320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tweety ja Fabianski algkoosseisu = häving.
    Oleks võinud siis Songi vähemalt keskkaitsesse panna...

    Kommentaar


      Mike Dean on meie häving.

      Kommentaar


        Flappyhandskil ja Silvestrel polnudki õnneks midagi teha :]

        Kommentaar


          nii kindlat esitust kaitse poolt ei mäletagi, vaat et phtegi prohmakat ei teinud. Hästi

          Kommentaar


            Leedsis laenul olev Sanchez Watt tegi täna igatahes muljetavaldava esituse. Mängis 81 minutit vasakul äärel, andis ühe väravasöödu, mängis suurt rolli teise värava ülesehituses, ning tegi ka ühe ohtliku pealelöögi. United võitis lõpuks 4-1.

            Kommentaar


              arumaeisaa...miks te palliga väravasse tahte joosta...võiks ju kaugemalt ka proovida
              Proud to wear Claret & Blue!

              Kommentaar


                Algselt postitas avfc Vaata postitust
                arumaeisaa...miks te palliga väravasse tahte joosta...võiks ju kaugemalt ka proovida
                Nasri, Robin ja Diaby ju proovisid paar korda. Diaby isegi suutis Givenit vigastada oma "pommlöögiga".


                Algselt postitas AaviK Vaata postitust
                nii kindlat esitust kaitse poolt ei mäletagi, vaat et phtegi prohmakat ei teinud. Hästi
                Pigem oli City hambutu aga muidu polnud jah väga viga. Isegi Tweety sai paari tacklinguga hakkama.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask
                  Pigem oli City hambutu aga muidu polnud jah väga viga. Isegi Tweety sai paari tacklinguga hakkama.
                  Ja kui korraks vastaste karistusala äärel palli jalga sai siis kukkus lihtsalt ümber, ilma kontaktita. Ilmselgelt on palju palutud, et 32-aastane proffessionaalne jalgpallur säilitaks külma närvi ja kehalise tasakaalu, kui pall vastase värava lähistel tema jalale satub. Aga küll sellest Silvestre'st ja tema vajakajäämistest. Tal saab nüüd suvel leping läbi ja me ei pea temast enam kunagi rääkima.

                  Mäng ise oli jube hambutu, sama mannetu palliveeretamine nagu Lane'il. Ma saan aru, et järjestikused kaotused on teinud mängijad äärmiselt ettevaatlikuks ja peamine eesmärk tundus olevat mängu mitte kaotada. City muidugi ei näidanud mingit huvi rünnata ja ka neid tundus viik väga rahuldavat. Ei suuda kahjuks Nasri ja Diaby loomelised olla seal keskväljal, ilma Cesc'ita on takistus peal sellel ründemängul. Positiivsena, meie eilne viik City'ga ja Spursi kaotus olu 3nda koha üle, tsementeeris meie kolmandat kohta, kuigi matemaatliselt veel mitte. Ma ajan juba ka tüüpilise gooneri juttu, rahulolu 3nd akoha üle, phew. Aga arvestades asjaolusid, siis peab sellegi võtma.

                  Flappyanskilt suurepärane esitlus, mitte ühtegi väravat, mida tema arvele kirjutada, selle võib muidugi panna City olematu soovi üle sinna Arsenali kasti tulla. Wenger muidugi kasutas kohe pressikal võimalust poolaka talenti kiita, uskumatu. Ma kusjuures ei imestaks üldse, kui järgmine hooaeg algaks jälle Calmunia ja Flappy'ga.

                  Platsivälistel teemadel veel. Häbiväärsed kaotused Spursile ja Wiganile(tegime uue PLi rekordi muideks) on anti-Wengeri armee ja lärmakas-kärsituma poole Arsenali toetajatest jalgadele ajanud, kuulujutud protestist Emiraatide ees kuni selleni välja, et teatud hulk fänne lubas Fabianski City vastu välja vilistada. Kuulda ei olnud siiski. Ma arvan, et Arsene teab ise ka, et tal on 1 aasta aega selle meeskonnaga teha midagi, kui järgmine hooaeg tuleb sarnane eelnevatele, siis ma usun, et tema leping jääb pikendamata. Me oleme noored ja kogenematud vabandus hakkab juba aeguma, meeskonna keskmine vanus on juba ca 23, mis on juba piisavalt kõrge iga tulemuste näitamiseks, Denilson'id, Walcott'id ja Bendtner'id peavad lõpuks näitama milleks neid seal hoitud on nii kaua. Walcott igas intervjuus räägib, et aeg on tegudele asuda, nii juba mitu aastat, Bendtner jälle arvab, et tema ongi ilmselt maailma parim ründaja. Denilson ei tundu midagi arvavat.

                  Ma eeldan, et viimased 2 mängu võidetakse, järgmiseks mänguks peaks Arsh ka terveks saama ja mehed saavad positiivsel meelel WC'sse minna...

                  Sol on legend, miks me tal minna lasime?!?

