320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    100 minti peaga vastu seina joosta, lootes, et lõpuks sinna auk sisse tuleb. No polnud kasu.

    Kommentaar


      Ma millegipärast kahtlustan, et Wenger võib ka üsna hämmingus olla. Sajandivahetuse arvukad karikad ja võidurebimine Unitediga oli siiski anomaalia, ses suhtes need kuus aastat ilma kommentaarid väga ei heiduta. Universumi kõige parem meeskond oli ka umbes sama perioodi täiesti kuival ja no kohe kuidagi ei läinud. Nüüd samas ei saa pidama ja kõik on järsku fännid.

      Kommentaar


        Me oleme võõrsil liiga parim meeskond, mis toimub aga kodus?! Lisaks oleme me vist nüüd ka kõige enam viimasel kümnel minutil punkte kaotanud meeskond liigas.

        Midagi on meeste psüühikas valesti?

        Võõrsil pole mingisugust müstilist krampi või kohustust? Võõrsil tahab kodumeeskond rünnata ning avab meile ukse, Emiraatidel aga on bussi parkimine esmane, ning sellepärast tundubki, et me peame 90 minutit peaga seina jooksma kuni seina tekib auk. Tihti ei ole tekkinud.

        Viimaste minutite kollapse on aga juba enam kui juhuslikult võimalik - S'land, Tottenham, Newcastle, 'Pool, Brum mikis ... ning rääkimata nendest samadest peaga seina jooksmistest mida on veel enam.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Algselt postitas Joks Vaata postitust
          Mille kuradi pärast oli vaja Ebouel Lucasele selga ronida, pall liikus ju Lucase eest ära. Samas, ega Lucas tagasi ka ei hoidnud, niikui puudet tundis, siis viskas ennast pikali. Fucking disgrace.
          Ja Fabregas hoidis ennast hirmsat moodi tagasi ?
          Küllaltki võrdsed penaltid, kummalgi juhul polnud tegemist jõhkra veaga, pigem välja mängitud pendlad.

          Kommentaar


            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
            Ja Fabregas hoidis ennast hirmsat moodi tagasi ?
            Küllaltki võrdsed penaltid, kummalgi juhul polnud tegemist jõhkra veaga, pigem välja mängitud pendlad.
            Spearing tõmbas Fabregasel jala alt. Vaata mängu järgmine kord mitte ära loe netist mis toimus. Eboue tegi aga loomulikult vea, ei tohi joosta oma kastis nagu kevadine vasikas.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Ei järgmine aasta uuesti. Siis uus tase. Saab võibolla mai kuunigi välja veatud. Siis tähtsaimas mängus viimase minutiga kõik persse keerata. 3-0 seisust 3-4. See poleks isegi üllatav enam

              Kommentaar


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                Spearing tõmbas Fabregasel jala alt. Vaata mängu järgmine kord mitte ära loe netist mis toimus. Eboue tegi aga loomulikult vea, ei tohi joosta oma kastis nagu kevadine vasikas.
                kui nüüd norida, siis Fabregas kaotanuks palli nii-ehk-naa ja see jalg mida Jay imetles ei omanud püstiseismisel suurt rolli.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  kui nüüd norida, siis Fabregas kaotanuks palli nii-ehk-naa ja see jalg mida Jay imetles ei omanud püstiseismisel suurt rolli.


                  Mida siin norida on?!
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Hogweed Vaata postitust
                    +8 minutit üle for sure. Karistuslöök anti mingi 98:50..
                    no aga oligi ju?
                    sai huvi pärast terasemalt VSB pealt neid minuteid veel vaadatud-

                    'pooli noomees komistas vastase kandadesse, ca 96:05, pendla realiseerimiseni jõuti minut hiljem ja venitati sellega üleaeg veidi pikemaks,
                    viga 16-kasti joonel, nagu eespool öeldud, ca 98.40-50, taas palli lahtimängimiseni ca minut ja
                    inimestel polnud aega veel sissegi hingata kui 5 sek hijem blokeeris Lucas osavalt vaese e-puude trajektoori
                    (veel minut hiljem, 101.45-50, oli seis 1-1 ja lõpuvile)
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      norimine sai alguse sellega, mille rainis007 välja tõi. ja nagu öeldud, siis olid mõlemad penaltid õigustatud, ent mitte jõhkrad ning mõlemad mängijad püüdsid maksimumi võtta... mitte ainult Lucas.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        norimine sai alguse sellega, mille rainis007 välja tõi. ja nagu öeldud, siis olid mõlemad penaltid õigustatud, ent mitte jõhkrad ning mõlemad mängijad püüdsid maksimumi võtta... mitte ainult Lucas.
                        Täpselt, seda ma mõtlesingi. Ei väida sugugi, et Fabregas oleks päris ilma asjata kummuli käinud, aga nagu inglased ütleks "He made most of it" ! Vaatasin mängu, ei lugenud mingit kokkuvõtet. Ma poleks muidu seda maininudki, aga üks härra eespool süüdistas Lucast pendla välja meelitamises. Ei saanud objektiivsuse huvides vaikki olla.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                          olgu. kogu kordumatu panus on taastatud.
                          ei kavatse enam kellegi naudingu teel seista.
                          Miks sa taastasid?
                          Krt küll see oli ju puhas läbu....nõme, kui moderaatorid kustutavad läbu ära, läbu tekitaja kobiseb ja kohe sama moderaator taastab kõik läbu ära... ma ei saa aru...mingi aeg vist manu teemas oli sama asi...
                          Ela ja tunne, et elad
                          see on kõige lihtsam
                          filosoofia, mis toimib
                          sule silmad ära vaata
                          tagasi, hinga sügavalt ja
                          hüppa üle iseenda varju
                          tule koos minuga.

                          Kommentaar


                            no ole ise Arsenali poolehoidja, ime pole, et segaduses oled
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                              Miks sa taastasid?
                              On igaühe konstitutsiooniline õigus olla loll. Mina enam kätt ette ei pane.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                                no aga oligi ju?
                                sai huvi pärast terasemalt VSB pealt neid minuteid veel vaadatud-

                                'pooli noomees komistas vastase kandadesse, ca 96:05, pendla realiseerimiseni jõuti minut hiljem ja venitati sellega üleaeg veidi pikemaks,
                                viga 16-kasti joonel, nagu eespool öeldud, ca 98.40-50, taas palli lahtimängimiseni ca minut ja
                                inimestel polnud aega veel sissegi hingata kui 5 sek hijem blokeeris Lucas osavalt vaese e-puude trajektoori
                                (veel minut hiljem, 101.45-50, oli seis 1-1 ja lõpuvile)
                                Kas jalgpallireegleid on muudetud vahepeal? Viga, palli seadmine ei käi mänguaja sisse? Värava löömine toob automaatselt lisasekundeid? Ületähistamine, see küll. Oli või mitte, pold aega lugeda, tõepoolest. Ehk, minu arvates oli sekund pärast karistuslööki õige aeg vilistamiseks.
                                Supplies!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X