320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    (loomulikult me võidaks 3-1)
    kurat, miks ma raha ei bettinud eile !

    Aga tegelikult on siiralt hea meel Flappy üle, kui see enesekindlus nüüd pühapäeval kasuks ainult tuleks. Tundub, et oleme ilma Verminaatorita ehk Squid+Kos+Flappy on meie tugisammas võõrsil Chelsea vastu. Kerge meil olema ei saa igatahes. Kui punktiga pääseks oleks väga-väga hea juba. Loodan et Songal ei lubata nii vabalt ringi liikuda nagu ta pidevalt on üritanud teha see hooaeg. Oli küll kena värav see 1000. Wengeri käe all, aga siiski Chelsea suguse meeskonna vastu on meil vaja pigem viiendat meest kaitseliini kui ettetrügivat ja kohmakat "ründajat". Huvitav saabki olema keda keskväljale eelistatakse - kas jälle Jack & Song "tagumised" ja Cesc ees + Nasri ja Arshavin äärtel või antakse Diabyle uus võimalus Jacki asemel.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Algselt postitas Mchl Vaata postitust
      Celtic 0-2 Arsenal ei loe?
      Ilmselt on siiski mõeldud mänge alates grupifaasist. Celticuga mängiti kvalifikatsioonis.
      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

      Kommentaar


        Cesc ei mängi siis Chelsea vastu

        Kommentaar


          Algselt postitas AaviK Vaata postitust
          perses, Fabianski on meie ainuke võimalus

          Kommentaar


            Tüüpiline seis meil jälle. Vaatasin just üle physioroom'ist, et meil on 9 vigastatud esimeeskonna mängijat: Verminaator, Cesc, Abou, Ramsey, Bendtner, Gibbs, Almunia, Walcott, RvP (lisaks on pikalt vigane ka hea pre-seasoni teinud Frimpong). See kõik tähendab seda, et 4 kindlat algrivistuse mängijat on meil mängust väljas ja veel paar-kolm kes võiks seal olla. Selline iga aastane vigastuste armee on juba nii tavaliseks ikka muutunud.
            Koti võiks sellegipoolest Chelseale pühapäeval pähe tõmmata

            Kommentaar


              Arsenal:
              Lukasz Fabianski
              Bacary Sagna
              Laurent Koscielny
              Sebastien Squillaci
              Gael Clichy
              Andrey Arshavin
              Alex Song
              Jack Wilshere
              Samir Nasri
              Abou Diaby
              Marouane Chamakh

              Substitutes
              Wojciech Szczesny
              Emmanuel Eboue
              Johan Djourou
              Denilson
              Jay Emmanuel-Thomas
              Tomas Rosicky
              Carlos Vela

              Chelsea:
              Petr Cech
              Branislav Ivanovic
              Alex
              John Terry
              Ashley Cole
              Florent Malouda
              Ramires
              Michael Essien
              Mikel
              Didier Drogba
              Nicolas Anelka

              Substitutes
              Ross Turnbull
              Paulo Ferreira
              Patrick Van Aanholt
              Yuri Zhirkov
              Joshua McEachran
              Daniel Sturridge
              Gael Kakuta

              Referee
              Mike Dean


              Kardan, et Diaby valik oli vale. Loodan, et eksin.

              Kommentaar


                Muud ma ei ütle kui, et keskkaitsepaar on suur FAIL

                Kommentaar


                  Vähemalt Fabianski on päris kõrge edusammu teinud, aga nii kui kellelgi Arsenalis läheb hästi läheb teistel halvasti
                  Wilshere peaks ülejäänud hooaja kindel põhi nüüdsest olema ja Diaby võiks maha müüa.

