320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    3:1 ees olla ning jälle ära anda, f*ck my life. Tabelisse vaadates peaksime leidma end nüüd 3. kohalt, tra küll.

    Kommentaar


      Kordan: võitmine on pe*edele!
      Once a Gooner, always a Gooner

      Kommentaar


        Päris kohutav oli see Arsenali kaitse ausaltöeldes.

        Kommentaar


          Kas on olemas meeskond mille toetaja on frustreerivam olla kui Arsenali toetaja?

          Kommentaar


            Algselt postitas MR.Mihkel Vaata postitust
            Kas on olemas meeskond mille toetaja on frustreerivam olla kui Arsenali toetaja?
            Tottenhami ?
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas MR.Mihkel Vaata postitust
              Kas on olemas meeskond mille toetaja on frustreerivam olla kui Arsenali toetaja?
              tõepoolest, vaesed õnnetud. 15 aastat järjest nelja parema hulgas - päästab ilmselt ainult nöör ja seep.

              Kommentaar


                Algselt postitas MR.Mihkel Vaata postitust
                Kas on olemas meeskond mille toetaja on frustreerivam olla kui Arsenali toetaja?
                Hellitatud jõmpsikas.

                Inglismaa jalgpallihierarhias on umbes 40 tuhat jalgpalliklubi, kellest enamik võivad isegi Blue Square Premier'ist ainult unistada.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
                  Päris kohutav oli see Arsenali kaitse ausaltöeldes.
                  ei saa aru, esimese võiks tõesti kaitse kalaks kirjutada aga ülejäänud kaks? Pigem ei

                  Kommentaar


                    Algselt postitas MR.Mihkel Vaata postitust
                    Kas on olemas meeskond mille toetaja on frustreerivam olla kui Arsenali toetaja?
                    Juventus, tean seda omast käest.
                    Ela ja tunne, et elad
                    see on kõige lihtsam
                    filosoofia, mis toimib
                    sule silmad ära vaata
                    tagasi, hinga sügavalt ja
                    hüppa üle iseenda varju
                    tule koos minuga.

                    Kommentaar


                      Mmmmmmmmennnnnnntal ssssssssstrengthhhh.

                      Või selle totaalne puudumine...

                      Aga ei nii jalgpallisõbra vaatepunktist oli ju vapustav mäng. Vot mis juhtub, kui kaks meeskonda kes kaitsta ei oska, omavahel mängivad. Viik paraku ei sobinud kummalegi poolele, Tottenhamile küll natuke paremini.

                      Ainus viis Arsenali mänge jälgida, on absoluutselt tuimalt ja ilma igasuguste ootusteta. Ma olen õnneks juba nii karastunud, et 3:1 seisult mul ei tulnud ausaltöeldes mõttesegi võidust mõtlema hakata.

                      Tiitel tiitliks, ega oli ju ammu näha, et ei ole seda vajalikku x-faktorit tiitlivõiduks. Ja ausaltöeldes 2. või 3. koht on ka ju pelgalt formaalsus, minu jaoks ainus ootus veel sellelt hooajalt oleks Emiraatidelt Funguse poisse loputada. ManU oma võõrsilvormiga ilmselt ei võida, meie oma koduvormi ja ''mentaalse tugevusega'' samuti mitte, seega lõppeb mäng mingi perversse väravateta viigiga.

                      Nii kui üleminekuaken avaneb, tahaks näha rekkasid Põhja-Londonist seda surnud puitu ära vedamas.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas coco Vaata postitust
                        Ma olen õnneks juba nii karastunud, et 3:1 seisult mul ei tulnud ausaltöeldes mõttesegi võidust mõtlema hakata.
                        Mmmmmmmmennnnnnntal ssssssssstrengthhhh.

                        Või selle totaalne puudumine...
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas MR.Mihkel Vaata postitust
                          Kas on olemas meeskond mille toetaja on frustreerivam olla kui Arsenali toetaja?
                          Nimetasin ennem Tottenhami, aga Leedsi unustasin sootuks.
                          Parandan nüüd selle vea.
                          Leedsi!!!
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Kümmetuhat ja viissada seitse

                            Kommentaar


                              Algselt postitas coco Vaata postitust
                              Mmmmmmmmennnnnnntal ssssssssstrengthhhh.

                              Või selle totaalne puudumine...
                              See mida sa ihaldada kõige rohkem või pead oma tugevamaks küljeks, puudub täielikult. ptsi

                              Kommentaar


                                Kolmsada kuuskümmend kaks
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X