320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vello99 Vaata postitust
    IMHO on Arse*** sisuliselt üks probleem, treener on nüüd lõplikult muutunud spastic'uks. Ma olen küll kogu aeg olnud sellel seisukohal (v-o tsipa subjektiivselt), aga mida rohkem teda vaadata, siis seda rohkem tundub, et tal lihtsalt katus sõidab ja stress on teinud oma töö.

    Ja kui meeskonnal on treener, kes platsi äärel väriseb, pükse pruunistab, pudeleid loobib ja teeb mingeid hüdroimelikke liigutusi (see eilne Na**i välja võtmine Bentneri/Arseshaveni vastu oli absoluutselt perfektne), siis kandub see otseselt üle ka väljakule. Ja see väljakul oli Arse**** parim sats, kui Vermin välja jätta.

    Arvestades, kui sitt oli Manu ja Chelski see aasta ja kui palju sinna + Citysse suve ajal raha topitakse, siis oli see parim võimalus liigatiitlile üle pika aja. Kahju muidugi. Järgmine aasta siis Arse***l relegatsioonivõitlus, et kas jäädakse top-4 või kukutakse alla poole.
    Üldiselt on sul õigus, Wenger on ennast ammendanud. Bendtner paremale äärele-päriselt? Sai ta eile üldse palli puutuda? Puude on sitt, kiirust pole, miks ta ei võiks siis oma naturaalsel positsioonil mängida? Isegi vasak äär sobiks, saab sisse lõigata ja peale lüüa, mida ta selle aasta jooksul paar korda väga edukalt teinud on.

    Intervjuudes üks ja sama mental strenght ja we can still win the title. Ma olen kindel, et mehes on veel seda kvaliteeti, mida oleks vaja tiitlivõiduks, kuid tema põikpäisus mitte tunnistada, et ta midagi valesti teinud on liig. Isiklikult annaks Wengerile veel ühe aasta, ehk seekord muutub suvel midagi ja tuuakse täiendusi. Samas on ilmselge, et Wenger ei saa Arsenalist mitte kunagi sacki. Kindel neljas koht ja raha voolab sisse uksest ja aknast.

    Kommentaar


      Tegelikult, kui nüüd reaalselt mõelda ja ratsionaalselt analüüsida siis on ainult kaks võimalikku varianti seletamaks meie viimaste aegade ebaõnnestumisi. Kas Wenger käis kogemata härjapõlvlaste kalmistul kusel või tellis punanina peale 2005 aasta FA karika finaali meile nõid Pepe'lt voodoo-hoodoo kaela.

      Arsenali fännid oma Wengeri seisukohalt nagu koduvägivalla käes vaevlevad naised, kes pidevalt endale korrutavad, et annavad talle veel ühe võimaluse.

      Samas peaks väiksest võõrutusravist ja nõustamisest tegelikult täitsa piisama, et veel elulooma saaks. Kas jäärapäine mees seda tunnistada tahab ja raskele väljakutsele vastu astuda, on juba hoopis teine tera.

      Kommentaar


        Algselt postitas vello99 Vaata postitust
        Arvestades, kui sitt oli Manu ja Chelski see aasta ja kui palju sinna + Citysse suve ajal raha topitakse, siis oli see parim võimalus liigatiitlile üle pika aja. Kahju muidugi. Järgmine aasta siis Arse***l relegatsioonivõitlus, et kas jäädakse top-4 või kukutakse alla poole.
        Selliste avalduste veenvus jääb kuidagi iga aastaga vähemaks.

        Kommentaar


          Algselt postitas Martin Vaata postitust
          Mmmmmmmmennnnnnntal ssssssssstrengthhhh.
          Või selle totaalne puudumine...
          Ega meie mentaalne nõrkus ju väga asjasse ei puutu. Võime ju nõiduda või kirikus palvetada, aga midagi muud meitest kiibitsejatest suurt ei muutu. Oleme skeptilised realistid.

          Mis aga puutub Wengeri ärasaatmisse, siis tuletan tuisupeadele meelde, et Arsenali jaoks vabat väärilist treenerit saada ju pole! Benitez??? Van Gaal??? Need pole ju samuti värskusega hiilanud viimasel ajal! O´Neill ? See oleks samm tagasi.
          Wengeril on ilmselgelt stress ja ületöötamisnähud, taat peaks mõne päeva vabaks võtma ja mõnes SPA-s käima. Ja võibolla oleks tõesti vaja, et Rice suvel pensile saadetaks.

          Kommentaar


            Algselt postitas erxx Vaata postitust
            Ega meie mentaalne nõrkus ju väga asjasse ei puutu. Võime ju nõiduda või kirikus palvetada, aga midagi muud meitest kiibitsejatest suurt ei muutu. Oleme skeptilised realistid.
            Ma usun, et raamatu "Scorecasting" autorid (väga hea raamat, kusjuures, guugeldage) poleks selle väitega nõus, kuid mis ma ikka vaidlen, solvutakse jälle hingepõhjani.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Saan aru, et sa oled selle raamatu autor? No siis võibolla isegi loen.

              Kommentaar


                Kommentaar


                  ilus pilt. näeb välja nagu aasta parim katse mõni karikas võita.

                  [/kohustuslik halb nali]
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Paistab rohkem nagu, et lasti seal ka võimalus käest.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      ilus pilt. näeb välja nagu aasta parim katse mõni karikas võita.

                      [/kohustuslik halb nali]
                      *Added to* Hall of Epic
                      Algselt postitas Plechazunga
                      Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                      Hmm, that didn't really work.

                      Kommentaar


                        Nii uue ja huvitava pildi oled leidnud kuskilt. Uskumatu.

                        Koosseis Boltoni vastu:

                        XI: Szczesny, Sagna, Koscielny, Djourou, Clichy, Song, Fabregas, Wilshere, Walcott, Nasri, van Persie

                        Subs: Lehmann, Squillace, Eboue, Gibbs, Ramsey, Arshavin, Chamakh
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          parim võimalik kooseis, tuleb huvitav mäng

                          Kommentaar


                            Nii palju toredust ühes mängus. Ei viitsi enam isegi viriseda.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              tehtud!

                              Kommentaar


                                hehe, ma juba isegi hakkan vaikselt neid mirroreid ja maile jne. uskuma Cesci kohta. Cesc'il pole mitte mingisugust emotsiooni, motivatsiooni järel. Nasri, kes on vast meie hooaja kliinilisem mängija, jätab täna löömata ning ega talt muud ka midagi säravat tulnud. Ainuke või kesed, kes meid pinnal hoidsid olid noored Wilshere ning poolakas. Wilshere oli mees, kes innukalt palli ette viis ning poolakas võttis üks-ühe, penalti ning mitu lööki üpriski lähedalt ära. Ma ei tea, kui ei lähe nagu Cescil siis on ka RvP kasutegur täiesti 0, sest värav mille ta lõi, ta lihtsalt pidi lööma kui muus osas jällegi, 0'i lähedane. Kas on asi Wengeris või ongi nende vendade mentaalne jõud nõrk, jumal seda teab. Lõppude lõpuks tuleb hakata midagi muutma, nii 6 aastat, kokkuvõtes edusamme tegemata pole võimalik jätkata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X