                  Jääme siis suve ootama, kui õnnestub rahabosside rasvased näpud Cesc'ist ja RvP-st eemal hoida siis reaalselt halvemaks ei tohiks väga minna ju, v.a. Gallas, kes on ilmselt kaitse seisukohast olnud isegi vaata et parem kui Vermaelen.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas coco Vaata postitust
                    Ma arvan, et Arsene teab ise ka, et tal on 1 aasta aega selle meeskonnaga teha midagi, kui järgmine hooaeg tuleb sarnane eelnevatele, siis ma usun, et tema leping jääb pikendamata.
                    Vapustav avaldus. Palju õnne!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                      Vapustav avaldus. Palju õnne!
                      No mida?!?

                      Tema leping saab läbi järgmine aasta, Arsenali board oleks talle ilmselt nõus pakkuma lepingut aegade lõpuni aga mees on ise lubanud oma kontrahti ära täita ja siis elu üle järele mõelda. Lisaks sellele kasvab iga aastaga see seltskond, kes leiavad, et klubi ambitsioonid peaksid olema veidi kõrgemad kui 3s koht. Järjekordne ebaõnnestumine ja fännide tõusev rahuolematus võivad vabalt viia selleni, et Arsene'i leping jääb pikendamata, tema enda poolt. Clear enough?

                      Kommentaar


                        Teams confirmed for Emirates Cup 2010

                        Emirates Cup 2010 will see Arsenal joined by Italian powerhouse AC Milan, Scottish giants Celtic and leading French club Lyon, who are all sure to make this a hugely exciting curtain-raiser to the 2010/2011 season.

                        arsenal.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas coco Vaata postitust
                          No mida?!?

                          Tema leping saab läbi järgmine aasta, Arsenali board oleks talle ilmselt nõus pakkuma lepingut aegade lõpuni aga mees on ise lubanud oma kontrahti ära täita ja siis elu üle järele mõelda. Lisaks sellele kasvab iga aastaga see seltskond, kes leiavad, et klubi ambitsioonid peaksid olema veidi kõrgemad kui 3s koht. Järjekordne ebaõnnestumine ja fännide tõusev rahuolematus võivad vabalt viia selleni, et Arsene'i leping jääb pikendamata, tema enda poolt. Clear enough?
                          Üldiselt sinuga nõus ja sleepile (juhuks kui ta teisiti arvab) mainiks niipalju, et just seetõttu, et Wenger nii suure kaliibriga manager on, võib see Wengerile tähendada mujale liikumist, kui ta lähitulevikus edu ei saavuta. Ma ei usu, et ta tõesti oma ambitsioonid täiesti kaotanud on, et 7 aasta tiitliteta tehtud töö järel (2011.a kevad oleks 7 aastat täis) end enam samades tingimustes motiveerida suudaks. Ma ei usu, et ta ennast lasteaiakasvatajaks peaks vaid pigem eliit-treeneriks.

                          Üldiselt öeldakse, et inimene ammendab end vaimselt ühel tööpostil enamvähem 5-aastaga. Premier League tippmeeskonnatreeneri kohta ei pruugi see nii olla, sest juba Alex Fergusoni näide seda tõestab. Aga märksõnaks motiveerimisel ja vaimsel jätkusuutlikusel on ja jääb tiitlid. Oli Sir Alex suht lähiminevikus 3 aastat kuival ja kuulutas ta ju põhimõtteliselt isegi ära, et läheb pensionile. Meelemuutus tuli ikkagi võitude järel.

                          Wenger ilmselt pensile ei läheks, küll aga pettuks vaimselt ja otsiks uut väljakutset. Ja ta ongi juba minemas täispangale, et järgmine aasta edu saavutada. Tema viimaste aastate käitumislaad on kõrvale heidtud, mees ise taob rusikaga rindu rääkides uutest mängija-ostudest.

                          Kommentaar


                            palju need Arsenali kodumängude piletid ka maksavad? on võibolla plaan minna.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kõlar Vaata postitust
                              palju need Arsenali kodumängude piletid ka maksavad? on võibolla plaan minna.
                              Oleneb kohast ja sellest kuidas ostad jne. Helista voi saada meil klubile voi siis küsi fännifoorumis. Mingi 50 naela läheb sul minimaalselt. Londoni klubi ju ja viimased mängud see aasta.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas erxx Vaata postitust
                                Üldiselt sinuga nõus ja sleepile (juhuks kui ta teisiti arvab) mainiks niipalju, et just seetõttu, et Wenger nii suure kaliibriga manager on, võib see Wengerile tähendada mujale liikumist, kui ta lähitulevikus edu ei saavuta.
                                Mõistan. Ma vist vaatan sama prisma teist külge. Sellest on palju räägitud, et tegemist on tinglikult tema teise meeskonnaga - mida ta siis tükk-tüki haaval oma filosoofia alusel ehitab. Ja ta tahab seda meeskonda võitmas näha. Just nagu seda Vieira-Henry põhist esimest meeskonda. Pealegi on Wenger halb kaotaja, eks. Oleme kõik lugenud neid intervjuusid ning näinud frustratsiooni selles näos. Aga järjekindel.

                                Kui mõni Eestis tegutsemisluba omav hasartmänguettevõte võtaks sellele panuseid, siis minu kümnekas mängu, et Wenger ei juhenda pärast Arsenali enam ühtegi meeskonda. Selles, mida ta täna teeb, on mu meelest küll piisavalt ambitsiooni. Pigem näen teda lõpetamas just siis, kui mõni meene on nende poistega koos kappi panna.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X