eduseisu viia.

                    Algselt postitas piimamees Vaata postitust
                    Enne eilset oli see väravate seis 7 mängust 2, mis nagu pole midagi erilist...
                    Tänase seisuga on ta liigas kaheksas mängus löönud kuus ja andnud kolm resultatiivset söötu. Üldiselt peetakse normaalseks, et võõrmängijatel võib Premieriga kohanemiseks kuluda hooaeg-pool. Sinu jaoks oleks ilmselt eriline see, kui mängija, kes pole kunagi kodusest liigast välja saanud ja keda on neis kaheksas mängus mängitatud vähemalt kolmel eri positsioonil, lööks igas mängus värava või kaks.

                    Algselt postitas piimamees Vaata postitust
                    Lihtsalt tasuks sellise mängijaga ettevaatlik olla. Pea kõikide venelastega, kes mänginud võõrsil, on hakanud endale liiga palju asju ettekujutam (ala ma olen uus maradon või isegi veelgi parem...) ja Arshavin pole ilmselt mingi erand...
                    Võõrsil mänginud venelastest, kes kujutavad endale ette, et nad on uued Peled, pole sa endiselt ühtegi näidet toonud, üritan natuke aidata. Endale tuleb lähiminevikust meelde kaks mängijat kellelt oodati Euroopas suuri tegusid - Marat Izmailov ja Dimitri Seitšov. Põhjusi, miks nad pole senini hakkama saanud ma ei tea, millegipärast usun siiski, et liigne eneseuhkus pole neist olulisim.

                    Kõigele vaatamata võib alati ettevaatlik olla, pole välistatud, et järgmine hooaeg võib Arshavinile piss pähe lüüa või London muutub tema jaoks elamiseks liiga suureks linnaks vms. Kuid siiani on intervjuudest jäänud mulje, et pea on tal korralikult õlgadel ja olemuselt on mees üsna tagasihoidlik. Kui esitused platsil jäävad ka sama heaks ei oska küll midagi karta.

                    Kommentaar


                      Samas on mees veel pärast eilset mängu öelnud ,et tal võtab veel aega ,et täielikult inglismaa mängu sisse elada.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas piimamees Vaata postitust
                        igatahes see on minu arvamus asjast, et enamus vene koondslasi ei saa väljas pool koduliigat hakkama, sest nad peavad end peledeks või maradonadeks...
                        No nii mõnigi on lausa Meistrite Liiga või Premiershipi võitnud. Väiksematest trofeedest rääkimata. Iseasi muidugi kui suur nende panus sinna oli.

                        Siiski nii Karpin kui ka Mostovoi olid Hispaanias omal ajal väga kõvad tegijad.

                        Kommentaar


                          Arsenali poolelt oli esimesel poolajal üllatuslikult parim poolakas teie väravas. Oskas üle ootuste hästi vastu tulla ning suutis ka 'pooli poolajaks nulli peal hoida, mis oli võimaluste jaotamist arvestades üpriski ebareaalne. Poleks olnud vast imelik poolajale minna seisul umbes 3-1 , kuid pallid lihtsalt ei läinud poolakast mööda.
                          Teine poolaeg oli juba tasavägisem. Arsenal jätkas oma 100% võimaluste ära löömist(Aršavini näol oli peale 3. ja 4. väravat selline imestus et ta ei saand vist isegi aru kuidas ta niipalju skoorinud oli) ning 'poolgi sai omad võimalused sisse.
                          Arsenali parimad: 1. poolaeg Fabianski ning muidugi Aršavin
                          Liverpooli parimad: Torres ja Benayoun

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            No ei maksa iga idioodi arvamuse pärast oma varasemaid sõnu sööma hakata.
                            Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                            Tavapärastest superlatiividest nii madalale ka ei tasu langeda.
                            Võis vabalt ka juhtuda, et kasutaja mcnamara võimendas eelkõnelejaid idiootideks nimetades meelega nende vaimset võimekust just tugevalt negatiivses suunas, jäädes seega vastupidiselt sinu eeldatule truuks oma tavapärasele nõretavaid epiteete täis kirjapruugile ja muutes samas sinu märkuse kohatuks.
                            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                            Kommentaar


                              sellest siis omakorda võiks tahtmise puhul järeldada, et kasutajanime mcnamara kasutaja on tegelikult tolerantne ja vaat-et-elujaatav ja seda ka testosteroonist pungitavate noorsandide suhtes pärast seda, kui arsenal liverpoolilt punkte võtab. see aga on oma loogilisuse astmelt võrreldav sellega, et saavutatakse rahu lähis-idas, absoluutne null ja valguse kiirus.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                                sellest siis omakorda võiks tahtmise puhul järeldada, et kasutajanime mcnamara kasutaja on tegelikult tolerantne ja vaat-et-elujaatav ja seda ka testosteroonist pungitavate noorsandide suhtes pärast seda, kui arsenal liverpoolilt punkte võtab. see aga on oma loogilisuse astmelt võrreldav sellega, et saavutatakse rahu lähis-idas, absoluutne null ja valguse kiirus.
                                Võite parem spekulatsioonid lõpetada. Kasutajanime mcnamara kasutaja on lihtsalt tõbras.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X