320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Veel positiivseid ja ka negatiivseid uudiseid
    Walcott returns but Koscielny out injured

    Kommentaar


      Täna paneme küll Birminghamile ära !
      sigpic

      Kommentaar


        Arsenal team in full: Fabianski, Eboue, Squillaci (c), Djourou, Clichy, Song, Wilshere, Nasri, Diaby, Arshavin, Chamakh

        Subs: Rosicky, Vela, Walcott, Denilson, Gibbs, Bendtner, Szczesny

        Kommentaar


          Reaalne- 10s penalt Chamakhi teenitud, mulle kõlbab

          Kommentaar


            Mida vittu noh, Fox spordi kommentaatorid on täis? Chamakhi teenitud penalt oli daiv? Puude oli ju olemas.. Chamakhile sõidetakse küünarnukiga näkku-tüübid selle peale, et what was wrong with that? Clean header.

            nvm, kommentaator on kunagine birminghami manager.

            Kommentaar


              Algselt postitas Hogweed Vaata postitust
              Reaalne- 10s penalt Chamakhi teenitud, mulle kõlbab
              Nägid kuidas pennal teeniti. palju õnne.

              Kommentaar


                Vähemalt on Bendtner tagasi, kui Chamakh mängukeelu peaks saama, mille ma loodan et ta saab ka.

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Algselt postitas Joks Vaata postitust
                    Mida vittu noh, Fox spordi kommentaatorid on täis? Chamakhi teenitud penalt oli daiv? Puude oli ju olemas.. Chamakhile sõidetakse küünarnukiga näkku-tüübid selle peale, et what was wrong with that? Clean header.
                    Penaldi puhul puude oli olemas. Chamakh hakkas varem ennetavalt kukkuma täpselt samamoodi nagu eelmisel hooajal Rooney meie vastu kui Almunia ta vastu välja tuli ning pennal järgnes ka siis. Samas kergelt ta tuli.
                    See lõpus oli tõesti kommentaatori idiootsus. Väitis veel, et Chamakh ei üritanud palli peale hüpatagi, aga kuidas kurat ta hüppab kui tehakse šändwitchi ja saab küünarnukiga samal ajal.
                    Kommentaatorid on tõsiselt anti-Arsenal'id täna.

                    Teisel poolajal võiks oma olukorrad ära lahendada ja oleks korras.

                    PS Palju Bham'i mehed täna aega juba viitnud on?

                    Kommentaar


                      Ilus varav, aga Brummie kaitsja hoidis natuke tagasi millegi parast :P

                      Kommentaar


                        Teisel poolajal oli mäng meie kuni viimaste minutiteni, mil Brum'id peksid pikka. Wilshere punane oli õigustatud, aga natukese naljakas oli kuulata seda kommentaatorite juttu. Siis kui meie mees teeb sellise vea oli 'certain red', aga kui meile selline tehakse on vastasele 'very harsh'.
                        Peamine, et 3 punkti tulid.

                        Nüüd mõtted Shakhtar'ile.

                        Kommentaar


                          siinkohal tervitaks kõiki arsenali fänne.

                          liidrite edu sulab nagu kevadine lumi

                          Kommentaar


                            kergelt positiivse suunaga voor oli tõesti, nüüd peab lootma, et city ette ei lähe

                            Kommentaar


                              Kas ainult mulle tundus, et Squillaci esimese poolaja värav, mida ei loetud, ei olnud suluseisust löödud?

                              Aga Nasri on minu arvates sammu oma tasemes üles astunud sellel hooajal. Eriti hea mulje jättis ta Sunderlandi vastu, kus tema käest üldse palli kätte ei saadud (kui oldi vähemuses). Hea vormi tõestuseks on ta ka juba ka viis väravat löönud. Kui Nasri nii edasi jätkab ja Wilshere ka edasi areneb polekski Fabregast enam järgmine hooaeg nii väga vaja kinni hoida. Nasri jättis heal mulje ka koondise mängus Rumeenia vastu, kus ta minu arvates tegi mängujuhi kohal parema esituse, kui Gourcuff ja oli üldse üks parimaid selles mängus.
                              Chamakhi edus Inglismaal pole kunagi kahelnud. On juba selline sneaky kutt, kes lööb oma väravad ära ja teenib ka pennusi (jah oskab hästi sukelduda).

                              Kommentaar


                                Rumal jutt suhu tagasi. Kuigi Wilshere areng on muljetavaldav ja Nasri on väheke rohkem vastutust võtnud, siis Fabregas teeb selle meeskonna ikka mitme pügala võrra kõvemaks satsiks. Nagu ta teeks iga meeskonna maailmas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X