                  Kommentaar


                    Deja vu. Enne igat mängu Chelseaga peab Arsenali fännidel ikka päris imelik tunne olema. Hoiame palli ja Drogba lööb värava. *insert frustration gif*

                    Kommentaar


                      Ma ei näe selles kaotuses midagi katastroofilist. Meil on selgelt pool põhirivistust puudu - Cesc, RvP, Walcott, Vermaelen, Almunia, Bendtner jne. Chelseal oli puudu praktsiliselt ainult Lampard ja Yossi. Võõrsil mängust tubli võitlusega kaotada pole nüüd nii hull ka. Ning miks Diabyt tänase mängu põhjal kritiseerida? Minu arust ta tegi palju kiiremaid liigutusi kui tavaliselt ja töötas suht suure raadiusega. Samamoodi ei näinud ma midagi hullu Koscielny mängus - toimetas nii hästi kui suutis Drogba ja Anelka vastu. Squillaci oli muidugi suhteliselt ebaõnnestunud täna - korra lasi Maloudal valusalt ära joosta ja siis see viga mis Anelka oleks pidanud ära lööma 1v1.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Ma arvan, et 2 nädalane paus ja väike restart tuleb ainult kasuks. van Persie, Walcott, Bendtner, Fabregas, Vermaelen saavad terveks ja 7 punktine vahe võib kiiresti sulada

                        Ja Fabianski väärib esikinda staatust. Tema puhul on vähemalt lootust, et suuri prohmakaid enam ei tule. Almuniaga võib kindel olla, et kuskil tema vead jälle meeskoda alt veavad

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mchl Vaata postitust
                          Ma arvan, et 2 nädalane paus ja väike restart tuleb ainult kasuks.
                          Tavaliselt tuleb pool meeskonda interlullilt jalaluumurdudega tagasi ja asi vajub veel sügavamasse perseauku.

                          Algselt postitas Mchl Vaata postitust
                          Tema puhul on vähemalt lootust, et suuri prohmakaid enam ei tule.

                          Kommentaar


                            Ja keegi kohtuniku ei kiidagi äärmiselt seksika vile eest?
                            “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                              naljakas pilt
                              Ma võrdlen Fabianskit Almuniaga, kes on üle 30. aasta vana ja Arsenali eest mingi 150 mängu teinud ja endiselt üle nädala mõne "üllatuse" pakub.

                              Kommentaar


                                Nii. Esialgne mängujärgne viha kadunud ja nüüd vähe adekvaatsem ka midagi kirjutada.
                                Meie poolne mäng oli hea. Fabianski oli hea, kaitse oli enam-vähem (v.a. Squillaci). Kos pidanuks kohe esimesel minutil värava lööma. Song võiks vähe rohkem oma kaitsva-keskpooliku tööd teha ja mitte rünnakule tormata. Wilshere, Nasri olid korralikud. Diaby mängis ka korralikult, kuid sellegipoolest miski jäi tema mängu juures nagu kripeldama. Täpselt ei oskagi öelda mis ja miks. Arshavin üritas, aga välja ei tulnud midagi nagu tavaks saanud (ühe väga ilusa löögi küll tegi, kuid Petr oli veel parem väravas). Chamakh võitles ilusti.
                                Mänguliselt olime üle, aga olukordade realiseerimine andis soovida. Mõlema poolaja algul oli selline tunne, et no kohe-kohe peaks meilt värav tulema, aga jäi ikkagi tulemata. Ja kui ise ära ei löö lüüakse sulle.

                                Tabeliseis on antud hetkel tõsiselt khm khm... 7 mänguga 11 punkti. Võrdluseks eelmisel hooajal oli 7 mänguga 15, Üleeelmisel 13, veel enne seda 19, 14 ja 13. Meist 1 punkt vähem on sellistel satsidel nagu Stoke ja Blackpool. Meiega sama palju on punkte WBA'l ja Spursil. See ütleb vist kõik mis vaja.

                                Vilepartii oli muidu minu silmis üpris soliidne. Muidugi leiab mõningaid eksimusi, aga neid juhtub ikka. Enne esimest väravat vast Song'ile tehti viga, aga ise kukkus seal korralikult palli üle hoidma.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X